xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Faizsiz Ev Almak İsteyenlere Fırsat Dolu Seçenekler

Konut sahibi olmak her insanın hayalidir. Yıllar boyunca para biriktirerek ev sahibi olmanın yollarını arayan kişiler için artık mucize bir yöntem bulunuyor. Herhangi bir faiz ödemeden ev sahibi olabilirsiniz. Bunun için çalışan bazı özel şirketler bulunuyor. Sizlerin faizsiz ev almak istiyorum çağrısına kulak veren bu özel şirketler birçok toplu konut projesiyle anlaşmalıdır. Bu şirketlere kayıt olan insanlar noter huzurunda yapılan çekilişlere katılarak ev sahibi olabiliyorlar. Özellikle de banka kredi notu düşük olan insanların tercih ettiği bu yöntem sayesinde düşük faiz oranında ödeme yaparak ev satın alabilirsiniz. Çekiliş sonrasında adınız kurada çıkarsa eğer kayıt olduğunuz özel şirket sizin adınıza evi satın alıyor. Ondan sonra artık sizin belirlediğiniz kendi bütçenize uygun taksit seçeneklerinde geri ödemeleri yapıyorsunuz. Bu sistem sayesinde bankalardaki kredi notunuz düşük olduğu durumlarda dahi yüklü miktarda para ile satılan evlerin sahibi olabiliyorsunuz.

birevim-reklam

Özel şirketlerin belirlediği bu sistemde dilerseniz peşinat şeklinde bir ön ödeme yaparak taksitlerinizin süresini ve ödeme miktarını da azaltabilirsiniz. Yaklaşık olarak 240 aya kadar yapılabilen bu ödemelerden kurtularak daha kısa sürede ev sahibi olursunuz.

Faizsiz ev almak isteyenler için bir diğer seçenek ise inşaat firmalarıdır. İnşaat firmaları devletten izin aldıkları toplu konut projelerinde birçok banka ile anlaşma içine girerler. Siz de bu konut projesine dahil olarak inşaat firmasının kendi adınıza bankadan kredi çekmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle anlaşma içinde olunan bankadan daha düşük faiz oranında ev kredisi çekebilirsiniz. Çekmiş olduğunuz krediyi inşaat şirketine direkt olarak vererek uygun taksitlerde ev sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda inşaat şirketleri bazen ödemeleri kendisine istediği de oluyor. Biraz peşinat sonrasında geri kalan tutarı düşük faiz oranları ile çarparak geri kalan parayı taksit hale getirebilirsiniz. Bu sayede sizin belirlediğiniz taksitlerde ve meblağlarda inşaat firmasına geri ödemeyi yaparak hayalinizdeki evi satın alabilirsiniz. İster ödeme süresini uzatabilir isterseniz de ödeme süresini kısaltarak uygun meblağlarda geri ödemelerinizi yaparak evinizde oturabilirsiniz.

birevim-sabit-reklam
Önceki

Faiz Ödemeden Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Müjde

Sonraki

Fırsatı Değerlendirenler Ev Sahibi Olacaklar!

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir