Bitlis Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Yıllardan bu yana bir ev sahibi olmak için çalışmanıza rağmen halen daha bu hedefinize ulaşamadıysanız henüz Birevim ile tanışmamışsınız demektir! Bugüne kadar binlerce insanı ev sahibi yapan Birevim; bağlı olduğu sektörün lider markası! Türkiye’nin her yerine yayılmış yüzden fazla şubesi ile hizmet veren Birevim; güvenilir olma yolunda gerekli tüm belgelere sahip!

birevim faizsiz ev

Neden Birevim?

Birevim; ev sahibi olmak isteyenlerin mutlaka tercih etmesi gereken bir marka! Bu noktada, Birevim’in başarısını kanıtlayan ciddi veriler mevcut! 2023 yılına kadar üç milyon aileyi ev sahibi yapmak isteyen Birevim; bu amacına ulaşmak adına 2020 yılında da çalışmaya devam etti. Bir önceki yıla kıyasla yeni sözleşme sayısını yüzde 78 oranında arttıran Birevim; yine 2020 yılında yapmış olduğu teslimatlarla ekonomiye üç milyar TL yardımda bulundu.

Birevim; yalnızca dört yıl gibi bir sürede sektörün lokomotifi haline geldi. İnsan merkezli yaklaşımı ile sektöre özgün bir giriş yapan Birevim; faaliyet alanını tüm Türkiye’ye yaymak adına canla başla çalışıyor. Birevim; koronavirüs sebebiyle zorlu geçen 2020 yılında da daha çok teslimat yapmaya devam etti. Bir önceki yıla kıyasla yapmış olduğu teslimat sayısını yüzde 59 oranında arttırdı. Bunun yanı sıra, teslimat finansman tutarını ise yüzde 85 oranında arttırdı. Yalnızca 2020 yılı içerisinde 1,2 milyon kişinin Birevim’e başvurması; Birevim’in ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor. Yalnızca kurumsal başarıya imza atmayan Birevim; ülke ekonomisine yapmış olduğu yatırımla da dikkat çekiyor.

Birevim’de Peşinat Ödeme Zorunluluğu Var Mı?

Birevim’e katılmak isteyenlerin en çok merak ettiği hususlardan birisi hizmet bedelinin var olup olmadığı! Bu noktada, hizmet bedelinin peşinat ile aynı şey olmadığını ifade etmeliyiz. Değerli bir organizasyon olan Birevim; verilen hizmetin bir karşılığı olarak ilk tasarruf taksitiyle beraber ücret almaktadır. Bir kereye mahsus olarak alınan bu ücrete hizmet bedeli adı verilir. Daha önce de söylediğimiz gibi yalnızca organizasyonun sorunsuz olarak ilerlemesi ve hukuki prosedürlerin aksamaması adına sadece bir kereliğine hizmet bedeli alınır.

Hizmet bedelinin işletme, personel ve reklam gibi giderlerin karşılanması, müşterinin taksitlerini ödemediği hallerde kaynak yaratılması gibi hususlarda kullanıldığını söylemek gerekir. Bir başka deyişle, organizasyonun sorunsuz olarak işlemesi adına hizmet bedeline ihtiyaç duyulur. Hizmet bedeli; Birevim’in müşterilerine sunmuş olduğu hizmetin ufak bir karşılığıdır.

Peşinat konusu ise Birevim’in avantajları arasında bulunur. Herkesin bildiği üzere konut kredisi ile ev almayı tercih ettiğiniz takdirde evin ekspertiz değerinin yüzde 20’lik veya 25’lik kısmını peşin olarak ödemek zorundasınız. Örneğin, 500 bin TL tutarında bir ev almak istediğinizde konut kredisi alsanız dahi 100 bin veya 125 bin TL gibi bir değeri peşin olarak ödemeniz gerekiyor. Ancak, Birevim’de ise kesinlikle böyle bir zorunluluğunuz bulunmuyor.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Bingöl Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Read Next

Bolu Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 − four =