Denizli Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Denizli kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için neden Birevim dünyasına adım atmıyorsunuz? Bugüne kadar binlerce insanı ev, araba ve işyeri sahibi yapan Birevim sayesinde siz de en kısa sürede ev, araba ve işyeri gibi ihtiyaçlarınıza erişebilirsiniz. Üstelik bunu yaparken de peşinat ödemek zorunda değilsiniz. Satın almış olduğunuz evin üzerine ipotek konmaz. Ara ödeme, ek ödeme, kira yardımı gibi hususlar ile karşı karşıya kalmazsınız. Son olarak, kredi faiz oranları yüzünden ev almak için size yetecek olan finansman tutarının iki katından fazlasını geri ödemek zorunda değilsiniz. Bir başka deyişle, Birevim; ev sahibi olmanız adına size en uygun seçenekleri sunuyor.

birevim faizsiz ev

Birevim Nedir?

Birevim; kendisine ait olan birlikte tasarruf finansı yöntemiyle insanların en kısa sürede ev, araba ve işyeri sahibi olmasını sağlamaktadır. İnsan merkezli bir hizmet anlayışına sahip olan Birevim; tüketicilerin borçlanmak yerine küçük tasarruflarla ev sahibi olmasını sağlar. Sürdürülebilir tasarruf finansı kapsamında hizmet veren Birevim; Türkiye şartlarında olabilecek en kısa sürelerde ve en düşük maliyetler ile insanların ev sahibi olmasını sağlar. Bir başka deyişle, tüketicilerin kendi bütçelerine uygun olan aylık taksitlerle ev sahibi olması adına kurulmuş bir organizasyondur. Birevim organizasyonuna katılan tüketiciler; aylık taksitlerini ve buna bağlı olarak evlerini teslim alacakları tarihi kendileri belirlerler.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Hangi Avantajları Sunar?

Birevim; her şeyden önce son derece güvenilir bir kurumdur. Güçlü sermaye yapısının yanı sıra yasal düzenlemelere uyulmasının vermiş olduğu güven neticesinde insanların Birevim’e katılma noktasında aklında herhangi bir şüphe olmamalıdır. Birçok ilde ve hatta ilçede Birevim şubesi yer alır. Tasarruf planı açmak isteyenlere her zaman kolaylık sağlanır. Konut başta olmak üzere araba ve işyeri satın almak istediğinizde hedeflediğiniz finansman tutarına bireysel tasarruf yerine birlikte tasarruf yöntemiyle en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Birevim; son derece şeffaf bir organizasyondur. Müşterilerinden herhangi bir şeyi gizlemez. Her türlü bilgiyi onlara verecek kadar açık bir yönetim anlayışına sahiptir. Bu sayede, Birevim müşterilerinin karşısına herhangi bir ek maliyet çıkmaz. Bir başka deyişle, en başta belirtilen maliyetler dışında başka bir maliyet ile karşılaşmanız mümkün değildir. Buna ek olarak, uzun vade seçeneği sayesinde müşterilerin tüm borçlarını zamana yayarak ödemesi söz konusudur. Erken teslim ve uygun maliyet gibi avantajları sunan Birevim; en kısa sürede ev sahibi olmak için en iyi tercihtir.

Birevim’de tüm müşteriler ödeyecekleri aylık taksit tutarına kendisi karar verir. Konut kredisi seçeneğinde olduğu kredi faiz oranları yüzünden alınan tutarın iki katından fazlasının geri ödenmesi gibi bir duruma rastlanmaz. Bu sayede, tüketicilerin zorlanması söz konusu değildir. Ayrıca, peşinat ödeme, ek ödeme, ara ödeme gibi detaylara da rastlanmaz.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Çorum Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Read Next

Erzurum Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × three =