Beysu Konakları Projesi

Ankara da bulunan Beysu Konakları oldukça iyi ve daha konforlu bir hayat sunan projelerden bir tanesidir. Beysukent sayesinde şehre tepeden bakabilir ve yeni bir yaşam alanı yaratabilirsiniz. MY Holding ve Köroğlu İnşaat ortaklığında olan bir projedir. Toplam da 359 adet konut yer alıyor. 100 bin metre karelik alana yapılan konutların içerisinde 12 bin metre kare alanlık da büyük bir gölet bulunuyor.

birevim faizsiz ev

Beysu Konakları içerisinde bulunan daire de 4+2 daireler, 5+1 daireler bahçeli dubleks gibi seçenekler de mevcut. Ankara’nın en önemli projesi olan Beysu Konakları, 30 metre yükseklikte bulunarak benzersiz lokasyonu ile dikkat çekmektedir. Muhteşem manzarası ile kendini ön planda tutan bir projedir.

Projenin içerisinde yetişkinlerin vakit geçirebileceği birçok alan yapılmıştır. Yürüyüş parkurları, spor tesisi, sosyal tesis, basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortu gibi daha birçok aktivite alanı yapılmıştır. Aynı zamanda ailelerin çocuklarını rahatlıkla bırakabileceği kreşler de yapılmıştır. Bu alan 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol edilmektedir. Bu nedenle içiniz rahat bir şekilde çocuklarınızı kreşe bırakabilirsiniz.

Beysu Konakları Kat Planları

359 adet konut bulunan Beysu Konaklarında evler oldukça geniş bir şekilde yapılmıştır. 4+2 daireler 267 m2 ile 343 m2 arasındadır. 5+1 olan daireler 393 m2 ile 421 m2 arasında yer alır. 6+2 dairelerin büyüklüğü ise 529 m2 aralığındadır. Evlerin büyük bir çoğunluğu dubleks olarak tasarlanmıştır. 4+1 olan daireler ise 245 m2 olarak değişiklik göstermektedir. Kendi bütçenize göre olan birçok daire bulabilirsiniz.

Geniş aileler için oldukça ideal bir şekilde tasarlanmıştır. Evler merkezi ısıtma ile ısınmaktadır. Isı yalıtımı olan dairelerdir. Akıllı ev teknolojisi ile tasarlanmıştır. Su deposu ve yangın merdiveni de bulunarak zor anlar da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Beysu Konakları Ödeme Seçenekleri

Ankara Çankaya da yer alan Beysu Konaklarında daireler 4+2 olarak satışa sunuluyor. 4+2 daireler 1.800.000 TL ile 2.350.000 TL arasında, 5+1 daireler, 2.350.000 TL ile 3.100.000 TL arasında, 6+2 daireler ise 2.850.000 TL ile 2.950.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Ödemeler genellikle taksitler halinde yapılmaktadır.

100 bin metre karelik alana yapılan bu büyük proje de ödeme kolaylıkları da sağlanmaktadır. Daire ve villa sahibi olmak isteyenler için banka kredileri de bu konuda fırsatlar sunmaktadır. İster peşinat vererek ister peşinatsız bir şekilde kredi çekerek ev sahibi olabilirsiniz. Sadece satılık değil aynı zaman da kiralık olarak da daireler bulmanız mümkün.

Beysu Konakları Özellikleri

Beysu Konaklarında sadece 2000 metre karelik alanda sosyal ve ticari alanlar bulunur. Sosyal alanlar da fitness, sauna, buhar odası, kafe, restoran, havuz, kuaför ve biyolojik gölet bulunmaktadır. Mimari açısından oldukça iyi tasarımlar kullanılarak yapılmış bir projedir. 12 bin metre kare alanda bulunan gölet ise biyolojik gölet özelliğini taşımaktadır. Suda oksijen üreten bitkiler bulunmakla birlikte, taş, çakıl ve sazlık gibi canlı ve doğal öğeler de yer almaktadır. Göl aynı zamanda kendi kendini temizleyen bir özelliğe sahiptir.

Site içerisinde 24 saat boyunca güvenlik hizmeti bulunur. Çöp toplama ve atık yönetimi de site de görev almaktadır. Havuz bakım ve ilaçlama hizmetleri de sürekli olarak sağlanmaktadır.

Beysu Konakları Nerede? Ve Yakın Çevre

Beysu Konaklarının bulunduğu Beysukent, Ankara’nın merkezi Kızılay’a oldukça yakın konumdadır. Kızılay ve Kavaklıdere alanlarına sadece 15 dakika uzaklık da bulunur. Beysu Konaklarına hem kişisel aracınızla hem de ulaşım araçlarıyla gitmek oldukça kolay.

Beysu Konaklarının yanında bulunan duraklardan hemen hemen birçok ulaşım aracı geçmektedir. Belli saatler de ise metroya ringler düzenlenmektedir. Metroya 5 dakikalık sürede kalkan ringler ile toplu taşıma oldukça kolay bir hale gelmiştir.

Merkez civarda birçok hastane, okul ve AVM bulunur. Bu nedenle evinizden çıktıktan sonra çok kısa süre içerisinde istediğiniz alana ulaşabilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Sembol İstanbul Projesi

Read Next

Semt Bahçekent Projesi

5 Comments

  • Fiyatları çok yüksek olmasına rağmen bence fiyatını hak ediyor, sonuçta konak projesi 🙂

  • Şahane mimari ve lokasyon. Burada evim olsun isterdim

  • Manzarası şahane bir ortam, geçen gün yerinde görme şansım oldu

  • Ankara’da şahane bir konut projesi, yatırımlık olarak düşünebilir

  • Manzarası gerçekten şahane, lokasyon olarakta muazzam bir noktada. Fiyatları da kimisine göre pahalı gelebilir ama bölgesine ve projeye göre makul bence

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen + ten =