Fırsatı Değerlendirenler Ev Sahibi Olacaklar!

Faizsiz ev almak isteyenler için ev almak artık hayal değil. Yatırım yapmak mı istiyorsunuz? Kendi evinizin yıllardır hayalini mi kuruyorsunuz? Evlatlarınıza birer ev yapmak gibi planlarınız mı var? O zaman bu sistem tam size göre. Üstelik ara ödeme ya da peşinat da bulup buluşturmak zorunda değilsiniz! İşte sistemin işleyişi!

birevim faizsiz ev

Bir Satış Ofisine Gelin!

Satış ofislerinde konuya hâkim profesyonel satış uzmanları, sizin için en uygun ödeme planlarını oluşturabilmeniz için, sizlere destek olacaklardır. Ev alabilmek için öncelikle ne kadar bir bütçeye ihtiyacınız var? Alacağınız ev belli mi yoksa ödeme planınız mı bunu belirleyecek? Örneğin siz almak istediğiniz evi biliyorsunuz ve de bu evin bedeli 1 Trilyon. Bu bedel çok daha yüksek ya da çok daha aşağıda olabiliyor. Yani alt ya da üst limit bu sistemde bulunmuyor. Sizin bankalar arasındaki krediniz bu sistem içinde kesinlikle sorgulanmıyor. Ayrıca birilerinin sizin borçla ev almak zorunda kaldığınızı bilmesi ve de size destek olması da zorunlu tutulmuyor çünkü bu sistemde kefil de gerekmiyor!
Siz istediğiniz ev için belirlenen bedeli, sistemden istiyorsunuz. Burada evi göstermeniz de gerekmiyor. Sadece istediğiniz miktarı satış uzmanına bildirmeniz kâfi görülüyor. Bundan sonrasında satış uzmanı tarafından bir sözleşme hazırlanıyor. Bu sözleşme karşılıklı olarak hakların korunması adına imzalanıyor. Sözleşme içinde alıcının ödeme planı da yer alıyor. Lazım olan miktar 120 aya kadar taksitlendirilebiliyor. Hiçbir şekilde bu süre için bir faiz yani vade farkı uygulaması yapılmıyor. Evinizin bedeli üzerine bir başka masraf sizi ilgilendirmiyor.

Ev Almaktan Vazgeçerseniz Ne Olur?

Faizsiz ev almak istiyorum dediniz ve sözleşmeye imzanızı attınız. Ama işler sizin planladığınız gibi gitmedi ve artık aylık ödemelerinizi yapmanız mümkün değil. Bu durumda yine sisteme konu hakkında bilgi vermeniz yeterli oluyor. Sisten sizden işten çıkış belgenizi ya da sağlık raporunuzu istemiyor. Bu ödeme planlarını yürütememe nedenlerinizi sistem sorgulamıyor. Böyle bir durumda o güne dek sisteme ödemiş olduğunuz paralar da hesaplıyor ve size geri veriyor. Kısacası bu sistemde risk yok!

birevim faizsiz ev

Read Previous

Emlak Gayrimenkul Dünyasında Yeni Dönem Düşük Faiz Oranlı Konut Kredileri

Read Next

Yeni Konut Projeleri Sayesinde Faiz Ödemeden Ev Sahibi Olabilirsiniz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 + 9 =