Teras Kule Projesi

E5 üzerinde Kartal köprüsünde yer alan teras kule kartal sahile yakın olmasıyla biliniyor. İstmarina ve pendik marina alanlarına da oldukça yakın bir konumdadır. Teras kulede toplam da 364 rezidans bulunur. Teras kule, Anadolu Yakasının en iyi lokasyonunda bulunan bir projedir. Adalar ve iki ayrı marina manzarası ile çok fazla tercih edilmektedir. Dünyanın en iyi mimarları bu projede kendini göstermişlerdir.

birevim faizsiz ev

DAP yapı imzasını taşıyan Teras Kule 25 ofis ve 11 mağazadan oluşuyor. Teras kulenin toplam büyüklüğü 38 ve 282 m2 kare arasındadır. 40 ile 74 metrekare alanlarında ise ofisler bulunuyor. Toplam da ise 400 bağımsız ünite ve iki bloktan oluşuyor. Alan da bulunan havuz, çocuk parkı, spor salonu, yeşillik alanda oldukça iyi bir güzellik katmaktadır.

Teras kule ile ulaşım problemi yaşamadan istediğiniz her yere rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Rezidans da yaşama alanı sunan Teras kule Avm, sahil, yaşam alanları gibi daha birçok alana çok kısa sürede ulaşım sağlamanız da mümkün.

Teras Kule Kat Planları

Anadolu Yakasının en iyi projelerinden olan Teras Kule oldukça yüksek katları ile dikkat çeken bir projedir. Birbirinden farklı stüdyo tipi daireler, 1+1, 2+1, 3+1 birçok daire bulunmaktadır. Daire de yaşayan herkesin yararlanması için yeşil alanlar, havuz, spor tesisi ve daha birçok sosyal alan aktivitesi bulunmaktadır.

Dap Yapı imzası ile 16 bin metre kare alanında bulunan binalar adalar manzara eşliğindedir. Dairelerin büyüklükleri 50 metre kare ile 150 metre kare arasında değişir. İki blok olarak inşa edilmiş projede 364 adet rezidans yer alıyor. Rezidansları kiralık ve satılık olarak bütçenize uygun şekilde değerlendirebilirsiniz. Aile yaşamınıza göre daire seçimi yapmanız daha kolay olacaktır.

Teras Kule Ödeme Seçenekleri

Kartal da en iyi alanlardan birinde bulunan Teras Kule ödeme kampanyasıyla müşterileri cezbediyor. 120 ay vade farkı olmadan birçok taksit imkanı sunuyor. Ödeme kolaylığı sağlayarak herkesin ev sahibi olmasını sağlıyor.

Kartal teras kule ev fiyatları 380 bin TL’den satışa sunuluyor. Aylık olarak 2 bin 200 TL ödeme yaparak ev veya kira taksitlerini çok daha rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz. Teras Kule de ev sahibi olmak için yüzde 5 peşinat ödemesi yaparak 120 ay vade farksız ödeme imkanı sunuyor. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daire fiyatları da metre karesine göre değişiklik gösterir. En düşük olan ev fiyatları ise 380 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Teras Kule Özellikleri

Elit lokasyona sahip olan Teras Kule hemen hemen her alama yakın olan bir projedir. Lüks yapılan rezidanslar 7-24 güvenlik hizmeti sayesinde her daim kameralarla kontrol edilmektedir. Açık ve kapalı otopark ile araçlarınızı güvende park edebilirsiniz. Site de otoparkın olması çok önemlidir. Özellikle hava kötü olduğu zamanlar da aracınızı kapalı otoparka park edebilirsiniz.

Adalar manzarası ile dairelerinde oturan kişilere harika manzaralar sunar. Teras kule de huzur yakalayabilir ve daha sakin bir ortam geçirebilirsiniz. Coğrafi konumu sayesinde yatırımcıların en önemli merkezi haline gelmiştir. Yeni Körfez geçisi ile her yere çok daha yakın konumdadır. Ulaşımın kolay olması evin konumu açısından da çok önemlidir.

Teras Kule Nerede? Ve Yakın Çevre

Anadolu Yakasında Dragos da yer alan proje oldukça merkezi bir konumda yer alır. Avm, Hastane, sahil gibi alanlara oldukça yakın bir konumdadır. İstediğiniz her yere E5’den rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. E5 otoyolu üzerinde yer almasından dolayı ulaşım noktaları da hiç sıkıntılı değildir. Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi, okullar, metro ve sahil alanlarına yürüme mesafesinde bulunur.

Ev alımlarımızda en önemlisi binanın bulunduğu muhit ve yakın çevrede ne olduğudur. Genellikle  insanlar iş yerlerine yakın evler seçerler. Ancak ulaşım daha kolay ise kullanabileceğiniz bir çok ulaşım aracı var ise evinizin yakın olduğunu çokta bir önemi yoktur.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Kameroğlu Metrohome Projesi

Read Next

Uplife Kadıköy

7 Comments

 • İstanbul’un her köşesinde böyle projeler olmaya başladı, İstanbul yakında dünya şehirlerinde 1.numaraya oturmalı 🙂

  • Merhaba İsmail Bey,
   İstanbul’da gerçekleşen projelerin çoğu fark yaratan projelerdir. Bunun yakın zamanda çok daha iyi şekilde fark edilecektir.

 • Teras Kule projesi gerçekten mimari açıdan takdiri hak edecek bir yapıya sahip 🙂

 • Anadolu yakasında son zamanlarda böyle güzel projeler görmek bizi sevindiriyor. Görünümü ikiz kuleler gibi 🙂

 • Şu dönemde aylık 2000 küsür TL ödeyerek ev sahibi olabilmek büyük avantaj, günümüzde kiralar 1500 TL iken bu fiyata taksit ödemek çok cazip

  • Merhaba Asya Hanım,
   Ev satışlarını kolaylaştırmak için artık ev taksitleri kira fiyatlarına çekildi. Bunu yapan projelerden biride Teras Kule projesidir.

 • Teras Kule projesinin en cazip noktası lokasyonu, merkezi ve her noktaya yakın bir proje. Ek olarak kiralar artık uçtu kira yerine ev kredi taksiti ödemek çok daha makul olmaya başladı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 + 14 =