Semt Bahçekent Projesi

Semt bahçekent projesi İstanbulun yeni yüzü olmakla birlikte Avrupa Yakasında yer alır. Bahçekent yeni projelerle hızla şlerleyen bir alandır. Tem otoyolu ve Atatürk havalanına yakın olduğu için çok fazla tercih sebebidir. İstanbul havalimanı ve 3. Çevre bağlantı yoluna yakınlığı da bilinmektedir.

birevim faizsiz ev

Semt bahçekent oldukça büyük bir konut projesidir. Oyun alanları, sosyal tesisler, mağazalar vb. Gibi daha birçok sosyal alanı bu projenin içerisinde görmeniz mümkün. Emlak konut güvencesi ve Sur Yapının kalitesi ile birleşerek ortaya estetik bir mimari çıkmaktadır.

Sosyal imkanların oldukça fazla olması ve çocuklarınızla birlikte çeşitli aktivitelere katılmanız da tercih sebebi olabilir. Semt bahçekent projesine haziran 2019 yılında teslimi yapılmış bir projedir. Dairelerin metre kareler 67 ile 220 metre kare arasında değişiklik gösterir.

Toplamda 669 konuttan oluşmaktadır. Kiralık ve satılık çok fazla daire bulunur. Satış ofislerinden bu konuda gerekli bilgilere ulaşmanız mümkün.

Semt Bahçekent Kat Planları

1+1 ve 4+1 arası oldukça fazla daire yapısına sahiptir. Daire büyüklükleri de oldukça fazladır. En küçük daire ise 67 m2’dir. 669 konuttan meydana gelen proje de oldukça kapsamlıdır. Büyük olan daireler de balkonda bulunur.  Bu nedenle balkon olan daire almak istiyorsanız mutlaka büyük dairelere bakmanız da fayda var.

Kat planları oldukça geniş yapılmıştır. Alan toplamda 125 bin m2 büyük bir alana sahiptir. 26 ticari alan ve dairelerin dışında farklı tip de yapıtlar bulunur. Avm ve okullar gibi.

Ailenize uygun olan daire tipine karar verdikten sonra değişen metre karesi ile dilediğiniz daireye sahip olabilirsiniz. Dairelerin fiyatları da metre karelerine göre değişiklik gösterir.

Semt Bahçekent Ödeme Seçenekleri

Konut kredileri 120 ay kadar çıkarmaktadır. Peşinat vererek bu kredi tutarını daha aza düşürmeniz de mümkün. 0,99 faiz oranıyla 120 aya kadar taksit seçenekleri sunmaktadır. 336 bin TL’den başlayan en düşük konut tipi 919 bin TL’ye kadar çıkarak değişiklik göstermektedir.

Daire tipine karar verdikten sonra Sur yapının sizin için sağlamış olduğu avantajlardan da yararlanabilirsiniz. Genellikle yüzde 10 veya yüzde 15 peşinat vermeniz gerekebilir. Konut alımında sıfır peşinatsız alım yapan konut projeleri pek bulunmaz. Bu nedenle kısmi ödeme olarak peşinat vermeniz gerekebilir. Bu da size kolaylık sağlar. Vadeyi düşürerek ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Semt Bahçekent Özellikleri

Yetişkinler için spor aktivitelerin yapılması oldukça önemlidir. Özellikle site gibi alanlar da oturanlar için hem kendi mutluluğu hem de çocukların mutluluğu bu anlamda çok önemlidir. 669 konut projesi ile Sur yapı bu alanda en iyi hizmeti sunan bir konut projesidir. Her daire için özel otopark alanları, kapalı ve açık havuz imkanlarıyla ev sahiplerine konforlu bir alan sunar. Isıtma tipi olarak merkezi sistem kullanılsa da bu alanda bir problem yaşamazsınız.

Yüzlerce konutun arasından istediğinizi seçebilir ve bütçenize uygun olanı ayarlayabilirsiniz. Özellikle bu gibi binaların depreme dayanıklı yapılar olması çok önemlidir. Sur yapı güvencesinde yapılan konutların hepsi deprem gibi felaketlere karşı dayanıklı olarak yapılmıştır.

Semt Bahçekent Nerede? Ve Yakın Çevre

Çok sık seyahat edenler için ulaşım oldukça sıkıntı yaratabiliyor. Semt bahçeköy projesinin en güzel yanı ise hem havaalanı hem de TEM yoluna yakın olmasıdır. 15 dakika içerisinde FSM köprüsünde olabilir ve 25 dakika içerisinde de Boğaziçi Köprüsüne ulaşım sağlayabilirsiniz.

TEM yoluna yakınlığı sayesinde girmek istediğiniz alan kısa sürede varabilirsiniz. Toplu taşıma araçları da bu yol üzerinden çok sık geçmektedir. Ulaşımın oldukça rağbet gördüğü bu alanda yapılan proje de hemen hemen her şey ayağınızın altındadır.

Proje içerisinde bulunan Avm, okul gibi alanlar da size büyük kolaylık sağlar. Çocuğunuzu kreşe vermek isterseniz burada bulunan okullardan yararlanmanız mümkün. Avmlerin içeri de olması da sosyal hayatınıza büyük kolaylık katacaktır.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Beysu Konakları Projesi

Read Next

Akzirve Strada Bahçeşehir Projesi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 − 4 =