Merkez Ankara Projesi 

Merkez Ankara projesi inşa edildiği alanın büyük olması ile dikkat çeken projelerden biridir. Toplamda 124 bin metrekarelik bir arsaya sahip olan proje içerisinde konutlardan iş merkezlerine kadar pek çok alternatif alan bulunmaktadır.

birevim faizsiz ev

Merkez Ankara Kat Planları

Yüksek kalitesi estetik bir görüntü ile buluşturmayı başaran Merkez Ankara kat planları ile de beğenilmektedir. Proje içerisinde kat planlamalarında esnek davranıldığı görülmektedir. Daireler 1+1’den başlanarak 5+1’e kadar çıkarılmıştır. Üstelik daire alternatiflerinde ofis imkânlarının olduğu da bilinmektedir. Bununla birlikte tercih edenler için proje kapsamına 313 odası olan bir otel de eklenmiş durumdadır. Bu sayede proje tüm isteklerin ya da ihtiyaçların bir alanda karşılanabileceği büyük bir yapı haline getirilmiştir.

Merkez Ankara Ödeme Seçenekleri

Proje ile alakadar olanlar için farklı ödeme planları uygulanabilmektedir. Ancak yapılan görüşmelerde sabit olarak istenen ücretler de bulunmaktadır. Merkez Ankara ödeme seçeneklerinde alıcılardan %5 oranında bir peşinat ödemesi istenmektedir. Geri kalan ödemeler ise ara ödeme şeklinde devam etmektedir. Özel bir ödeme planı oluşturmak istemeyen müşteriler, peşinat ödemelerinden sonra 12.ayda %15 oranında bir ara ödeme yapmak zorundadır. Ödenen miktarlardan sonra kalan toplam için ise kredi imkânları kendini göstermektedir. Tercih eden bireyler geri ödemelerini 180 ay içerisinde yapabilecekleri ve faiz oranı 0,99 olan konut kredisine yönelebilmektedir.

Merkez Ankara Özellikleri

Merkez Ankara özellikleri sayesinde kişilerin tam bir konfor elde etmesini hedeflemektedir. Proje içerisinde kameralı güvenlik, AVM, okul, süs havuzu, çarşı ve futbol sahası gibi alanlar yer almaktadır. İnşası yapılan binalarda ise asansör ve yük asansörü, su deposu, jeneratör bulundurulmaktadır. Projede teknik açıdan da herhangi bir eksin yoktur. Deprem yönetmeliğine uygun şekilde inşa edilen yapılarda zemin etütleri de gerçekleştirilmiştir. Aynı şekilde yapıların tamamında yalıtım uygulanarak enerji tasarrufu garanti edilmiştir. Konutların içlerinde ise merkezi ısıtma, ankastre, balkon ve ebeveyn banyosu gibi artılar yer almaktadır. Her konutun büyüklüğüne göre imkânları değişim gösterebileceğinden ötürü konut tercihinden sonra olanakların yeniden değerlendirilmesi ve kontrol edilmesi gerekmektedir.

Merkez Ankara Nerede ve Yakın Çevresi

Büyükşehirlerdeki yapıların en büyük sorunlarından biri trafiktir. Merkez Ankara nerede inşa edildiğine bağlı olarak ev sahiplerinin trafik sorunundan uzak şekilde hareket etmelerini sağlamaktadır. Bu bağlamda projenin Yenimahalle’de olduğunu söyleyerek işe başlanmalıdır. Ayrıca trafikten uzak olmasına karşın eğitimden hastanelere kadar pek çok önemli lokasyona da yakın şekilde konumlandırılmıştır. Özellikle Ankara Üniversitesi gibi eğitim kurumlarına yakın olmasının yanı sıra ilk ve orta dereceli okullara da bir hayli yakındır. Böylece öğrenimde bir artı yakalanması sağlanmaktadır. Şehirlerarasındaki ulaşım için kullanılan Yüksek Hızlı Tren Garı’na ise yürüyerek gidilebilmektedir. Toplu taşıma işe şehir içi ulaşım sistemlerini kullanmak isteyenler metro ile istedikleri yerlere kısa sürede gidebileceklerdir.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Livin İzmir Projesi

Read Next

Meva Şehir Projesi

6 Comments

  • Güncel fiyatları konusunda bir bilgi var mı?

    • Merhaba Bekir Bey,
      Merkez Ankara Projesinde daire fiyatları 500 bin TL’den başlıyor.

  • Ankara’da lokasyon olarak şahane bir yerde bu proje, önünde kocaman park, yeşillik alanları bol, güvenlik sorunu yok tam hayalimdeki site yaşamı 🙂

  • Proje gerçekten süper, lokasyonu ve merkeze yakınlığı çok güzel

  • Projenin merkezi noktada olması çok büyük avantaj, karşınızda güzel yeşil bir manzara

  • Merkez Ankara projesi bence Ankara’da yapılmış nadir kalitedeki bir kaç projeden biri. Merkezi lokasyonu ve projenin alan büyüklüğü de muhteşem

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six + nine =