Bolu Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Bolu kredisiz ve taksitle ev alma gibi bir düşünceniz varsa sizi Birevim’e bekliyoruz. 2016 yılında kurulan ve o tarihten bu yana tasarruf sahiplerinin ev alma deneyimini iyileştirmeye çalışan Birevim; müşteri memnuniyetine çok önem verir. Müşterilerinden gelen talep, istek ve beklentilere karşılık vermeye çalışır. Problemlere en kısa sürede çözüm bulur. İnsan merkezli finans anlayışı ile hareket eden Birevim; müşterilerinden gelen şikayet sayısını olabildiğince az tutmaya gayret eder. Buna ek olarak, sisteme dahil olan her bir müşterinin düşüncelerine değer verir.

birevim faizsiz ev

Birevim hakkında çok fazla şikayetin olmadığını ifade etmeliyiz. Ancak, yine de Şikayetim Var gibi siteler aracılığıyla Birevim ile ilgili şikayetlere göz atabilirsiniz. Birevim’in müşteri memnuniyetini sağlama noktasında Türkiye’nin en iyi markalarından birisi olduğunu hatırlatmalıyız.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Müşteri Memnuniyetine Önem Veriyor Mu?

Birevim; müşterilerinden kendisine ulaşan tüm şikayetlere en kısa sürede cevap verir. Çünkü, tasarruf sahiplerinin bekletilmemesi ve onların sorunlarına bir an evvel çözüm üretilmesi; Birevim’in temel hedefleri arasında bulunur. Bu noktada, Birevim’in kurulduğu 2016 yılından bu yana müşteri memnuniyetini her zaman en üst noktada tuttuğundan bahsetmeliyiz. Yalnızca bu özelliği bile Birevim’in ne kadar güvenilir bir kurum olduğunu ispat eder. Çünkü, sektördeki diğer markalar hakkında çok sayıda olumsuz kullanıcı yorumu bulunur. Birevim; tasarruf sahiplerinden kendisine ulaşan şikayetlere en çok 72 saat içerisinde geri dönüş yapmaktadır.

Birevim Sıra Tespiti Nasıl İşler?

Birevim’de istediğiniz takdirde sıra tespitli tasarruf yöntemine de dahil olabilirsiniz. Bu yöntem ile evinizi teslim alacağınız tarih noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenir. Aylık tasarruf taksitinin yanı sıra hizmet bedelinin de ilk taksitini ödemenizle beraber noter huzurunda yapılan çekilişe katılmaya hak kazanırsınız. Bu noktada, her üyeden bir kereliğine alınan hizmet bedelini peşin olarak ödeyebileceğinizi de hatırlatmalıyız.

Birevim’de her altı ayda bir olmak üzere sıra tespiti yapılır. Bu sayede, önümüzdeki altı aylık süreçte kimlerin ev sahibi olacağı belirlenir. Bir başka deyişle, altı tasarruf sahibinin belirleneceğini ifade etmeliyiz. Her ay bir Birevim müşterisi; faizsiz, peşinatsız, ek ödemesiz ve ara ödemesiz ev sahibi olma şansına erişir. Sıra tespiti sırasında adı okunan kişiye tasarruf planı bedeli bir sonraki ay içerisinde teslim edilir. Sıra tespiti; üyelerin evlerini kesin olarak teslim alacakları tarihe kadar altı ayda bir olacak şekilde yenilenir. Fakat, yapılan sıra tespitlerine katılmasına rağmen hiçbirisinde adı okunmayan tasarruf sahibine kendisine verilen taahhüt dolduğunda tasarruf planı bedeli eksiksiz olarak teslim edilir.

Sıra tespitli tasarruf yöntemi ile Birevim müşterilerinin vade süresinden çok önce evlerine sahip olması sağlanır. Yalnızca birkaç ay içerisinde eve sahip olmak ciddi bir avantajdır. Sıra tespitli tasarruf yöntemiyle evinize sahip olduktan sonra ödediğiniz aylık taksit tutarını arttırma şansına erişebilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Bitlis Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Read Next

Burdur Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × five =