Kocaeli Konut Projeleri – İzmit Projeleri ve Fiyatları

Kocaeli konut projeleri için başvuru yapmadan önce nasıl bir ev almak istediğiniz karar vermeniz gerekiyor. Yapılacak olan tercihte dikkat edilecek çok sayıda nokta var. Öncelikle şehrin hangi noktasından ev alacağınızı belirlemelisiniz. İş durumunuza, çocuklarınızın okulu ve şehirden uzaklık gibi detaylara bakarak bunu belirleyebilirsiniz. Başiskele, Gebze, İzmit, Körfez ve Yuvacık gibi noktalar şehirde en gözde olan alanlar olarak öne çıkıyor.

birevim faizsiz ev

Doğa ile iç içe isterseniz ona uygun projeler, şehrin merkezinde isterseniz onu tercih edebileceğiniz projeler vardır. Bu sayede istediğiniz evi bulmak daha kolay olacaktır. Konumu belirledikten sonra bütçe sınırınızı da belirlemeniz gerekiyor. Bütçe sınırını belirlemeyen aileler yanlış bir hamle nedeniyle ileri de büyük bir sorun yaşayabilirler. Bu iki noktayı belirleyip ardından gerekli finansman desteği sorununu çözdükten sonra şehrin her noktasından ev almak mümkün hale geliyor.

İzmit Projeleri ve Fiyatları

Konut projeleri tercihi yaparken günümüzde içerisinde çok sayıda detaya bakılıyor. Genelde sadece kat planları insanlar için yeterli oluyordu. Kaç oda olduğu, mutfakların alanı gibi detaylar insanların ilk baktığı noktalar oluyordu. Bu detaylar gene önemli olmakla birlikte bunun yanında projede ne kadar yeşil alan olduğu, kaç metrekare balkonu olduğu, kapalı ve açık otopark alanları gibi detaylar daha da öne çıkıyor. Tüm bu detayları karşılaştırdıktan sonra insanlar evlerini tercih etmek istiyor. Şehirde yapılan veya yapılmakta olan tüm projelerde her insanın istediği özellikleri bulabileceği bir tane tercih bulunuyor.

Konut projesi tercihinde şehirde öne çıkan seçenekler arasında Orka Life 2, Tuana Evleri 3. Etap, Terrace Yahyakaptan seçenekleri bulunuyor. Bunlar en çok öne çıkan ve talep gören seçimler olarak dikkat çekiyor. Tabi bunların yanı sıra şehrin farklı bölgelerinde yükselen projeleri de bulmak mümkündür. Ortalama fiyat aralığıyla 250 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiyor. Bu fiyatlar projelerin birbiri arasında ki fark gibi detaylar göz önüne alınarak yapılıyor. Ancak bu fark size bütçenize uygun tercihi yapma fırsatı sunuyor.

Kocaeli’nden Ev Almak

Kocaeli’nden ev almak isteyenler öncelikle hangi konutlara yöneleceklerini belirlemeli. Bütçenize uygun konutu seçerken aynı zamanda finansman desteğine uygun olan seçimi yapmanız gerekiyor. Bu akıllara hemen konut kredisi getirecektir. Bu şekilde ev alacaklar daha yüksek bir maliyeti göz önüne almalıdır.

Birevim tercihi yapanlar konut kredisi finansmanı yerine şirket tarafından sağlanan sıfır faizli, uzun vadeli finansmanı kullanarak ev alabileceklerdir. Kurum istediği evi almak isteyenlere hiç faiz farkı almadan kredi sunuyor. Bunun yanında peşinat ve ara ödeme tercihini yapmayı sizlere bırakıyor. Tüm ödeme planınızı kendiniz hazırlayarak size sunulan ev alma yöntemlerinden birisini tercih edebilirsiniz. Bu tercihinizden sonra istediğiniz evi almak daha rahat olacaktır.

 • Gebze Şube

Adres: Sultan Orhan Mah. Hükümet Cad. No:133 Gebze / Kocaeli

Telefon: 0262 642 76 78

 • Gölcük Şube

Adres: Merkez Mah. Amiral Sağlam Cad. Haşim Bey Apt. No: 29 C Gölcük / Kocaeli

Telefon: 0212 622 14 86

 • İzmit Şube

Adres: Çukurbağ Mah. İnönü Cad. No: 181 İzmit / Kocaeli

Telefon: 0262 324 57 89

birevim faizsiz ev

Read Previous

Kayseri Konut Projeleri – Kayseri Projeleri ve Fiyatları

Read Next

Mersin Konut Projeleri – Mersin Projeleri ve Fiyatları

11 Comments

 • Projelerin güncel fiyatları hakkında bilgi alabileceğimiz internet siteleri var mı?

  • Merhaba Sevilay Hanım,
   Kocaeli-İzmit konut projelerindeki en düşük daire fiyatı 199.000 TL’den başlamaktadır.

 • Kocaeli’de böyle yapılar görmek çok güzel, projeden alabilme fırsatınız olursa yatırımlık olur tam

 • Kocaeli de güzel konut projeleri yapılmaya başlandı son zamanlarda 🙂

 • Kocaeli’de son zamanlarda böyle yapıları çok görmeye başladık, bu tarz konut projeleri ekonomik anlamda çok değer katıyor illere 🙂

 • Kocaelinde şahane konut projeleri yapılmaya başladı ve gerçekten çok revaçtalar

 • Kocaelindeki konut projeleri son zamanlarda çok popüler olmaya başladı, bir kaç arkadaşım oradan ev aldılar ve çok memnunlar.

 • Kocaelinde gerçekten çok fazla proje yapılmaya başlandı ve fiyatlarıda gerçekten makul

 • Kocaelide gerçekten güzel projeler var son zamanlarda

 • İzmit tarafında çok güzel yeni konutlar var bende çok niyetleniyorum taşınmaya ama iş güç imkan vermiyor

 • Kocaelinde gerçekten güzel yapılar yapılmaya başladı, bazen kaç İstanbul’dan git kafa dinle diyorum 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 − eight =