Ev Almak İstiyorum Ama Peşinat Yok Diyenlere Çözüm Yolları

Konut kredisi aracılığıyla ev sahibi olmayı isteyenlerin en fazla yakındığı konulardan biri yüzde 25 oranındaki peşinat tutarıdır. Krediyle ev satın almak için peşinat tutarına mutlaka sahip olmanız gerekir. Bu durum ev satın almak isteyenlerin işini zorlaştırsa da, halen bu kişiler için tüm yollar kapanmış değildir. İşte peşinatsız ev sahibi olmak isteyenlerin incelemesi gereken o yöntemler:

birevim faizsiz ev

TOKİ Projeleriyle Ev Sahibi Olmak

TOKİ, dar ve orta gelirli hanelerin ev sahibi olmasını kolaylaştıran adreslerden biridir. TOKİ projelerinden uygun vade ve taksit imkanları üzerinden konut satın almayı düşünebilirsiniz. 240 aya varan uzun vadeler sunan TOKİ ev alım sürecinde bir miktar peşinat istemektedir. Ancak bu peşinat tutarı diğer ev satın alma yöntemlerinin yanında oldukça düşük olduğundan dolayı halen ev satın almanın kolay yollarından biri olarak görülmektedir. Tabi TOKİ projelerinden konut satın almak için belirli şartlara uygun olmanız gerektiğini belirtmek gerekir. Bu şartlara uyum sağlamayan kişilerin ise projeden ev satın alabilmesi mümkün değildir. Güncel şartlara ve projeye katılım adımlarına TOKİ’nin resmi internet sitesi üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Birevim’le Faizsiz Ev Satın Alma

Peşinatsız ev satın almak isteyenlerin incelediği Birevim kısa süre içinde adını geniş kitlelere duyurmayı başaran firmalardan biridir. Projeden konut satın almak için herhangi bir peşinat tutarına sahip olmanıza gerek yoktur. Peşinatsız ve ara ödemesiz olarak konut satın alabilir, küçük taksitler eşliğinde konut ödemelerine devam edebilirsiniz. Bu bakımdan diğer projelerden oldukça avantajlı olan bu yöntem her bütçeye uygun ödeme profilleri ortaya çıkarır. Sistem hakkında daha fazla bilgi almak projeye katılım sağlamak için Birevim şubelerini, Birevim internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Fuzulev’den Faizsiz Konut İmkanı

Faizsiz konut sahibi yapan Fuzulev, aynı zamanda konut satın alım sürecinde peşinat talep etmemesiyle beğeni topluyor. Özellikle peşinatsız olarak konut satın almak isteyenlerin incelemesi gereken bu seçenek bütçenizi zorlamadan ev sahibi olmanıza yol açar. Bu sistemde aylık taksit tutarı, vade sayısı, ara ödeme tutarı gibi çeşitli detaylar müşterinin kendisi tarafından belirlenecektir. Bu nedenle diğer sistemlere nazaran çok daha kolay yoldan ev sahibi olmaya imkan tanır. Fuzulev hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve sistemdeki yerinizi almak için Fuzulev şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Eminevim’le Ev Sahibi Olmak

Peşinatsız konut alma yolları arasında bulunan Eminevim, ev satın alma sürecinde faiz zorunluluğunu ortadan kaldırmasıyla tanınıyor. Sistemde vade sayısı, taksit tutarı, ara ödeme tutarı müşterinin kendisi tarafından belirleniyor. Öte yandan peşinat bu sistemde zorunlu tutulmazken, müşteri isteğine bağlı olarak peşinat ödemesi yapabilmektedir. Kura sistemi üzerinden ev sahibi olmaya neden olacak bu sistem, ev satın alma hayallerinin kısa sürede gerçeğe dönmesine yol açar.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Ev Almak İçin Ne Kadar Peşinat Gerekli?

Read Next

Halkbank TOKİ Kredisi Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun

6 Comments

  • Peşinatsız kefilsiz ev alabilmenin en güzel yolu bu firmalardan biriyle çalışmaktır arkadaşlar, bizde birevimden aldık evimizi çok memnunuz.

  • Peşinatsız ev sahibi yapabilen bir çok firma türedi son zamanlarda, peki siz hangisini önerirsiniz?

    • Merhaba Edanur Hanım,
      Bu gibi hizmetlerde firmanın tecrübeli bir firma olması ve müşteri memnuniyetini sağlaması en önemli adımlardır.

  • Peşinatsız faizsiz ev alabilmek günümüzde gerçekten çok güzel bir fırsat

  • Peşinatsız ev alma seçenekleri günümüzde çok fazla popüler oldu, ev almak isteyip peşinatı olmayanlar için değerlendirebilecek bir fırsat 🙂

  • Peşinatsız ev sahibi yapan şirketlerin sayısı arttı son zamanlarda ama bazı firmalar var güvenilir onların haricindeki firmalarda çok müşteri göremiyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 2 =