Sembol İstanbul Projesi

Sembol İstanbul Karden İnşaat projesidir. Residance olan A ve B blokları, Busidance olarak C bloğu ve çarşı bölümlerinden oluşan bir projedir. 2012-2013 yılı Avrupa Mimari Proje ödülüne sahip olan Sembol İstanbul bulunduğu bölgenin en prestijli yapısıdır. 3 bloktan oluşan projede her türlü ihtiyaca göre düzenlenmiş bölümler bulunur. Firmalar için ofis katları, şahıslar için farklı seçeneklerde konut katları ve alışveriş imkânı eğlence imkânı bulunan çarşı kompleksi bulunmaktadır.

birevim faizsiz ev

Sembol İstanbul’da binalar özel çelik sistemle yapılmış olup, deprem şartnamesi ve kuralları göz önünde tutularak inşaat evresi tamamlanmıştır. Taşıyıcı sistem temel alınarak yapılan projede betonarme perde kolonlar kullanılmıştır. TSE standartlarında uygunluk belgesine sahip olan sitenin aynı zamanda yönetmelikte yer alan tüm kurallara uygun belgesi bulunmaktadır. Kanun ve kurallar çerçevesinde özenle inşaa edilmiş bir projedir.

Sembol İstanbul Kat Planları

Sembol İstanbul ödüllü bir mimarı yapıttır. 40 metrekareden 269 metrekareye kadar olan toplamda 1066 adet konut, 554 ofis, çocuk yüzme havuzu, alışveriş merkezi, çocuk parkı, 44 adet mağaza, açık otopark, kapalı otopark, 24 saat güvenlik, spor salonu, hamam, masaj salonu, Basketbol sahası, voleybol sahası, yetişkin kapalı ve açık iki adet yüzme havuzunu içerisinde bulundurur.

Katlarda belirlenen daireler stüdyo olarak 40 metre kare, 72 metrekare arasında değişmektedir. 1+1 daireler ise 55 metre kare ve 77 metre kare arasında farklı seçeneklerle yapılmıştır. 2+1 konut tipi olarak düzenlenen dairelerde ise 88 metrekareden 116 metre kareye kadar çeşitli şekillerdedir. Sembol İstanbul’da aynı zamanda geniş aileler ya da büyük ev talebi olanlar için 3+1 daireler yapılmıştır. 3+1 dairelerde metre kareler 157’den başlayarak 269 metre kareye kadar hazırlanmıştır.

Sembol İstanbul Ödeme Seçenekleri

İstanbul’un ödüllü projelerinden biri olan Sembol İstanbul 77 metre kareden başlatan daireden 269 metre kareye kadar seçenekleri bulunmaktadır. Ev sahibi olmak isteyenler ya da yatırım amaçlı olarak almak isteyenler için farklı ödeme çeşitleri belirlenmiştir.  Projede konutlar için belirli bir metre kare fiyatı mevcuttur. 1 metre kare için 3.500,00TL ile 4.500,00TL arasında fiyatlar değişmektedir.

Konut teslimleri esnasında ve satın almalarda KDV oranı olarak ise %1 uygulanmaktadır. 17 metre kareye yapılan inşaat konut ve home ofisten oluşmaktadır. Tamamı peşin alımlarda firma %10 liste fiyatından indirim yapmaktadır. %25 lik kısmı ödenmesi halinde ise 30 ay vade farkı olmaksızın taksit imkânı bulunur. Aynı zamanda %50 ödemelerde hemen teslim yapılmaktadır.

Sembol İstanbul Özellikleri

Sembol İstanbul lokasyonu, Esenyurt ’tur. 40 metre kare ile 269 metre kare arasında değişen hem stüdyo hem konut hem de ofis daireler bulunmaktadır.  Stüdyo tipi, 1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere birden fazla seçenekli daireler bulunmaktadır. Yaşamı farklı yorumlayan bir bakış açısı ile tasarlanan sitede her ihtiyaca uygun seçenekler bulunmaktadır. Site olarak aynı zamanda revir hizmeti, tansiyon ölçümü, enjeksiyon yapılması, pansuman, kan şeker ölçümü gibi hizmetler site içerisinde yer alır.

Kapalı açık yüzme havuzları, çocuk havuzları, otoparkları, spor salonu, saunası ve hamamı ile birçok faaliyeti site dışına çıkmadan yapmak mümkündür. Sosyal hayatta ihtiyacınız olan tüm aktiviteler Sembol İstanbul içerisinde yer alır. Aynı zamanda ofis dairelerin konumu itibari ile de iş hayatının stresinden uzak sakin bir çalışma ortamı sağlanır. Verimli çalışmak için ihtiyacınız olan ortamı ofis dairelerde sizler için oluşturulmuştur.

Sembol İstanbul Nerede? Ve Yakın Çevre

Sembol İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü Belediyesi Karden İnşaat firması tarafından yapılmış bir projedir. Bahçeşehir Tem bağlantı yolu üzerinde yer alan site E5 karayoluna 800 metre, İstanbul Havalimanına 12 kilometre, Tüyap Fuar Merkezine 3 km uzaklıkta yer alır. Konumu gereği ulaşım açısından kolay bir durumda yer alır. Alıcılarına birden fazla seçenekle hitap eden Sembol İstanbul ödüllü özel bir projedir.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Resim İstanbul Projesi

Read Next

Beysu Konakları Projesi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − 14 =