Bingöl Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Uzun yıllardan bu yana ev sahibi olmak için para biriktiren orta yaşlı çifte müjde! Birevim sayesinde hayalinizdeki evi en kısa sürede alma şansına sahip olacaksınız. Buna ek olarak, çalışma hayatına henüz başlamış bir genç olarak siz de tasarruf yapmayı bildiğiniz takdirde Birevim ile ev sahibi olma fırsatına erişirsiniz. Bingöl kredisiz ve taksitle ev alma fırsatını sizlere sunan Birevim’den faydalanmak ciddi bir ayrıcalık!

birevim faizsiz ev

Neden Birevim’i Tercih Etmelisiniz?

Birevim’i tercih etmek için o kadar çok sebebiniz var ki… Her şeyden önce, hayalini kurduğunuz gayrimenkulü satın alma şansını sizlere bizzat Birevim sunuyor. Türkiye şartlarında en iyi evi veya arabayı alabilmek adına lider markanın Birevim olduğunu ifade etmeliyiz. Birevim ile Türkiye’nin her şehrinden ve ilçesinden ev alma şansını yakalarsınız.

Birevim; gelir durumundan bağımsız olarak tüm müşterilerine hitap eder. Müşterileri arasında asla ayrım yapmaz. Türkiye’nin herhangi bir şehrinden başvuru yapabilirsiniz. Maddi durumunuz iyi olsa dahi diğer müşterilerle aynı kategoride değerlendirilirsiniz. Bir başka deyişle, Birevim; kimseye ayrıcalık tanımaz.

Birevim; alacağınız evin değeri kadar ödeme yapmanızı sağlar. Konut kredisinde olduğu gibi yüksek kredi faiz oranları ile mücadele etmek zorunda kalmazsınız. Bunun yanı sıra, Birevim’de kira yardımı, ara ödeme, ek ödeme, vade farkı gibi tüketicileri zorlayan etmenlerin hiçbirisi yoktur. Ayrıca, peşinat ödemek zorunda değilsiniz!

Birevim’i Farklı Kılan Detaylar

Kredisiz ve taksitle ev almak isteyenler için en uygun seçenekleri barındıran Birevim; her yıl daha çok kişi tarafından tercih ediliyor.

  • Birevim’in başka hiçbir yerde bulamayacağınız kendine has yöntemleri vardır. Bir başka deyişle, aylık ne kadar ödeyeceğinizi tamamen siz belirlersiniz. 60 aydan 480 aya kadar uzanan vade seçenekleri ile ekonomik durumunuza uygun bir ödeme planının içerisinde yer almanın keyfini çıkarırsınız. Bu sayede, satın almak istediğiniz evi en uygun şekilde mal etme şansına erişirsiniz. Diğer taksitle ev alma yöntemleri ile kıyaslandığında Birevim’in farkı net bir şekilde anlaşılır.
  • Birevim; tüketicilerin borcunun normalden daha erken bitmesini sağlar. Birevim’in sizlere sunmuş olduğu çok sayıda kampanya vardır. Örneğin, başka birisini Birevim’e katılmaya ikna ettiğiniz takdirde eviniz için gerekli olan finansman tutarını elde etmeniz adına size kolaylık sağlanır.
  • Konut kredisi veya senetle ev alma seçeneklerine göre daha kısa sürede ev sahibi olmanızı sağlayan bir organizasyon olduğunu söylemeliyiz. Buna ek olarak, peşinat ödemeden ev sahibi olmanızı sağlaması; Birevim’in sunmuş olduğu bir diğer ayrıcalık olarak dikkat çeker. Konut kredisi ile ev alırken peşinat ödemek zorunda olsanız da Birevim’de yalnızca istediğiniz takdirde peşinat ödeyebilirsiniz.
  • Birevim; herkese hitap eden bir kuruluştur. Henüz 20’li yaşlarında olan gençlerin, emekli vatandaşların, yeni evli çiftlerin, kısacası 18 yaşını bitirmiş herkesin maddi durumundan bağımsız olarak Birevim’e katılması mümkündür.
birevim faizsiz ev

Read Previous

Bilecik Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Read Next

Bitlis Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 − 17 =