Yeni Konut Projeleri Sayesinde Faiz Ödemeden Ev Sahibi Olabilirsiniz

Faizsiz ev almak isteyen insanlar için artık günümüzde bir çok farklı yöntem bulunuyor. Bunlar arasında en çok ilgi çekeni ise özel şirketlerdir. İnternet platformunda da reklamları bulunan bu özel şirketler sıra tespitli serbest tespitli ve konut değer endeksli yöntem çeşitleri ile sizlere ev alma şansı sunuyor. Düşük faiz oranlarında ödemeler yaparak sanki kira ödermişçesine bir süre taksit yatırdığınız zaman artık o hep hayalini kurduğunuz eve kavuşabileceksiniz.

birevim faizsiz ev

Bu özel şirketler ülke içinde her ilde yapılan bir çok konut projesinden ev almanızı sağlıyor. Özellikle de toplu konut projelerinden ve almak isterseniz katılmak istediğiniz proje için öncelikle özel şirkete kayıt oluyorsunuz. Ardından bu şirket bünyesinde noter huzurunda yapılan çekilişler sayesinde ev sahibi olabilirsiniz. Yapılan çekilişte eğer sizin adınız da çıkarsa bağlı olduğunuz şirket sizin için o evi alıyor. Ardından da sizinle istediğiniz farklı yöntemde farklı ödeme koşulları ile anlaşıyor. Kendi bütçenize uygun bir şekilde ödeme planı yaparak faiz oranı bir hayli düşük ödemeler yapıyorsunuz.

Faizsiz ev almak istiyorum şeklinde dileği bulunan insanlar genellikle sıra tespitli sistem ile ev sahibi oluyorlar. Yapılan kurada adınız çıkarsa hayalini kurduğunuz eve sahip oluyorsunuz. Ardından da şirkete sabit değerde gidişi olan ödeme taksitleri ile kira öder gibi ev ödeyerek bir ev satın alabiliyorsunuz. Serbest tespitli yöntemde ise ev almak için ödemeleriniz belirli bir zaman periyoduna göre ayarlanıyor. Büyük inşaat şirketleri tarafından sunulan bu yöntemde her ay belirlediğiniz meblağda taksit ödemesi yapıyorsunuz. Aynı zamanda paranız olduğu zaman fazladan ek olarak ay ay para yatırarak ödeme miktarını azaltabiliyorsunuz. Bu sayede faizsiz bir şekilde geri ödeme yapmış oluyorsunuz.
Her hangi bir faiz ödemeden ev almak isteyenler için ayrıca devlet yardımı da önemli bir seçenek olarak sunuluyor. Devlet tarafından ev almak isteyenlere verilen bu teşvik sayesinde satın alacağınız evin fiyatı daha düşük olmuş oluyor. Bu sayede düşük faiz oranında ve faiz ödemesinde kolay bir şekilde ev satın alıyorsunuz.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Fırsatı Değerlendirenler Ev Sahibi Olacaklar!

Read Next

Modern Konut Projeleriyle Taksitsiz Olarak Ev Alma Fırsatı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × four =