Uşak Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

BİREVİM İLE EV ALMANIN KOLAYLIĞI

Birevim ile çok basit ve de daha düşük masraf ile ev sahibi olabilme şansınız oldukça hem kolay hem de basit. Üstelik peşin para birikimine gerek olmadan ya da kredi olmadan, faiz oranı olmadan kredisiz ev alma ve taksitle ev alma seçenekleri ile herkesi ev sahibi yapmaya ve de kazandıkça kazandırmaya devam ediyor. Türkiye’ nin dört bir yanında istediğiniz şehir de ev sahibi olabilmeniz mümkün olabilmekte mesela Uşak da bu şehirlerden birisi arasında yer almakta oluyor.

birevim faizsiz ev

BİREVİM İLE SERBEST PLANLI TASARRUF YÖNTEMİ İLE EV ALMA

  1. İlk olarak her şeyden ama her şeyden önce ne kadarlık bir bütçeye sahipsiniz ve de ne kadar bir fiyata sahip olan bir ev alabilirsiniz bu konuyu düşünün. Daha sonra ise nasıl bir ev almak istediğinizi düşünüp buna karar vermeniz gerekmekte oluyor. Daha sonra oluşmuş olan aklınızdaki bu evin fiyatını belirleyen bir rakam düşünmeniz gerekmekte oluyor ve de bu kesinlikle ve kesinlikle size bağlı olan bir tercih olmakta olmuş oluyor. Mesela gelir düzeyinize ve de bütçenize göre örneğin; 100 bin, 200 bin, 500 bin gibi belli bir oran da ve miktar da fiyat belirliyorsunuz.
  2. Ve sonra ise almak istemekte olmuş olduğunuz ve kafanızda evinizin fiyatını belirlemiş olduktan sonra ise, iki seçenek arasından tercih yapmış olmanız gerekmekte oluyor. Bu iki seçenek ise evi peşinat vererek mi almak istiyorsunuz ya da yoksa hiç peşinat vermeden ödemen direkt peşinatsız mı almak istiyorsunuz buna karar vermeniz gerekmekte olup bu planlarından birini seçmeniz gerekiyor. Ve daha sonra da bu plan dahilinde ev alma işlemi gerçekleşmek de oluyor.
  3. Bu planlardan ve seçimden sonra ara ödeme zorunluluğu ve koşulu yok olmak ile birlikte; fakat şöyle bir durum söz konusu olabilmek de oluyor. Bu da evi almış olduktan sonra ilerleyen dönem ve aylar da ara ödeme yapıp yapmama durumunuz ile ilgili olmakta oluyor. Eğer ara ödeme yapmak isterseniz ve de ara ödeme yapmış olursanız, evinizi daha erken alma ve bunun yanı sıra da borcunuzu daha erken bitirme, daha erken ev sahibi olma gibi büyük ve güzel avantajlar elde etmiş olmakta olacaksınız.
  4. Taksitle ev alma işlemi olduğu için de daha sonra taksit süresini ve miktarını belirlemekte olmuş olacaksınız. Bu durum da tamamı ile size ve sizin tercihinize kalmış bir durumdur.
  5. Ve tüm bu olayların sonunda ise karşılıklı güven amaçlı bir sözleşme imzalama söz konusu olmakta olup sözleşme yapılır ve de imza atılır.
  6. Ve en sonunda da beğendiğiniz evi istediğiniz zaman alırsınız.

 

birevim faizsiz ev

Read Previous

Tunceli Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Read Next

Van Kredisiz Ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

3 Comments

  • Kredi derdi olmadan bankaya bağlı olmadan ev sahibi olabilmek çok güzel fırsat

  • Faizler bu kadar yüksekken faizsiz ev sahibi olabilmek 2021 yılında olabilecek muhteşem bir fırsat bence

  • Kira öder gibi cüzi rakamlarla ev sahibi olabilmek bence şahane 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fourteen − 6 =