Meva Şehir Projesi

Meva Şehir projesi Ankara Eryaman sınırları kapsamında yürütülen en yenilikçi projeler arasındadır. Aralım 2020 teslim tarihi olan konutlarda Ünsal Park Yapı garantisi olduğu bilinmektedir. Üstelik konut alımları gerek daire gerek dükkân alternatifleri ile gerçekleştirilebilmektedir.

birevim faizsiz ev

Meva Şehir Kat Planları

Tasarımı gerçekleştirilen Meva Şehir kat planları çerçevesinde maksimum alan kullanımı özelliğine dikkat edilmiştir. Buna bağlı olarak site içerisinde 22 farklı blok inşa edilecektir. 22 bloktan meydana gelen projedeki satışa sunulacak olan konut sayısı ise 1776 olarak açıklanmıştır. Site içerisindeki alışverişlerin kolaylaşması ve sosyal hayatın gelişim göstermesi için 110 ticari alışveriş merkezinin satışı da gerçekleştirilecektir. 22 blok olarak açıklaması yapılan sitedeki blokların kat sayısının 20 ila 13 arasında değişim gösteren rakamlardan oluşacağı bilinmektedir.

Meva Şehir Ödeme Seçenekleri

Ünsal Park Yapı konur projelerinde oldukça tecrübeli isimlerden biri olarak kabul edilmektedir. Buna bağlı olarak yeni bir proje olan Meva Şehir ödeme seçeneklerinde ekstra olanakların sağlanması beklenmektedir. Bu alanda henüz net açıklamalar gelmemiş olmasına karşın genel kampanyaların yanı sıra kredi imkânlarının doğurulması da beklenenler arasındadır. Böylelikle konut sahibi olmak isteyenler gereken nakit ihtiyaçlarını uygun konut kredi faizlerini garantileyerek temin edebileceklerdir. Yine de detaylı ve kesin bilgiler için yetkililerle birebir şekilde iletişime geçilmesi önerilmektedir.

Meva Şehir Özellikleri

Meva Şehir özellikleri ile yeni bir yaşam alanı oluşturduğunu kanıtlamaktadır. Site sakinleri siteden çıkmak zorunda kalmadan pek çok ihtiyacını giderebilecektir. Bunun için özellikle alışveriş merkezleri, otopark, fırın, spor alanları, yürüyüş parkuru gibi eklentiler gerçekleştirilmiştir. Üstelik site içerisinde bir okul olduğu da bilinmektedir. Bu sayede çocuklu ailelerin de rahat bir hedef alması hedeflenmektedir. Konutlar için temin edilen genel özellikler ise merkezi ısıtma, balkon ve ısı pay ölçer şeklinde açıklanmaktadır. Binaların çok katlı olması bazı kesimleri korkutabilmektedir. Fakat teknik özelliklere bakıldığında yapıların tamamının deprem yönetmeliğine uygun şekilde inşa edildiği görülmektedir. Zemin etüdü çalışmaları ise alanın genel güvenliğinin sağlanması açısından büyük bir artı oluşmasını garanti etmektedir.

Meva Şehir Nerede ve Yakın Çevresi

Ortalama olarak 8 bine yakın kişinin yaşayacağı tahmin edilen Meva Şehir çevresi ile de sakinlerini memnun edecektir. Yeni yapılan toplu konutlarda ya da sitelerde bireylerin toplu taşıma alternatiflerinin kullanımı açısından sıkıntı yaşadığı bir gerçektir. Bu bağlamda proje içerisinde alternatif toplu taşıma sistemlerinin de kullanılabilir olmasına özen gösterilmiştir. Böylelikle ulaşım için özel araçlar tek yöntem olmaktan çıkacaktır. Projenin bulunduğu alana yakın pek çok kurum ve kuruluş yer almaktadır. Aile Yaşam Merkezi, Özkent Akbilek Fen Lisesi, Çubuk Çayı gibi yerlere zaman kaybetmek zorunda kalmadan ulaşım sağlanabilmektedir. Proje hakkındaki ek bilgilendirmeler ve gelişmeler yapılmaya devam edildikçe yenilenen açıklamaların yayımlandığı da unutulmamalıdır.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Merkez Ankara Projesi 

Read Next

Meydan Eryaman Projesi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − 5 =