Eminevim Nedir? Eminevim İçin Şikayet Var mı?

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE EMİNEVİM FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAMAKTADIR. EMİNEVİM FİRMASI FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

birevim faizsiz ev

Faizsiz ilk ev sahibi  sistemini  ortaya koyan ve şirketi 1991 yılında kuran kişi Emin Üstün’dür.  29 yıllık tecrübe ile benzer şirketlerin önünü açmıştır.  Faizsiz ev ve otomobil sahibi olmanızı sağlayan şirket 100’ü aşkın şube ile hizmet veriyor.

Eminev elinizde peşinatınız olmadan kolaylıkla ister oturmak ister yatırım yapmak için ev sahibi olmanıza olanak sağlayan finans kaynaklarından biridir. Faizsiz sistemde noter huzurunda yapılan çekiliş ile mülkünüze ne zaman kavuşacağınız belirleniyor.  Taksit dondurma şansına sahipsiniz.  Ve ödemelerinizi kendi  kazancınıza göre taksitlendiriyor olmanız kira öder gibi kolay ev sahibi olmanıza yardımcı oluyor.

Eminevim ile ilgili  şikayetleri  incelemek istedik ancak çok hızlı şekilde sonuçlandırılan şikayetlerin detaylarına dahi ulaşamadık. Eğer müşteri  şikayetlerini bu kadar sık yanıtlayan ve çözüm üreten bir firma varsa güven konusunda diğer şirketleri bir adım geride bırakmıştır.

Çeyrek asrı aşan sürede hizmet veren Eminevim tecrübesi sayesinde  her ihtiyaca kolay şekilde cevap veriyor. Ve oluşabilecek sıkıntıları hızlı şekilde çözümlendirebiliyor.

Eminevim Ev Alma Yöntemleri

Ev alma yöntemlerini birkaç başlık altında toplamak gerekirse aşağıda  kısaca özetleyeceğiz,  ancak   tüm yöntemler için geçerli olan ;  Sahip olmak istediğiniz evi seçin ve ne kadar olduğunu öğrenin, sonrasında kendiniz her ay  ne kadar ödeme yapabilirsiniz, bunu gözden geçirin.  Dilediğiniz şehirde evinizi seçebilirsiniz.

Çekilişli Sistem

İş uzmanınız sizin için en uygun grubu belirleyecek ve yapılan çekiliş ile erken teslimat şansına sahip olabileceksiniz.

Peşinatlı Sistem

Bu sistemde elinizde belli bir birikiminiz varsa peşinat olarak ödeyebilirsiniz.  Bu şekilde taksitlendirme süreniz kısalacaktır.

Vade Ortası Sistem

Bu sistemde  taksit tutarınızı diğer sistemlerdeki gibi  kendiniz belirliyorsunuz.  Ancak erkenden taksitleriniz bitsin istiorsanız yada elinize toplu bir para geçti  ise vade ortası sistem tam size göredir.

 • Peşinatlı erken teslimat modeli,
 • Peşinatsız kampanya,
 • Peşinatlı kampanya,
 • Peşinatlı ara ödemeli kampanya,

Kısaltılmış Vadeli Çekilişli Sistem

Peşinatlı yâda peşinatsız katılabilirsiniz. Taksitler yarıyı geçtiğinde ise, henüz evini teslim almamış olanların tamamının birkaç ay içerisinde evlerini teslim alması sağlanır.

Kira Destekli Çekilişli Sistem

Taksit dondurma şansınızın olduğu sistem her ay bir ailenin ev sahibi  olmasına olanak sağlıyor.  Aslında en basit  işleyen sistemlerden biridir.  Çekilişlerde konut çıkmadığı aylar için de kişinin taksitlerinde belirli oranda azalmalar yapılarak kişiye kira desteği sağlanır. Sonrasında ödemelerine eklenir. Kişinin belirlediği konut değerinden, peşinat tutarı düşüldükten sonra gruptaki kişi sayısına bölünerek taksitler belirlenir.

Değer Artışlı Çekilişli Sistem

Bu sistem ani enflasyon artışları gibi durumlarda ödemelerimizin etkilenmemesi için kurulmuş bir sistemdir. Değer artışlı çekilişli olan yöntemde almayı düşündüğünüz konut için gayrimenkul sektöründeki  fiyat artışlarının korunduğu bir sistemdir.

Eminevim Şubeleri

Yüzü aşkın şubesi ile birçok ilde hizmet veren Eminevim 26 yıllık tecrübesi  ile en çok şubeye sahip faizsiz gayrimenkul yatırım şirketlerinden biridir.  444 3 646 numaralı call center hattından size en yakın şubeye yönlendirileceksiniz.

Eminevim Şikâyet ve Yorumları

Genel olarak araştırma yaptığınızda hayallerine kavuşmuş mutlu müşteri yorumlarına ulaşıyorsunuz.  Kolay, hızlı, peşinatsız ve faizsiz ödeme seçenekleri ile şikayete rastlamak mümkün görünmüyor.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Fuzulev Nedir? Fuzulev İçin Şikayet Var mı?

Read Next

Birevim Nedir? Birevim İçin Şikâyet Var mı?

6 Comments

 • Eminevim’in son zamanlarda pek reklamı falan çıkmıyor pandemi sürecinde çalışıyorlar mı?

  • Merhaba Serkan Bey,
   Eminevim, pandemi sürecinde de hız kesmeden çalışmalarına devam etmektedir.

 • Valla pandemi sürecinde bile bir çok arkadaşım evini teslim aldı, gayet hızlı ve müşteri odaklı çalışıyorlar

 • Eminevim köklü bir firma, güvenebilirsiniz bence, benim abimde aldı ev oradan

 • Eminevim, ister internet ister televizyon olsun bolca reklamlarını yapan bir kurum, çevremde de ev sahibi olanlar var mutlu müşteri oranı oldukça yüksek

 • Eminevim’in çok fazla reklamını görüyorum ama bir o kadarda çok şikayet var hakkında

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 + fourteen =