Kameroğlu Metrohome Projesi

Kameroğlu Şirketler Grubu, ticari hayata 1970 yılında girmiştir. 1993 yılında ise grup EKOL markası ile ticari hayatında var olmaya başlamıştır. Son olarak ise Kameroğlu İnşaat ile pek çok proje tamamlanmıştır. Capacity ve Pelican Mall gibi projeler bu grup tarafından tamamlanmıştır. Proje konsept olara olarak cadde konsepti ile hazırlanmıştır. Doğa ile iç içe tasarlanan yapılar, organik bahçeler içinde yer almaktadır. Ayrıca projede kütüphane gibi değerli özellikler de bulunmaktadır. Konum olarak Metrohome,  Beylikdüzü bölgesinde yer almaktadır. D-100 karayoluna oldukça yakın konumda yer alan proje, toplu ulaşım olanakları bakımından da gelişmiş bir alandadır. Projede yer alan daire fiyatları ise 476 bin liradan başlamaktadır. Burada yer alan en pahalı daire ise 1.000.000 liraya kadar çıkmaktadır. Daire genişlikleri ise 63 metrekareden başlamaktadır. 223 metrekareye kadar daire boyutları çıkmaktadır. 1+1 ile 4+1 arasında daire planları değişmektedir. Proje tamamlanma oranı ise & 80 oranına sahiptir.

birevim faizsiz ev

  Kameroğlu Metrohome Kat Planları

Kat planları projede 1+1 ile başlamaktadır bu daire tipleri 60 metrekareden başlamaktadır. Suites kat planlarında 2+1 A, B, C, G, H,  şeklinde sıralama yer almaktadır. 2 artı 1 A tipi daireler 100 metrekare ile başlamaktadır. B tipi daireler ise 167 metrekarededir. C ve D tipi daireler ise 151 metrekareden oluşmaktadır. 3+1 daire tiplerinde ise A grubu 193 metrekareden oluşmaktadır. B grubu ise 184 metrekaredir. D tipi daireler ise 167 metrekaredir. F tipi dairelerde metrekare 173 şeklindedir. Bu tiplerde 160 metrekareye kadar daire bulunmaktadır. 4+1 dairelerde ise A tipi olanlar 233 metrekareden oluşmaktadır. 216 ve 227 metrekare olarak tasarlanan daireler de yine bu oda planına göre düzenlenmiştir. Residance olarak ise projede en geniş daire 72 metrekareden oluşmaktadır.

Kameroğlu Metrohome Ödeme Seçenekleri

Ödeme planı olarak Metrohome projesinde 2 ayrı seçenek bulunmaktadır. Bunlardan ilki yüzde 30 peşinat geriye kalan için 0 faiz seçeneğidir. 0 faiz ile 36 aya kadar vade imkanı da bulunmaktadır. 2. plan ile yüzde 20 peşinat verilmektedir. Bu planda yüzde 80 oranında banka kredisi kullanmak mümkündür. Proje fiyatları 270 bin liradan başlamaktadır. Açık mutfaklı olarak tasarlanan 2 artı 1 daireler ise 389 bin liradan başlamaktadır. Projede yer alan suites etabında 2 + 1 daireler 581 bin liradan başlamaktadır. Aynı daire tiplerinde 3 artı 1 daireler is 660 bin liradan başlamaktadır. Ödemede peşinat yükseldikçe vadeler daha az hale gelmektedir.

Kameroğlu Metrohome Özellikleri

1.692 daireden oluşan Kameroğlu Metrohome projesinde 125 tane de mağaza yer almaktadır. Binada yer alan kat sayısı 17’dir. Isıtma tipi olarak binada merkezi pay ölçer kullanılmaktadır. Ücretsiz olarak hizmet veren kapalı otopark da yine projede bulunan genel özellikler arasında yer alır. Projede güvenlik olarak 2 özellik bulunmaktadır. Özel güvenlik ve kapalı devre TV proje özellikleridir. Sosyal özelliklerde ise bahçe yer almaktadır. Açık ve kapalı yüzme havuzu da bulunmaktadır. Ayrıca projede tam donanımlı bir spor salonu da bulunmaktadır. Teknik bakımdan projede yer alan özellikler ise hidrofor, otopark asansörü, su deposudur.  Çocuk oyun alanları ve kütüphane gibi olanakları da projede yer alır.

Kameroğlu Metrohome Nerde? Ve Yakın Çevre

  Kameroğlu Metrohome projesi, Beylikdüzü ilçesinde yer almaktadır. Şehrin en önemli yolları üzerinde bulunan proje, E-5 ile ulaşıma sahiptir. Ayrıca proje alanına D- 100 ve TEM otoyolu ile de ulaşım olanağı bulunmaktadır. Metrobüs, metro, minibüs gibi toplu taşıma olanakları da bu projede yer almaktadır. Marmara Park, TORIUM, Perlavista gibi alışveriş merkezleri çevresinde yer alır. Ayrıca Koçtaş ve Bauhaus gibi saygın markalarda bu çevrede yer almaktadır. Eğitim ve sağlık bakımından proje çevresinde devlet ve özel olanaklar mevcuttur. Proje bir yaşam vadisi olarak tasarlanmıştır.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Maslak 1453 Projesi

Read Next

Teras Kule Projesi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fourteen + thirteen =