Birevim Nedir? Birevim İçin Şikâyet Var mı?

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE BİREVİM FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAMAKTADIR. BİREVİM FİRMASI FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

birevim faizsiz ev

Ön ödemesiz, faizsiz, hızlı, kolay ev sahibi olmanın yollarından bir tanesi de Birevim sistemidir. Türkiye’nin herhangi  bir coğrafyasında avantajlı olanaklar ile ev sahibi olabileceğiniz sistemde kredi gibi sizi  faiz sıkıntısına sokan finansman araçlarından farklı ekonomik olanaklar ile size kısa bir sürede evinizin sahibi  yapıyor.

“Bir evin olsun istiyorsan”  sloganı ile hizmet veren şirketin faizsiz sistemi ile 250 aya uzanabilen  vadeler ile ev sahibi olmanıza yardımcı olur.

Birevim size alacağınız evin maliyetinden fazla maliyette fark ödetmez ve faizsiz ev sahibi  olmanın huzurunu yaşatır.  Peşinatınız varsa daha hızlı şekilde taksitleri bitirebilirsiniz. Ancak peşinatınız yoksa dahi sıkılmayın sizler içinde ev sahibi olmak oldukça kolaydır.  Taksit miktarınızı ekonomik durumunuza göre kendiniz belirlersiniz.  Sadece ilk evinizi  almak için değil. İkinci bir eve yatırım içinde kullanabilirsiniz.

Birevim Yönetim Kurulu başkanı ve kurucusu Murat Çiftçi bu sistemin düşük gelire sahip kişiler düşünülerek kurulduğunu ancak sonrasında farklı şekilde tüm gelir guruplarına hitap ettiğini söyledi.

Birevim evin yanı sıra faizsiz araba sahibi olmanıza da yardımcı olan bir arabam şirketi de aynı şartlarda aynı sistem ile hizmet vermektedir. Birevim İstanbul dışında Bursa ve Çorlu şehirlerinde hizmet veren birçok şubeye sahiptir.  444 23 53 numaralı hattan size en yakın şubeye ulaşabilir yada detaylı bilgi  alabilirsiniz.

Bir evim örnek hesaplama tablosu iki ana bölümde incelenebilir. Her halükarda faizsiz olduğunu hatırlatarak başlayalım.  Düşük taksit ödemek isteyen müşteriler için farklı ödeme sistemleri sunan firmanın ara ödeme yapacak kişiler içinde destekleyici programları bulunmaktadır.

Birevim Tasarruf Planları

Araç Finansmanı

Araç Finansmanı tasarruf planlarımızdan ister Birlikte Araç Finansmanını isterseniz de Kişiye Özel Araç Finansmanını seçerek hayallerinize ulaşmanız BİREVİM ile mümkün!

Konut Finansmanı

Konut Finansmanı tasarruf planlarımızdan ister Birlikte Konut Finansmanını isterseniz de Kişiye Özel Konut Finansmanını seçerek hayallerinize ulaşmanız BİREVİM ile mümkün!

İş Yeri Finansmanı

İş Yeri Finansmanı tasarruf planlarımızdan ister Birlikte İş Yeri Finansmanını isterseniz de Kişiye Özel İş Yeri Finansmanını seçerek hayallerinize ulaşmanız BİREVİM ile mümkün!

Ticari Araç Finansmanı

Ticari araç Finansmanı tasarruf planlarımızdan ister Birlikte Ticari Araç Finansmanını isterseniz de Kişiye Özel Ticari Araç Finansmanını seçerek hayallerinize ulaşmanız BİREVİM ile mümkün!

Türkiye’de herhangi bir coğrafyada beğendiğiniz evinizi  almak için sadece bir telefon ile irtibata geçeceğiniz Birevim’in herkes için uygun bir tasarruf yöntemi bulunuyor. Kira öder gibi  ev sahibi  olmanızı  sağlayan sistemde; almak istediğiniz mülkün değeri kadar ödeme yaparsınız.

 • Yüksek taksitler yok,
 • Vade farkı yok,
 • Faiz yok,

Birevim İçinde Şikâyet Var mı?

Birevim sisteminin amacı insanlara ev sahibi olmaları için yardımcı olmaktır. Eskiden köylerimizde imece usulü yardım benzer bir uygulamadır aslında, paranızı  birleştirir  ve her ay birinin ev sahibi olmasına olanak sağlarsınız.  Elbette şirket ile ilgili eleştiriler söz konusu olabilmektedir.  Ancak sizde araştırma yaparsanız kısa sürede sorunların çözümlendiğini fark edeceksiniz.  Oldukça şeffaf çalışan şirketin müşteri ilişkileri  politikası kaliteli hizmettir. Birevim müşteri yorumları için Birevim sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Açıkçası borcunuzu  erken bitirme alternatifli, faizsiz, peşinatsız, taksitleri kendinizin belirleyeceği bir sistemden çok şikayet edilir gibi görünmüyor.  Çekilişler noter huzurunda yapıldığından, belirlenen ev alma sırası için güvenli hizmetin huzurunu yaşarsınız.  Tamamen yasal olan yöntemde finans en iyi şekilde yönetildiğinden sistem oldukça sorunsuz işlemektedir.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Eminevim Nedir? Eminevim İçin Şikayet Var mı?

Read Next

21 Tasarruf Finansman Şirketi Tasfiye Edildi

7 Comments

 • Birevim reklamlarını çok görmeye başladık son zamanlarda, şikayetvar sitesinde de çözümlenmemiş sorun görmedim yani ilgili firma gibi geldi bana

  • Merhaba Bekir Bey,
   Birevim Faizsiz ev alma sistemlerinde öncü alanında tecrübeli firmadır. Bu gibi güven gerektiren işlemlerde tecrübesi fazla olan firmaları seçmekte fayda var.

 • Birevim için ne söylenirse söylensin, ben ve ailemde 3 farklı birey daha birevimden ev aldık, kurallarına göre işleyiş yaptığınız sürece sabredip evinize sahip oluyorsunuz 🙂

  • Merhaba Hakan Bey,
   Ödeme planı müşteriye göre planlanan Birevim faizsiz ev alma sitemlerinde ödeme planına sadık kalarak ev sahibi olmak çok kolay.

 • Birevim faizsiz olmasıyla ve organizasyon ücretini düşük tutmasıyla son dönemlerde çok popüler bir şirket oldu. Çevremde kim faizsiz ev almak istese birevimin adını söyler oldu

 • Kura sistemiyle mi çalışıyorlar yoksa tarihli teslimat mı yapılıyor?

  • Merhaba İbrahim Bey,
   Birevim kuraya dayalı bir sistemle çalışmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × 2 =