Huzurlu Yaşamın Adresi Luxera Yenibosna

Luxera Yenibosna, İstanbul’un hızla değer kazanan en değerli bölgeleri arasında yer alan Yenibosna lokasyonunda yer alıyor. Ulaşım aksları ile  sosyal yaşamın her noktasına kolaylıkla ulaşıla   merkezi bir noktada yükselen Luxera Yenibosna projesi, yatırımcılara ayrıcalıklı bir yaşamı sunuyor. Yenibosna lokasyonu, hem merkezi konumu  hem de sahip olduğu sosyal ve kültürel olanaklar nedeniyle  yatırım açısında hızla değer kazanmaya devam ediyor.

birevim faizsiz ev

Luxera Gayrimenkul’ün inşa ettiği Luxera Yenibosna projesi de, bu konum avantajı sayesinde yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. Yenibosda’da, 4 bin m2 ticari alana sahip olan Luxera Yenibosna projesi, her katta 11 daireden oluşuyor. Proje toplamda ise, 10 katlı tek bloktan meydana geliyor.

Luxera Yenibosna Cazip Fiyatlarla Satışta!

Yatırımcılara kullanım kolaylığı sunmak amacıyla, daireler değişik tip ve büyüklüklerde tasarlandı. Luxera Yenibosna projesinin, yakın zamanda yüzde 40-45 oranında prim kazandırması bekleniyor. Projede, konut  teslimden sonra kira bedellerinin ise,1.500 TL ile 4 bin TL arasında değişmesi bekleniyor.

Proje, yatırımcılar açısından  karlı, aynı zamanda konforlu yaşam sürebilecekleri 110 konuttan meydana geliyor. Projede, bulunan konutlar 1+1 ve  2+1 tipinde kullanıcılara ulaşıyor. Söz konusu konutların  büyüklükleri, 72  ve 115 m2 arasında değişkenlik gösteriyor. Luxera Yenibosna projesinde, evsahibi olmak isteyenlere çeşitli ödeme kolaylıkları uygulanıyor. Projede, banka kredisine uygun olan yüzde 25 peşinatla 24 ay vade farksız taksit  olanağı  sağlanıyor.

Keyifli Yaşam, Zengin Sosyal Donatılar!

Proje aynı zamanda alışveriş merkezlerinin yer aldığı bölgeye oldukça yakın bir mesafede. Eğitim, sağlık ve kamu kurumlarına da çok yakın mesafede bulunan  Luxera Yenibosna projesi, konum ve ulaşım açısından beklentilerinizin lüks olmadığını gösteriyor. Konfordan ödün vermeden her ayrıntının düşünüldüğü projede, ferah mimari tarzı sayesinde, evinizin içi de dışı da içinize çok sinecek.

Luxera Yenibosna projesinde, yer alan zengin sosyal donatılar arasında: kapalı havuz, sauna, dinlenme alanları, yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanları yer alıyor. Basın Ekspres Yolu’nun paralelinde yükselen Luxera Yenibosna projesi,Ataköy-Halkalı metrosu, E-5’e 2 dakika, TEM’e ve Atatürk Havalimanı’na 4 dakika uzaklıkta yer alıyor.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Modern Konut Projeleriyle Taksitsiz Olarak Ev Alma Fırsatı

Read Next

Luxera Meydan Projesi Fark Yaratacak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten − 4 =