Luxera Meydan Projesi Fark Yaratacak

İstanbul’un önemli lokasyonlarından TEM ve Basın Ekspres Yolu’nun hemen yanında konumlanan Luxera Meydan projesi, kentin yeni cazibe merkezi olmaya aday.

birevim faizsiz ev

Luxera Meydan projesi, yatırımcısına karlı ve keyifli bir yaşam ve çalışma alanı sunuyor. Büyük kentlerin ulaşım, karmaşa ve benzeri sıkıntılarından uzakta yer alan proje, kullanıcılarına huzurlu ve keyifli bir yaşam alanı sunuyor. Konfor ve rahat bir yaşam arayışında olan herkesin, en rahat ettiği evidir kuşkusuz. O nedenle; hayal ettiklerinizin gerçeğe dönüşmesi ve huzurlu bir yaşantıya ulaşmak için Luxera Meydan projesi aradığınız adres.

Proje gerek mimarisi ve gerekse aydınlık ferah konutları ile yatırımcılara  cazip bir yaşam alanı sunuyor. Luxera Meydan projesi, kullanıcıya kullanım kolaylığı sunmak açısından; büyüklüğü 65 m2’den 170 m2’ye ve  1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri mevcut.

Her  Yere Kolay Ulaşım!

Merkezi bir konuma sahip olan proje, kullanıcısına her yere kolay ulaşım olanağı sunuyor. Alternatifli ulaşım avantajı dışında Luxera  Meydan ayrıcalıklı konumu sayesinde 3  farklı metro hattının kesiştiği bir noktada yükseliyor. Bunun yanı sıra metrobüs, otobüs ve minibüs gibi alternatifleri de bulunan Luxera Meydan, ulaşım imkanlarıyla da yatırımcısına  avantaj sağlıyor.

Projenin, mimari yapısı kadar yatırımcılarına sunduğu ayrıcalıklı olanak ve peyzaj alanları ile de ilgi görüyor. Luxera Meydan Projesinde yer alan zengin sosyal donatıları arasında; saunası, kapalı otoparkı, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı ve her daireye için depo alanı bulunuyor.

Aydınlık ve Ferah İç Mekanlar!

Luxera Meydan projesi, dış mimarisi, iç dizaynı  ve ayrıcalıklı sosyal donatıları ile içinde yaşamaktan keyif alacağınız huzurlu bir yaşamın  kapılarını açıyor. Luxera Meydan’ı farklı kılan en önemli avantajlardan biri de, ferahlık ve aydınlık hissinin yoğun olması. Projede, tasarlanan dairelerde kullanıcılara yeni nesil mimarinin yüksek tavan ve pencere örneklerini ile şekillenmiş keyifli yaşam alanları oluşturulmuş.

TEM ve Basın Ekspres Yolu’nda yer alan Luxera Meydan, çevresinde yer alan 3. Köprü, Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. Havalimanı  sayesinde kısa sürede, yatırımcısına yüksek prim getirisi vaad ediyor.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Huzurlu Yaşamın Adresi Luxera Yenibosna

Read Next

Faizsiz Yöntemlerle Ev Sahibi Olun!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one + ten =