Yeni Evli Çiftler İçin Dekorasyon Önerileri

Yeni evli çiftler için hiç kuşkusuz evliliğin en güzel anlarından bir tanesi de, birlikte seçecekleri mobilyalardır.  Ortak bir karar ile ev dekorasyonlarını gerçekleştirmek isteyen çiftler için birçok farklı seçenekler bulunmaktadır. Ev dekorasyonu evlenen çiftler açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Çünkü kendilerini görmeye ve tebrik etmeye gelen misafirlerini yeni ve son derece şık, konforlu ve modern eşyalarla karşılamak istemektedirler.

birevim faizsiz ev

Yeni Evli Çiftler İçin Birbirinden Şık Dekorasyon Önerileri

 • Dekorasyon noktasında evlenen ya da evlenecek olan çiftlerin yaptıkları en büyük hatalardan bir tanesi ev almadan ya da kiralamadan önce eşyaları almaktır. Evi görmeden önceden alınan eşyalar sonradan alınacak ya da tutulacak olan eve uymayabilmektedir. Bu sebeple çiftlerin eşya almadan önce ilk iş olarak kesinlikle evi ayarlamaları gerekmektedir.
 • Daha sonra evin her bir odasının ve pencere boylarının ölçülerini alın. Bu sayede perde boylarını, alacağınız kanepe ebatlarını çok daha rahat bir şekilde seçebilirsiniz. Duvar ölçülerini de almayı unutmayın. Düzensiz kolon çıkıntısı gibi sizi sıkıntıya sokacak durumlar var ise, bunları da göz önünde bulundurun.
 • Geniş mağazalarda oldukça şık duran bazı mobilyalar sizin evinize büyük gelebilir. Bu nedenle aldığınız ölçüleri göz önünde bulundurarak eşya bakmaya çalışmanız yararınıza olacaktır.
 • Yeni evlenen çiftlere en önemli önerilerimizden birisi de kendilerine kesinlikle bir ihtiyaç listesi hazırlamaları olmaktadır. Bu sayede yeni evliliğin verdiği heyecanla evlerine gerekli gereksiz bir sürü eşya almaktan kurtulmuş olurlar. Gereksiz olduğu halde alınan eşyalar evinizdeki yaşam alanlarınızı kısaltır ve evi daha boğucu hale getirir. Bunun için sadece sizin için önemi olan eşyalarınızı listeleyin ve onları alın.
 • Tutmuş olduğunuz ev şayet küçükse, bu noktada kesinlikle az yer kaplayan ergonomik eşyalara yönelmelisiniz. Küçük evler için az yer kaplayan ve fonksiyonel olan eşyalar çok daha kullanışlı olmaktadır.
 • Yine alacağınız eşyaların oldukça şık ve modern olmasına önem gösterin. Çünkü nihayetinde bir kez eşya alacaksınız, bu sebeple evinize uyumlu olacak ve ayrı bir hava katacak modern eşyalar seçmeniz oldukça önemlidir.
birevim faizsiz ev

Read Previous

Çiftçi Desteğinin Şartları, Çiftçi Kredisi Alma

Read Next

Neden Kredi Alırken Hayat Sigortası Da Yaptırmalıyız ?

5 Comments

 • Güzel dekorasyon önerileri vermişsiniz ellerinize sağlık 🙂

 • Güzel dekorasyon önerileri vermişsiniz, bende bir kaç öneri vereceğim, bende aldıkları eşyaların fotoğraflarını çeksinler ve yeni alacakları ürünleri bunlarla uyumlu mu diye kontrol sağlayabilirler, sonra salonda uyumsuz eşyalar var diye tartışabilirler 🙂

 • En büyük hatayı ben yaptım, evi almadan mobilyaları aldım ve eve sığdıramadım sonradan 🙂

 • Güzel dekorasyon önerileri var, sitenizi takip ediyorum çok faydalı bilgiler paylaşıyorsunuz 🙂

 • Evli çiftler için güzel dekorasyon önerileri olmuş teşekkürler 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − 15 =