Kayseri Konut Projeleri – Kayseri Projeleri ve Fiyatları

Kayseri konut projeleri şehrin geleceğinin nasıl olacağının işareti olarak bir bir yükselmeye devam ediyor. Her ihtiyaca uygun olacak projeler şehrin her noktasında bulunuyor. Şehir merkezinde, ilçelerde istenilen yerden ev almak için herhangi bir projeyi tercih edebilirsiniz. Bu tercihi yaparken unutulmaması gereken nokta bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olup olmadığına karar vermek olacaktır.

birevim faizsiz ev

Ülkemizin en hızlı gelişen şehirlerinden birisi olan Kayseri’de bulunan konutlarda dikkat çeken özel detaylar var. Spor salonu, yüzme havuzu, oyun alanları gibi birçok detay bazı projelerde öne çıkıyor. Altı iş yeri olan veya AVM olan projelerde bulunuyor. Hem kaliteli bir yaşam için ev alabilir hem de bu projelerden dükkan alarak doğru bir hayat planı yapabilirsiniz.

Kayseri Konut Projeleri ve Fiyatları

Konut projeleri arasında ki detaylara bakarak alabileceğiniz evi belirleyebilirsiniz. Proje özelliklerine, teslim tarihine, ödeme olanına, fiyatına, bulunduğu konuma göre istediğiniz projeye yönelebilirsiniz. Her insanın ihtiyacı aynı olmadığı için tüm projelerin onun için doğru tercih olmayacağını söylememiz gerekiyor. Şehir merkezinde sürekli bulunması gereken birisi için dışarıdan ev almak ne kadar uygun olursa olsun doğru tercih olmayacaktır.

 1. Cadde, Floranka, Manzara Evleri ve Vadipark şehirde yükselen bazı önemli konut projeleridir. Her projenin kendisini öne çıkaran bazı detayları var. Tabi bu projeler sadece özelliklerine göre değil aynı zamanda fiyatlarına göre de birbirinden ayrılmaktadır. Şehirde ki projeler ortalama olarak 250 bin TL ile 1 milyon 650 bin TL fiyat aralığında değişiyor. Bütçenize, size uygunluğuna göre bu geniş fiyat yelpazesi arasında tercih yapabilirsiniz. Tercih yaparken ilk önemli nokta bütçenize uygun olanı belirlemek olacaktır. Daha sonra projeler arasında karşılaştırma yapmanız gerekiyor.

Konut projesi karşılaştırması yaparken konumu, size sunulan özellikler ve yaşamın kalite düzeyi gibi özellikleri yan yana yazmanız gerekiyor. Bu planlamayı yaptıktan sonra hem doğru tercihi yapacak hem de ödemenizi rahatça yaparak ev sahibi olabilirsiniz.

Kayseri’den Ev Almak

Kayseri’den ev almak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. İç Anadolu’nun en önemli şehirlerinden birisi olan ve bir bağlantı noktası olan şehirde buna uygun olarak önemli inşaat projeleri yükseliyor. Sizlerde bu projelerden herhangi birisini tercih ederek ister kredi çekerek isterseniz alternatif bir finansmana yönelerek ev alabilirsiniz.

Birevim aracılığıyla doğru tercihi yapmanız daha kolay olacaktır. Firma sağladığı finansman desteği için başvuranlardan kredi faizi almıyor. Uzun vadeli ve yüksek miktarda konut finansmanı için herhangi bir kredi için en doğru seçim olarak karşınıza çıkıyor. Bunun için üç farklı yöntem sunuluyor. Bu yöntemlerin arasından size uygun olanı tercih ederek sadece vade farkı ödemeden değil ayrıca peşinat ve ara ödeme yapmadan da rahatça istenilen konutu tercih edebilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Kamu Bankalarından 4 Yeni Kredi Paketi

Read Next

Kocaeli Konut Projeleri – İzmit Projeleri ve Fiyatları

10 Comments

 • Kayseride yüksek katlı bina yaptırılmıyor sanırım belediye kuralı gereği, bu yüzden yapılan evler daha az kat sayılı oluyor buda fransız tiplerine benziyor güzel aslında

 • Kayseri’nin genel mimarisini bozmadan konut yaptırıyorlar diye biliyorum, bu çok hoşuma gidiyor şehrin mimarisi bozulmuyor 🙂

 • Görsel estetiği bozmayacak şekilde yapmaları çok güzel 🙂

 • Kayseri’de konut projelerinde bazı firmalar çok kaliteli işler yaparken bazı firmalar çok iyi işler çıkaramıyor, bu yüzden ev almak isteyen arkadaşlar iyice incelemelerini öneririm 🙂

 • Kayseri’de konut fiyatları uygun diye duymuştum dayım orada yaşıyor, projelerde genelde toki projeleri oluyormuş

 • Kayserideki konut fiyatları gerçekten çok uygun, yatırımlık olarak alınabilir oralardan ev

 • Geçen hafta kayserideydim ve çok güzel konutlar yapılmaya başlanmış toplu konut mantığında 🙂

 • Kayseride amcamın oğlu konut almış böyle projeden, çok şahane bir şey

 • Kayseriliyim ve son zamanlarda gerçekten çok güzel konutlar yapılmaya başlandı 🙂

 • Kayseri de konut projeleri gerçekten çok güzel ve kayserinin o güzel anadolu görünüşünü bozmadan projelerin yapılması da çok iyi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 + 15 =