Mersin Konut Projeleri – Mersin Projeleri ve Fiyatları

Mersin konut projeleri ile insanlar Akdeniz’in gelişmeye açık olan bu şehirde barınma ihtiyaçlarını gidermek için ev alabiliyorlar. Yeni projelerde birçok detay dikkat çekiyor. Sadece insanların barınmasını değil aldıkları evler ile birlikte yaşam kalitelerinin bir seviye yukarı çıkmasını da sağlanmış oluyor. Tabi bu işlem yapılırken insanlar tercihleri de çok önemli oluyor.

birevim faizsiz ev

Tek apartman şeklinde yapılan evlerin yerini artık bahçeleri olan siteler tercih ediliyor. Çünkü insanlar güvenliklerini daha ön planda tutmayı çalışıyorlar. Araçları için kapalı otopark tercihi, çocuklar için oyun parkları, yüzme havuzları, spor salonları gibi bir çok detay aileler tarafından sıklıkla seçimlerde öne çıkıyor.

Mersin Projeleri ve Fiyatları

Konut projeleri yapımı gün geçtikçe gelişiyor. Yapılan projelerde insanlar alım yaparken birçok detayı göz önüne alıyor. İlk olarak ekonomik anlamda tercihlerini yapıyorlar. Aylık gelir seviyelerine ve ödeme süreleri göz önüne alarak şehirde bulunan onlarca proje arasından tercih yapmaya çalışıyorlar. Yaptıkları sıralamanın ardından en doğru seçimi bulmaları daha kolay oluyor. İşte o zaman en doğru seçimi yapmayı başarıyorlar.

Ekonomik olarak sıralamayı yaptıktan sonra diğer noktalara geçiliyor. Projede yer alan tüm özellikler göz önüne alınıyor. Projenin şehre mesafesi, ulaşım çeşitliliği gibi detaylar öne çıkıyor. Aileniz ile geçirilecek zaman alanları da günümüzde bu projelerde öne çıkıyor. Kat planları, teslim tarihi, ödeme planı, fiyat aralığı, projenin konumu gibi detayların tamamı öğrenildikten sonra insanlar alacakları evlerin tercihini yapıyor. Şehirde yapılan projeler arasında Yaşam Park Konutları, Zefirya Green ve Mix Motto en çok göz batanlar olarak dikkat çekiyor.

Konut projesi tercihi yapan aileler için ilk atılması gereken adım bütçelerine uygun ev seçimi yapmak oluyor. Şehirde 250 bin TL ile 1.2 milyon TL skalası arasında ev bulmak mümkündür. Yani şehirde yapılan inşaat projelerinde her ailenin bütçesine uygun olan evi bulmak imkanı veriliyor. Bu sayede rahatça istenilen projeden ev almak mümkün hale gelmiş oluyor.

Mersin’den Ev Almak

Mersin’den ev almak isteyenler için doğru tercihi yapmak çok önemlidir. Banka kredi çekerek ev alacaklar için bu iş biraz daha zor olacaktır. Çünkü konut kredisi faiz oranı çekilecek olan kredinin üzerine eklendiği zaman maliyet seviyesi çok yukarı çıkmaktadır. İşte o noktada tercihi yapmak daha zor olacaktır.

Birevim bu noktada müşterilerine gerekli imkanı sunuyor. Sağlanan finansman desteği için başvuranlardan vade farkı alınmıyor. Bu da alınacak konutun maliyetinin düşmesini sağlıyor. Ayrıca tercihi size kalarak peşinat ve ara ödeme gibi noktaları da belirleme şansınız var. Bunları tercih edenler hızlı bir şekilde istekleri ev için şirkete başvuru yapabiliyor. Bu hizmetten yararlanmak için yapılması gereken tek şey katılım ücretini ödemek olacaktır.

  • Mersin Akdeniz Şube

Adres: İhsaniye Mah. Zeytinlibahçe Cad. No:112/B Akdeniz / Mersin

Telefon: 0212 622 14 76

  • Tarsus Şube

Adres: Şehit Mustafa Mah. İsmetpaşa Blv. No:18A Tarsus / Mersin

  • Yenişehir Şube

Adres: Cumhuriyet Mah. GMK Bulvarı, No:284 Yenişehir / Mersin

Telefon: 0324 325 53 57

birevim faizsiz ev

Read Previous

Kocaeli Konut Projeleri – İzmit Projeleri ve Fiyatları

Read Next

Sosyal Konut Projeleri – Sosyal Projeler ve Fiyatları

5 Comments

  • İstanbul’dan sonra bir çok ilimizde konut projeleri yapılmaya başlandı ve çok fazla rağbet gördü

  • Mersin’de son zamanlarda bu tarz yapıların sayıları arttı genel olarak konut fiyatlarını düşürebilir belki bu

  • Mersin’de dayım var ve konut projelerinin emlak piyasasını yükselttiğini söyledi ve bu bir şehir için büyük anlam taşıyor bence

  • Mersin şahane bir şehir, çok güzel meyve ağaçları falan oluyor yollarda, konut anlamında da İstanbul gibi binalar dip dibe değil çok güzel

  • Mersinde konut projeleri gerçekten çok iyi, fiyatlarıda çok iyi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine − four =