Kamu Bankalarından 4 Yeni Kredi Paketi

Kamu bankaları ekonomik hızlanmayı devam ettirmek ve pandemi döneminde yaşanan duraklamanın önüne geçmek için 4 farklı yeni kredi imkanı sunuyor. Bu krediler sayesinden insanlar ihtiyaçlarını daha düşük kredi faiz oranlarından yararlanarak kullanma şansına sahip olabilecekler. Konut kredisi sıfır ve ikinci el olmak üzere sunuluyor.

birevim faizsiz ev

Bunun yanı sıra taşıt kredisi, sosyal hayatı destek kredisi ve tatil finansmanı olarak sunuluyor. Sizlerde bunlardan herhangi bir tanesini tercih ederek kredi kullanabilirsiniz. Tabi her kredinin içerisinde farklı detaylar ve uyulması gereken noktalar var. Sıfır konut kredisi ve ikinci el konut kredisi için farklı kredi faiz imkanları sunuluyor.

Konut Kredisi

Ev almak isteyenler için bu dönem en iyi kredi oranlarının bulunduğu dönem olarak dikkat çekiyor. 750 bin TL’lik üst limite sahip olan konut kredilerinde peşinat oranının seviyesi de düşürülüyor. Sıfır konut kredisinde %0,64 ikinci el konut kredisinde %0,74 oranında krediler sunuluyor. Kredilerin vadeleri 15 yıla kadar uzuyor. Bu sayede insanlar rahatça planlama yaparak istedikleri eve sahip olma şansına sahip olabiliyor.

Taşıt Kredisi

Büyük dalgalanmalar yaşayan taşıt sektöründe sıfıra olan ilgiyi arttırmak için %0,49 kredi faiz oranıyla krediler sunuluyor. İkinci el kredilerde faiz oranları %0,82 seviyesine çıkıyor. 6 ay ödemesiz ve 60 ay vadeli ikinci el otomobilde 7 yaş sınırı bulunuyor. Ayrıca 150 bin TL’den fazla kredi çekilmesine izin verilmiyor. Sunulan bu kredide en düşük oranı kullanabilmek için yerli üretim yapan bir firmayı tercih etmeniz şart koşuluyor. Ancak o zaman bu oranla kredi çekmenize fırsat veriliyor. Bu detaylara dikkat ederek sizlerde taşıt kredi paketinden faydalanabilirsiniz.

Sosyal Hayatı Destek Kredisi

Bankalar bu dönemde insanların sosyal ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için uygun şartlarda yerli üretim yapan firmaları teşvike alıyor. Bu firmalar arasında beyaz eşya, elektronik, mobilya, seramik, kapı, pencere, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet gibi sektörler öne çıkıyor. Bu destekleme kredisinde en az limit 3000 TL olurken üst limit 30 bin TL sınırına sahiptir. İlk altı 6 ay ödeme yapmadan sahip olunacak olan krediyi 60 ay vadeli olarak çekebileceksiniz. Bu krediler %0,82 kredi faiz oranıyla sunuluyor. Sizde bu fırsattan yararlanma şansına sahip olabilirsiniz.

Tatil Kredisi

Bu dönemde tatil yapma planları kuranlar için kredi imkanı da sunuyor. Turizm sektöründe olan firmalarla anlaşarak bu krediden yararlanma şansınız var. 36 ay vadeli maksimum 10 bin TL olarak sunulan finansmanda bazı detaylar dikkat çekiyor. İlk altı 6 ay ödeme yapmadan çekilecek olan kredinin ilk iki taksiti banka ve firma tarafından ödeniyor. Yani siz krediyi çektikten yaklaşık 9 ay sonra ödemeye başlıyorsunuz Kredi oranı %0,67 oranla başvuru yapan herkese rahatça çekmesi için sunuluyor.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Kahramanmaraş Konut Projeleri – Kahramanmaraş Projeleri ve Fiyatları

Read Next

Kayseri Konut Projeleri – Kayseri Projeleri ve Fiyatları

6 Comments

  • Yeni kredi fırsatları gerçekten bizler için çok iyi oldu, pandemi süreci bitecek gibi gözükmüyor bu tarz paketler çok güzel oluyor

  • Kamu bankaları gerçekten bu süreçte çok güzel kredi paketleri oluşturdular

  • Bu paketlerin kampanyasını bitirdiler sanırım, şu an hiç biri gözükmüyor sitelerinde

    • Merhaba Yasin bey,
      Bu paketlerin kampanyası sonlandı.

  • Kamu bankalarının bu kredi paketleri güzeldi ama bitmiş kampanya, tekrar ne zaman gelir acaba bakalım

  • Tekrar bir destek paketi çıkardılar şimdi kobiler için bakalım biz vatandaşlar için tekrar destek paketi gelecek mi?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fourteen + thirteen =