Kordon İstanbul Projesi

İstanbul Kağıthane’de hayata geçirilen en gözde projelerden birisi olan Kordon İstanbul Projesi, 559 konut ve 55 mağaza ile sakinlerini bekliyor. 27 bin metrekarelik arsa alanı üzerine gerçekleştirilen proje 9 blok olarak hayata geçmekte. Ege Yapı’nın yine başarılı projelerinden birisi olan Kordon İstanbul rahat ve huzurlu bir yaşam tarzı isteyenlerin oldukça beğenecekleri bir proje…

birevim faizsiz ev

Kusursuz ve harika bir konforla tasarlanan dairelerde modern bir mimari ve butik bir yaşam tarzını bir arada bulabilirsiniz. İstanbul’un kalbinde yer alan konut ve mağazalar ayrıca oldukça estetik ve zevkli bir dizayna sahip.

Ayrıca Levent ve Maslak’a komşu, TEM’e yalnızca 2 dakika, Mecidiyeköy ve Nişantaşı’na ise 10 dakika yakınlıkta olan Kordon İstanbul, Havaray ve metroya ise yürüme mesafesinde. İstanbul’un en önemli sorunlarından birisi olan ulaşım sorunundan sizi kurtaracak olan proje ile hayatınızı tamamen kolaylaştırabilirsiniz. Çünkü projenin en önemli lokasyon özellikleri E5 ve E6 ana arterlerine kolay ulaşım ve raylı sistem ulaşım olanaklarına yürüme mesafesinde olmasıdır. Bunun yanı sıra, Levent’e 9 dakika, Taksim’e 5 dakika ve Beşiktaş’a ise yalnızca 17 dakikada ulaşabilmeniz mümkündür. Ayrıca proje çevresinde de üniversiteler, alışveriş merkezleri ve hastanelere de yakınlığı ile dikkat çekmektedir.

Kordon İstanbul Projesi Kat Planları

27 bin metre karelik bir alanda yükselen Kordon İstanbul projesinde çeşitli metrekarelerde daire, ofis ve dükkanlar yer almaktadır. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1 ve 4+1 olan dairelerin boyutları 41 metrekare ile 170 metrekare arasında değişiklik göstermektedir. Ofis ve dükkanlar ise 50 metrekareden başlayarak 250 metrekareye kadar ulaşmaktadır. Projede toplamda 559 konutun yanı sıra 55 mağaza bulunmaktadır.

Modern bir mimari ve kusursuz bir iç dizaynla tasarlanan daire ve ofisler ayrıca geniş pencere sistemleri sayesinde gün ışığından maksimum şekilde faydalanmaya olanak tanımaktadır. Her bütçeye ve ihtiyaca göre farklı ebatlarda daire seçenekleri ile sevdikleriniz için mutlu ve huzurlu bir yaşam alanı Kordon İstanbul’da.

Kordon İstanbul Projesi Ödeme Seçenekleri

İstanbul’un en güzel projelerinden birisi olan ve Kağıthane’de hayata geçirilen Kordon İstanbul’da daire fiyatları 295 bin TL’den başlıyor. 5.461 TL’ye varan ve kira garantisi veren Kordon İstanbul projesinde 0,69 oranında ve 120 aya varan taksitlerle ev sahibi olmak çok kolay. Söz konusu kampanya kapsamında daire bedelinin %3’ü peşin ve her yıl %12 olmak üzere 4 ara ödeme üzerine kalan meblağ için kredi kullanılabilmektedir.

Detaylı ödeme planı oluşturmak için sayfamızda bulunan formu doldurarak detaylı bilgi talep edebilirsiniz. İstanbul’un iş ve alışveriş merkezlerine, hastane ve okullarına rahat ve kolay bir ulaşım olanağı bulunan Kordon İstanbul projesinde siz de sevdiklerinizle birlikte yerinizi alın.

Kordon İstanbul Projesi Özellikleri

Sosyal ortamları, yeşil alanları, zengin ulaşım çeşitliliği ile sakinlerine ayrıcalıklı ve konforlu bir yaşam sunan Kordon İstanbul yatırımcılarına ise büyük kazançlar sağlamaktadır. Yatay yerleşim modelinin yanı sıra farklı konseptlerde bahçeleri, yapay gölet manzarası, lounge alanı, açık hava yaz sineması ve sanat atölyeleri gibi oldukça yenilikçi sosyal alanlar ile keyifli bir yaşam olanağı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra;

  • 24 saat güvenlik
  • Açık yüzme havuzu
  • Hamam
  • Sauna
  • Fitness salonu
  • Çocuk parkı
  • Yürüyüş alanları
  • Kapalı otopark

gibi alanlarla konuklarına sosyal ve aynı zamanda rahatlatıcı ortamlar sunmaktadır. Çocuklarınızın güvenliği ve mutluluğu için de her şeyin düşünülmüş olduğu proje yaşayanlar için muazzam olanaklar sunmaktadır.

Kordon İstanbul Projesi Nerede? Ve Yakın Çevre

Kordon İstanbul Projesi dünyanın ilk 3 katlı köprüsünün çıkış noktası dekovil hattı, E5 ve E6 ana arterlerine rahat ulaşım, Havaray ve Metro hatlarına yürüme mesafesinde olması ile İstanbul’un en dikkat çekici projelerinden birisidir. Kağıthane ilçesinde oluşturulan proje Mecidiyeköy, Maslak, Levent, Taksim ve Beşiktaş’a oldukça yakındır. Ayrıca birçok hastane ve üniversiteye de oldukça yakın bir lokasyonda bulunan projeye komşu hastaneler; Derindere Hastanesi, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Yeni şişli Etfal Hastanesi, Kağıthane Devlet Hastanesi, Florance Nightingale ve Acıbadem hastaneleridir. İstanbul Bilgi üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, Haliç Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi gibi önemli üniversiteler de yine projeye oldukça yakın üniversitelerden bazılarıdır.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Sinpaş Finans Şehir Projesi

Read Next

Emaar Square Projesi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 5 =