Fuzulev Nedir? Fuzulev İçin Şikayet Var mı?

Ekonomik yol haritamızın her geçen gün değiştiği ülkemizde ev sahibi olmak bazen çok zor görünüyor. Özellikle yatırım kaynaklarından kredi ve faizleri düşünüldüğünde bir eve sahip olmak insanı oldukça zorluyor. Fuzulev’in sağladığı avantajlar ile faizsiz ve bütçenizi zorlamayan çözümler ile kolaylıkla ev sahibi olabilirsiniz.İster oturmak için ister yatırım için fark etmez kolaylıkla bu stresli düşünceleri bir kenara bırakabilirsiniz.

birevim-reklam

Fuzulev kişiye özel hazırladığı ödeme planları ve küçük taksit ödemeleri ile ev sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Fuzulev gibi birçok şirket yüzlerce kişiyi ev sahibi  yaparken, elbette  herkesi mutlu edemiyor. Sisteme giriş kolay ve vade farkı yok ancak sistemden çıkmak istediğinizde ödemeniz gereken organizasyon ücreti müşterilerin şikayetlerine yol açıyor.Sonuç olarak araştırmalarımıza göre: Müşteri memnuniyeti: %81 gibi bir istatistik çıkıyor.

Fuzulev Ev Alma Yöntemleri 

Hem ekonomik hem de bütçenize uygun modelleri ile Fuzulev ev alma yöntemleri tasarruflu modellerinin başlıklarını aşağıda veriyoruz;

 1. Zaman Tasarruflu Model
 2. Sabit Sistem Modeli
 3. Tüfe Endeksli Model
 4. Çekilişsiz Modeller

*** Tüm çekilişler noter huzurunda yapılmaktadır.

Zaman Tasarruflu Model

Kısaca altın günü gibi bir sistemdir,çünkü her ay taksitleriniz sabittir.Vade farkı yada faiz ödemeyeceğiniz sistemdir.  Her ay belirleyeceğiniz taksit tutarına göre Fuzulev uzman çalışan tarafından değerlendirilir ve size uygun guruba eklenirsiniz.

Sabit Sistem Modeli

Sabit sistem sizi çekiliş stresinden uzak tutan bir yöntemdir. Çekiliş işi ile uğraşmak istemiyorsanız bu sistem tam size göredir. Eğer siz de bu insanlardan biriyseniz sabit sistem modeli sizin için uygun olacaktır. Sabit sistem modelinde ne kadar ödeyeceğiniz ve evi ne zaman satın alacağınız gibi detaylara sahipsinizdir. Yine de herhangi bir faiz ödemez, vade farkına maruz kalmazsınız.

Tüfe Endeksli Model

Peşinatsız, tüfe endeksli modelde evinizi hemen satın alırsınız. Türkiye’nin herhangi  bir yerinden mülkünüzü  satın alabilirsiniz.  Ödemeleriniz tüfe endeksi baz alınarak bir program hazırlanır.  Bu sistemde taksit dondurma ihtimaliniz mevcuttur.

Çekilişsiz Modeller

Vade ortası model, peşinatlı erken teslim modeli, ara ödemeli erken teslim modeli  gibi çekilişsiz kişilerin yatırım araçlarına göre uzman tarafından bir program sunulur.

Fuzulev Şubeleri

Türkiye genelinde 63 şubesi bulunan Fuzulev’in şubelerinden 15 tanesi İstanbul’da olup merkezi Fatih’tedir.   444 6 313 nolu numaradan size en yakın şubeye ulaşabilirsiniz.

Fuzulev Şikayet ve Yorumları

Aslında bu tarz sistemlerde en çok şikayet alan konu: sistemden çıkmak isteyen kişilerin önceden imzaladıkları sözleşmelerdeki detaylara dikkat etmemeleridir.

Gelen tek tük şikayetler hızlı şekilde çözümlenmiş görünüyor.  Firmaya gelen 86 şikayetten 59’u çözümlenmiş görünüyor.  Diğer şikayetler beklemede görünüyor.  Şikâyet sitelerine girilen sorunların  çok hızlı çözümlendiğini görebilirsiniz. İncelediğimiz ve araştırdığımız sitelerde her gelir grubuna hitap eden Fuzulev ile ev sahibi olmanın oldukça kolay ve güvenli olduğunu görüyoruz.

Fuzulev müşterilerinin oldukça tatminkar olduğunu görüyoruz.  Ancak siz yinede sözleşmenizi dikkatle okuyun.

Read Previous

Faiz ödemeden ev sahibi olun!

Read Next

Emlak Gayrimenkul Dünyasında Yeni Dönem Düşük Faiz Oranlı Konut Kredileri

5 Comments

 • Fuzulev faizli seçenekleri mi var hep yoksa faizsiz seçeneği de var mı?

  • Merhaba Sevim Hanım,
   Fuzulev Faizsiz ev alma sistemidir. Sisteme katılanlar. Hiçbir şekilde faiz ödemektedirler.

 • Çekiliş sistemi beni çok stres ediyor, bu yüzden sabit sistemde ev alma işlemleri için geçen başvurdum

 • Faizsiz olması çok cezbedici, sadece organizasyon ücreti ödüyoruz sanırım oda sabit bir rakam anladığım kadarıyla.

 • Fuzulev konusunda son zamanlarda çok fazla şikayet okumaya başladım, ancak memnun kalanda çok ciddi bir kitle var.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code