Erzurum Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Birevim; Erzurum kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı arayışında olanlar için en iyi tercih! Birlikte tasarruf finansı yöntemini dikkate alan Birevim; bireysel tasarrufların bir araya getirilmesiyle yaratılan kaynağın insan merkezli bir anlayışla ve ortak fayda doğrultusunda kullanılması adına çaba gösterir. Bir başka deyişle, bireysel birikimlerin diğer tüketicilerin birikimleri ile etkileşime girmesi sayesinde bir anlam kazanması adına çaba gösterilir. Birevim’den faydalanmak isteyenlerin yalnızca 18 yaşını doldurması gerekir. Bunun dışında herhangi bir şart aranmaz. Buna ek olarak, tüzel kişiler de Birevim organizasyonuna dahil olabilirler. Ayrıca, dar, orta ve yüksek gelirli vatandaşların da ekonomik durumlarından bağımsız olarak Birevim’e katılmaları mümkündür.

birevim faizsiz ev

Birevim’de Tüketicilerin Tasarrufları Nasıl Korunur?

İnsan merkezli finans yaklaşımına sahip olan Birevim; tasarruf sahiplerinin haklarının korunması adına çalışır. Birevim ile tasarruf yapan tasarruf sahiplerinin bu tasarruflarının hiçbir şekilde zarar görmeyeceğine dair gerekli tüm önlemler alınır. Ayrıca, teslimatın sürdürülebilirliği için tasarrufların farklı amaçlarla kullanılmayacağına dair yapılması gerekenler yapılır. Birevim’in tasarruf fon havuzu BDDK denetimi altındadır. Bu noktada, teslimatını almış bir tüketicinin evine veya arabasına satılamaz ibaresi konur. Bu sayede, henüz teslimatını almamış kişilere sistemine ne kadar güvenli olduğuna dair önemli bir referans sağlanmış olunur. Buna ek olarak, tasarruf sahibi ile Birevim arasında sözleşme yapılarak tasarruf sahibinin tüm hakları korunur.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim’de Ev Hesaplama Nasıl Yapılır?

Birevim; insanlara en kısa sürede ve uygun şartlarla ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Birevim sayesinde kredi çekmek zorunda değilsiniz. Ayrıca, faiz ile uzaktan yakından ilginiz olmayacak. Sadece sizin belirleyeceğiniz taksit tutarları ile kısa sürede ev sahibi olmanın keyfini yaşayacaksınız. Türkiye’nin istediğiniz her şehrinde ev alma ayrıcalığını yine Birevim sayesinde yaşayacaksınız.

Uzun yıllardan bu yana kirada oturuyorsanız ve artık ev sahibi olmak istiyorsanız Birevim sayesinde doğru yerdesiniz. Faizin ve peşinatın olmadığı Birevim tasarruf planları ile istediğiniz evi satın alabilirsiniz. 20 kişilikten başlayarak 480 kişiliğe kadar uzanan tasarruf grupları ile bütçenize uygun aylık taksitlerle ev sahibi olma sürecinizi başlatabilirsiniz. Buna ek olarak, peşinat verip vermemek tamamen size kalmış! Birevim’de hiçbir şekilde peşinat verme zorunluluğunuz yok! Ancak, istediğiniz takdirde peşinat ödeyebilirsiniz. Bu sayede, toplam borcunuz daha önce biter.

Birevim; insanları borçlandıran bir sistem değildir. Bitmek bilmeyen vade sürelerine Birevim’de rastlanmaz. Faiz oranları yüzünden binlerce liralık borçların altına imza atmak söz konusu bile değildir. Bunun yanı sıra, ek ödemelerin olmadığını da söylemeliyiz. Dosya masrafı gibi bir anda karşınıza çıkacak olan masrafların hiçbirisini Birevim’de göremezsiniz.

Birevim’de ilk olarak ne kadarlık bir ev satın almak istediğinizi belirlemelisiniz. Ardından, peşinat ödeyip ödemek istemediğinize karar vermelisiniz. Bundan sonraki süreçte ise örnek ödeme tablonuz hazırlanarak size sunulacaktır.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Denizli Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Read Next

Eskişehir Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × one =