Sinpaş Finans Şehir Projesi

Son yıllarda inşaat piyasası çok fazla gelişim kaydetmiştir. Her geçen gün farklı firmalar yeni projelerle piyasaya girmekte ve bu projeler de insanlar tarafından çok beğenilmektedir. Özellikle büyük şehirlerde yapılan projelerde insanlar hem şehir hayatını yaşamak hem de şehrin karmaşasından uzak kalmak istemektedir. Böyle durumlarda her iki durumu da başarılı bir şekilde müşterilerine sunan projeler ortaya çıkmaktadır. Sinpaş Finans Şehir de bu projelerden biridir.

birevim faizsiz ev

Fazla yüksek kata yer verilmeyen mimari yapısı ile şehrin göbeğinde insanlara farklı ve sevkli bir yaşam alanı sunan bu proje birçok kitlenin de beğenisini kazanmıştır. Zevkli işlenmiş binaları, modern yapıda olan mimarisi ve yüksek duvarlarla süslenmiş bahçe anlayışını benimseyen bu projede hem şehir hayatını kaliteli bir şekilde yaşıyorsunuz hem de şehrin karmaşasından dilediğiniz zaman, dilediğiniz imkanlarla uzaklaşma imkanı buluyorsunuz. Projeyi incelediğinizde zaten bu ayrıntı sizi kendisine hayran bırakıyor. Bu tarz sitelerin şehir merkezinden uzakta kurulması bir dezavantaj olsa da bu proje bu durumu avantaja çevirmeyi başarıyor.

Sinpaş Finans Şehir Kat Planları

Sinpaş Finans Şehir’de 46 metre kareden, 200 metre kareye kadar her türlü genişlikte daire bulabilmeniz mümkündür. Daireler 1+0  ile başlayıp 4+1 ‘ e kadar çıkmaktadır. Hem çocuklu ailelerin hem de tek yaşamak isteyen kişilerin düşünüldüğü bu proje de her türlü konforu rahatlıkla bulabilirsiniz. Kat planları yapılırken kullanım durumları esas alınmıştır. 46 metre karelik bir daire bile kullanım özelliği bakımından kaliteli ve bilinçli bir mimari yapıda yapıldığı için bu dairede de çok rahat bir şekilde hayatınızı geçirebilmeniz mümkün oluyor. Tabi ki tek yaşamak isteyen kişilerin daha rahat edeceği bu tarz dairelerin balkon kısımları biraz daha küçük tutulmuştur.

Ödeme Seçenekleri

Finans Şehir projesi Ataşehir ve Ümraniye gibi işlek ki semtin kesiştiği noktada yer aldığı için bölge olarak oldukça avantajlı bir şekilde müşterilerine sunuluyor. Bu projede en düşük konut fiyatının beş yüz binler de en yüksek konut fiyatının da beş milyonlar da olduğunu söylemek mümkün. En düşük taksitin 3 bin tl civarında olduğu bu projede ödeme planları ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz site içerisinde ki bize ulaşın formunu doldurmanız yeterli oluyor. Bütçe ve gelir durumunuza göre ödeme planını müşteri temsilcileri size göre ayarlayıp size dönüş sağlıyorlar. Ancak bahsettiğimiz gibi en düşük taksitin 3 bin tl civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Sinpaş Finans Şehir Özellikleri

Sinpaş Finans Şehir şehrin göbeğinde size çok farklı bir yaşam alanı sunuyor. Site içerisinde birçok alternatif yer alıyor. Hem sabah hem öğleden sonra hem de akşam için yapabileceğiniz farklı aktiviteler ile bu siteden hiçbir şekilde dışarı çıkmak istemiyorsunuz. Bahsettiğimiz gibi kendi içerisinde farklı bir yaşam alanı sunan bu site yediden yetmişe her kesime uygun etkinlik alanları ile de beğenileri toplamış durumda. Her türlü ulaşım imkanını da sizlere sunan bu projede ulaşım konusunda da bir problem yaşamamamız büyük bir avantaj oluyor.

Sinpaş Finans Şehir Nerede? Ve Yakın Çevre

Sinpaş Finans Şehir yukarıda da belirttiğimiz gibi Ataşehir ve Ümraniye gibi iki işlek semtin tam olarak kesiştiği noktada yer alıyor. Anadolu yakasının bu kalabalık iki semtinin kesiştiği noktaya böyle dev bir projeyi sığdırabilmek ve bunu da insanların beğenisini kazanarak yapabilmek gerçekten büyük bir başarı oluyor. Finans Şehir etrafında çok fazla alış veriş merkezi mevcut. Hem Ümraniye hem de Ataşehir tarafındaki tüm alış veriş merkezlerine yakın konumda olması da büyük bir avantaj. Kozyatağı, Kadıköy, Maltepe gibi işlek semtlere de metro ile çok yakın konumda yer alıyor ve metro sayesinde bu semtlere de ulaşım büyük bir kolaylıkla yapılabiliyor. Büyük şehirde böyle bir projenin var olması ve insanlara kaliteli bir yaşam tarzı sunabilmesi gerçekten çok büyük bir başarıdır.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Yeşil Çatı Dönemi Başlıyor!

Read Next

Kordon İstanbul Projesi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen − 3 =