Faizsiz Ev Almak İsteyenlere Fırsat Dolu Seçenekler

Faizsiz ev almak isteyenler genelde birikim yapmakta zorlanan ve yeterli miktarda birikimi olmayan insanların tercihi oluyor. Ayrıca evin gerçek fiyatı kadar faiz farkı ödemek istemeyenlerde bu şekilde ev almayı tercih ediyorlar. Sektörde bu konuda yardımcı olan birçok şirket bulunuyor. Bunların arasından istediğinizi tercih ederek uygun ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek uzun vade seçenekleriyle ev almanız mümkün olmaktadır.

birevim faizsiz ev

Tabi ödeme seçeneklerine göre evi teslim alma tarihinizde farklılıklar olabiliyor. Bu konuda size uygun olanı seçmeniz için şirketler birden fazla seçeneği müşterilerine sunuyor. Sizde kendinize uygun olan seçeneğe yönelerek istediğiniz evi, istediğiniz zaman ve istediğiniz ödeme planıyla sahip olmayı başarabilirsiniz.

Faizsiz Ev Almanın Yöntemleri

Faizsiz ev almak isteyenlere şirketler tarafından farklı sistemler sunuluyor. Kura yöntemi, ödeme planı yöntemi ve değer artışı yönetimi sunulan yöntemler arasında yer alıyor. Kura yöntemine giriş yaparak ilk taksiti ödedikten sonra ev alma şansına sahip olabilirsiniz. Tabi bu yöntemle daha geç bir zamanda ev sahibi olabilirsiniz.

Kura yöntemini istemiyorsanız ödeme planınıza göre evi ne zaman alacağınızı belirten yöntemleri de tercih edebilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan tercih edeceğiniz yöntem sayesinde belirli bir süre içerisinde ev sahibi olmanız mümkün olacaktır. Değer artış yöntemini tercih edenler evi alacakları tarih geldiğinde evin değerinde değişim olursa farkı şirketten alma hakkına sahip olacaklardır. Bu yöntemlerin tamamı şirketler tarafından müşterilerine sunulmaktadır.

Faizsiz Ev Almaya Yardımcı Olan Şirketler

Faizsiz ev alma fikrine yakın olanlar için sektörde hizmet veren çok sayıda şirket bulunmaktadır. Bu şirketler arasından sizin için en doğru olana karar verdikten sonra seçim yapabilirsiniz. Sermaye yapılarına, işleyiş tarzlarına ve geri dönüşlerden alınan olumlu yorumlara bakarak bu tercihi yapmanız daha doğru olacaktır.

 • Bir Evim
 • Katılım Evim
 • Emin Evim
 • Fuzul Ev
 • Birikim Evim
 • Kolay Evim

Faizsiz ev sahibi olmak isteyenlere bu fırsatı sunan şirketlerden bazıları bu şekilde sıralanmaktadır. Bu şirketler şimdiye kadar binlerce kişiyi ev sahibi yapmayı başardılar. Sizlerde bunların arasından bir tanesini tercih ederek istediğiniz evi alabilir ve bunu yaparken hiçbir faiz ödemek zorunda kalmayabilirsiniz.

Faizsiz Ev Almayı Nasıl Yapabilirim?

Faizsiz ev almak için ilk adım olarak şirket tercihinizi yapmanız olacaktır. Bu şirketlerin ülkemizin birçok noktasında şubeleri bulunuyor. Onlara giderek sundukları hizmetler hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra karşılıklı olarak sözleşme imzalanacaktır. Hem sizin sorumluluklarınız hem de onların sorumlukları için bu yapılması gereken bir işlemdir. Bunun ardından süreç tercih ettiğiniz sisteme göre işlemeye başlayacaktır. Bu süreç içerisinde o gün geldiğinde faizsiz almak istediğiniz eve sahip olmuş olacaksınız. En hızlı ve en doğru faizsiz ev alma yöntemi günümüzde bu şekildedir.

Konut sahibi olmak her insanın hayalidir. Yıllar boyunca para biriktirerek ev sahibi olmanın yollarını arayan kişiler için artık mucize bir yöntem bulunuyor. Herhangi bir faiz ödemeden ev sahibi olabilirsiniz. Bunun için çalışan bazı özel şirketler bulunuyor. Sizlerin faizsiz ev almak istiyorum çağrısına kulak veren bu özel şirketler birçok toplu konut projesiyle anlaşmalıdır. Bu şirketlere kayıt olan insanlar noter huzurunda yapılan çekilişlere katılarak ev sahibi olabiliyorlar. Özellikle de banka kredi notu düşük olan insanların tercih ettiği bu yöntem sayesinde düşük faiz oranında ödeme yaparak ev satın alabilirsiniz. Çekiliş sonrasında adınız kurada çıkarsa eğer kayıt olduğunuz özel şirket sizin adınıza evi satın alıyor. Ondan sonra artık sizin belirlediğiniz kendi bütçenize uygun taksit seçeneklerinde geri ödemeleri yapıyorsunuz. Bu sistem sayesinde bankalardaki kredi notunuz düşük olduğu durumlarda dahi yüklü miktarda para ile satılan evlerin sahibi olabiliyorsunuz.

Özel şirketlerin belirlediği bu sistemde dilerseniz peşinat şeklinde bir ön ödeme yaparak taksitlerinizin süresini ve ödeme miktarını da azaltabilirsiniz. Yaklaşık olarak 240 aya kadar yapılabilen bu ödemelerden kurtularak daha kısa sürede ev sahibi olursunuz.

Faizsiz ev almak isteyenler için bir diğer seçenek ise inşaat firmalarıdır. İnşaat firmaları devletten izin aldıkları toplu konut projelerinde birçok banka ile anlaşma içine girerler. Siz de bu konut projesine dahil olarak inşaat firmasının kendi adınıza bankadan kredi çekmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle anlaşma içinde olunan bankadan daha düşük faiz oranında ev kredisi çekebilirsiniz. Çekmiş olduğunuz krediyi inşaat şirketine direkt olarak vererek uygun taksitlerde ev sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda inşaat şirketleri bazen ödemeleri kendisine istediği de oluyor. Biraz peşinat sonrasında geri kalan tutarı düşük faiz oranları ile çarparak geri kalan parayı taksit hale getirebilirsiniz. Bu sayede sizin belirlediğiniz taksitlerde ve meblağlarda inşaat firmasına geri ödemeyi yaparak hayalinizdeki evi satın alabilirsiniz. İster ödeme süresini uzatabilir isterseniz de ödeme süresini kısaltarak uygun meblağlarda geri ödemelerinizi yaparak evinizde oturabilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Faizsiz Ev Nasıl Alınır?

Read Next

Faizsiz Ev Kredisi Devlet Desteği İle Mümkün Mü?

5 Comments

 • Faizsiz ev alma fırsatları son yıllarda çok popülerleşti gerçekten, bir çok kişi bu sayede ev sahibi olabiliyor

 • Faizsiz ev almak isteyenlere bende birevim i öneririm. Arkadaşım aldı ve çok memnun kaldı

 • Faizsiz ev alma seçenekleri günümüzde baya bir artmış durumda, hepsini değerlendirip birinde karar kılabilirseniz alım sağlayabilirsiniz 🙂

 • Faizsiz ev seçenekleri gerçekten günümüzde çok revaçta ve çevremde çok alan var hepsi çok memnun

 • Faizsiz ev almak isteyenler için gerçekten bir sürü fırsat var günümüzde

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven − eight =