Faizsiz Yöntemlerle Ev Sahibi Olun!

Günümüzde ihtiyaçlarınızı karşılamak ve yatırım yapmak için bankalar aracılığı ile birçok kampanya dahilinde kredi çekebilirsiniz. Bu seçenek, ev sahibi olmanın en yaygın yöntemlerinden biridir. Ancak bankalar, genel itibari ile yapıları gereği faizli bir şekilde hizmet vermektedir. Dolayısıyla geri ödemeler, çekilen miktarın çok üzerinde olmaktadır. Aynı zamanda bankaların konut kredileri dahilinde yasal olarak en fazla konut değerinin %75’ine kadar kredi kullandırdıklarını da bu noktada belirtebiliriz. Ayrıca vade sayısı da maksimum 240 yıl olarak belirlenmiştir. Vade tarihinin çok ileri bir tarih olması sebebi ile de faiz oranları yüksek olmakta ve geri ödenen miktar, çekilen kredi miktarının bir hayli üzerinde olmaktadır.

birevim faizsiz ev

Faizsiz ev kredisi sunan kanallar oldukça yoğun talep görmektedir. Geri ödeme kapsamında herhangi bir faiz ödemden sadece anapara ve ilgili dosya masrafları ile geri ödeme yapabilmek için hangi seçenekler ile kredi kullanabileceğiniz yönünde de bilgi verebilir ve bir inceleme yapabiliriz.

Bankalar, konut ve emlak firmaları ile yaptıkları anlaşmalar kapsamında faiz olmadan kredi kullandırabilmektedir. Bu bankalar aracılığı ile faiz ödemeden kredi kullanabilmek ve bu sayede de ev sahibi olabilmek için öncelikli olarak ilgili firma ile iletişim kurabilir ve bu sayede de anlaşmadan yararlanarak kolayca kredi kullanabilirsiniz. Faizsiz ev kredisi veren bankalar, genellikle en fazla 60 aya kadar bu şekilde hizmet sunabilmektedirler. Bunun sebebi ise paranın zaman değeri dahilinde vadenin uzun tutulamamasıdır.

Yani vade sayısı yükseldikçe faiz oranı da artmak durumundadır. Bu bilgi bağlamında ilgili konut projelerinden yararlanabilmek ve bir ev sahibi olabilmek için firmaların anlaşmaları ile bankalara başvurabilir ve kolayca kredi kullanarak kendi evinize sahip olabilirsiniz. Ödemelerin de kısa vadelerde tamamlanması sebebi ile taksit tutarlarının yüksek miktarlarda olabileceğini bu noktada belirtebiliriz.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Luxera Meydan Projesi Fark Yaratacak

Read Next

Dar Gelirlilere Faizsiz Konut Kredisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 + six =