Birevim Nedir? Birevim İçin Şikâyet Var mı?

Ön ödemesiz, faizsiz, hızlı, kolay ev sahibi olmanın yollarından bir tanesi de Birevim sistemidir. Türkiye’nin herhangi  bir coğrafyasında avantajlı olanaklar ile ev sahibi olabileceğiniz sistemde kredi gibi sizi  faiz sıkıntısına sokan finansman araçlarından farklı ekonomik olanaklar ile size kısa bir sürede evinizin sahibi  yapıyor.

“Bir evin olsun istiyorsan”  sloganı ile hizmet veren şirketin faizsiz sistemi ile 250 aya uzanabilen  vadeler ile ev sahibi olmanıza yardımcı olur.

Birevim size alacağınız evin maliyetinden fazla maliyette fark ödetmez ve faizsiz ev sahibi  olmanın huzurunu yaşatır.  Peşinatınız varsa daha hızlı şekilde taksitleri bitirebilirsiniz. Ancak peşinatınız yoksa dahi sıkılmayın sizler içinde ev sahibi olmak oldukça kolaydır.  Taksit miktarınızı ekonomik durumunuza göre kendiniz belirlersiniz.  Sadece ilk evinizi  almak için değil. İkinci bir eve yatırım içinde kullanabilirsiniz.

Birevim Yönetim Kurulu başkanı ve kurucusu Murat Çiftçi bu sistemin düşük gelire sahip kişiler düşünelerek kurulduğunu ancak sonrasında farklı şekilde tüm gelir guruplarına hitap ettiğini söyledi.

Birevim evin yanı sıra faizsiz araba sahibi olmanıza da yardımcı olan bir arabam şirketi de aynı şartlarda aynı sistem ile hizmet vermektedir. Birevim İstanbul dışında Bursa ve Çorlu şehirlerinde hizmet veren birçok şubeye sahiptir.  444 23 53 numaralı hattan size en yakın şubeye ulaşabilir yada detaylı bilgi  alabilirsiniz.

Bir evim örnek hesaplama tablosu iki ana bölümde incelenebilir. Her halükarda faizsiz olduğunu hatırlatarak başlayalım.  Düşük taksit ödemek isteyen müşteriler için farklı ödeme sistemleri sunan firmanın ara ödeme yapacak kişiler içinde destekleyici programları bulunmaktadır.

Birevim Ev Alma Yöntemleri ile ilgili ;

  • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi
  • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2
  • Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi
  • Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

Türkiye’de herhangi bir coğrafyada beğendiğiniz evinizi  almak için sadece bir telefon ile irtibata geçeceğiniz Birevim’in herkes için uygun bir tasarruf yöntemi bulunuyor.

Kira öder gibi  ev sahibi  olmanızı  sağlayan sistemde; almak istediğiniz mülkün değeri kadar ödeme yaparsınız.

  • Yüksek taksitler yok,
  • Vade farkı yok,
  • Faiz yok,

Birevim İçinde Şikâyet Var mı?

Birevim sisteminin amacı insanlara ev sahibi olmaları için yardımcı olmaktır. Eskiden köylerimizde imece usulü yardım benzer bir uygulamadır aslında, paranızı  birleştirir  ve her ay birinin ev sahibi olmasına olanak sağlarsınız.  Elbette şirket ile ilgili eleştiriler söz konusu olabilmektedir.  Ancak sizde araştırma yaparsanız kısa sürede sorunların çözümlendiğini fark edeceksiniz.  Oldukça şeffaf çalışan şirketin müşteri ilişkileri  politikası kaliteli hizmettir.

Açıkçası borcunuzu  erken bitirme alternatifli, faizsiz, peşinatsız,taksitleri kendinizin belirleyeceği bir sistemden çok şikayet edilir gibi görünmüyor.  Çekilişler noter huzurunda yapıldığından, belirlenen ev alma sırası için güvenli hizmetin huzurunu yaşarsınız.  Tamamen yasal olan yöntemde  finans en iyi şekilde yönetildiğinden sistem oldukça sorunsuz işlemektedir.

Önceki

Dask Sorgulama ve Dask Poliçe Numarası Nereden Öğrenilir?

Sonraki

Birevim Araba Nedir? Birevim Araba Kampanyaları

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir