Meydan Eryaman Projesi

Ankara’nın en yenilikçi projelerinden biri olan Meydan Eryaman, konut sahipleri için konforlu bir yaşam oluşturmayı hedeflemektedir. Yapımcı firma olarak Dörtbey İnşaat ve BMC İnşaat’ın isimleri geçmektedir. Bu da projeyi kalite açısından birkaç adım öne geçirmektedir.

birevim faizsiz ev

Meydan Eryaman Kat Planları

Meydan Eryaman kat planları konut sahiplerinin avantajlı hale gelmesi için arsa alanını maksimumlara eriştirmiştir. Bu kapsamda resmi veriler proje için 17 bin 700 metrekare alanın kullanıldığını ortaya koymaktadır. Bu alan içerisinde 550 daire olduğu bilinmektedir. Konutların yanı sıra tercih edenler proje içerisindeki 51 farklı ticari alana da sahip olabilmektedir. Üstelik Nisan 2020’de teslim edilecek olan projede yeşil alanların tasarımları da işlerinde uzmanlar tarafından gerçekleştirilmiştir.

Meydan Eryaman Ödeme Seçenekleri

Konut projelerinde satın alınmak isteyen dairenin özellikleri, kaçıncı katta olduğu ya da büyüklüğü fiyatta değişimlere yol açmaktadır. Bu neden yüzünden ödeme seçenekleri konuşulmadan önce mutlak suretle ne tip bir daire ya da ticari alan istendiğine karar verilmelidir. Meydan Eryaman ödeme seçenekleri kapsamında peşin ödemeler tek alternatif değildir. Fiyat kıstaslarının belirlenmesinden önce kredi çalışmaları gerçekleştirilmiştir. Proje kapsamından konut satın almak isteyenler böylelikle nakit eksikliklerini banka kredileri üzerinden temin edebilmektedir. Üstelik bilindiği üzere bankaların konut kredilerinin faiz rakamları aşağı çekilmiştir. Bu da alıcıların geri ödemeler sırasında sıkıntı çekmemelerini sağlamaktadır.

Meydan Eryaman Özellikleri

Modern yaşamı daha kolay hale getiren Meydan Eryaman özellikleri sayesinde de konut sahiplerini memnun etmektedir. Proje içerisinde çocuklar için güvenli oyun alanları inşa edilmiştir. Site sakinleri kamelyada zaman geçirirken yürüyüş parkurundan istifade edilmesi de mümkündür. Üstelik otopark konusunda alternatifler de sağlanmıştır. Tercih edenler açık tercih etmeyenler ise kapalı otopark kullanarak araçlarının güvenliğini garanti altına alabilmektedir. Binalarda asansör ve balkon bulunmasına da dikkat edilmiştir. İnşaat teknikleri açısından yasal hükümlerin tamamının yerine getirildiği de belirtilmektedir. İnşa edilen bloklar özellikle deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun şekilde tasarlanmışlardır. Bu sayede ilerleyen zaman dilimlerinde konut sahiplerinin can güvenlikleri de otomatik şekilde garantiye alınmış olmaktadır.

Meydan Eryaman Nerede ve Yakın Çevresi

İnşasına başlanan yenilikçi projeler genellikle ulaşım açısından beklentileri karşılamamaktadır. Meydan Eryaman nerede olduğuna bağlı olarak alıcılarını ulaşım açısından da memnun bırakacaktır. Proje İstanbul, Samsun, Eskişehir ve Konya yollarının tam merkezinde yer almaktadır. Susuz Kavşağı olarak da bilinen bu alan özel ulaşım imkânlarına olduğu kadar toplu taşıma alternatiflerine de sahiptir. Üstelik yapının bulunduğu alan sosyal açıdan da belli donatılar bulundurmaktadır. Bu sayede herhangi bir sosyal aktiviteye katılım sağlamak veyahut bir alışveriş merkezine gitmek için uzun yollar kat edilmek zorunda kalmamaktadır. Nisan 2020 teslimli olan proje devam ederken yakın çevreye farklı sosyal alanların inşasının tamamlanacağı da bilinenler arasındadır.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Meva Şehir Projesi

Read Next

Mistral İzmir Projesi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 + twenty =