200.000 TL’lik Eve 1.000 TL Taksitle Sahip Olun

Konut temin etmek ya da ev satın almak artık karşılanması zor temel ihtiyaçlardan biri olarak nitelendirilmektedir. Bu neden yüzünden pek çok birey hayatlarını kiracı olarak devam etmek zorunda kalmaktadır. Ancak kira öder gibi ev alma kampanyaları sayesinde herkesin kendine ait bir konutunun olması mümkündür. Üstelik bahsedilecek olan kampanyalarda konut fiyatları da esneklik göstermektedir. Bu sayede katılımcılar istedikleri ya da gerçek manada ihtiyaçları olan özelliklerdeki konutlara sahip olabilmektedir. Verilen avantajın konut alma kampanyalarının geniş tutulması ile de yakından alakası olduğu bilinmektedir.

birevim faizsiz ev

Sıra Tespitli Tasarrufla Ev Alın

Vatandaşların konut alımlarında izledikleri yöntemler genellikle bankalardan konut kredisi çekmek ya da on yıllarca birikim yapmakla açıklanmaktadır. Banka kredileri faiz ödemeleri yüzünden pek çok kişinin maddi açıdan zorluk yaşamasına neden olmaktadır. Orta halli bireylerin bir konut temin edebilmek için birikim yapması ise bir hayli uzun zaman istemektedir. Sayılan sorunların tamamının çözümü taksitle ev alma kampanyalarında yatmaktadır. Birevim düzenlemiş olduğu kampanyalarda konut alımında ödeme miktarına göre programlara dâhil olunmasını sağlamaktadır. Sonrasında ise noter huzurunda tamamen adilane şekilde bir çekiliş gerçekleştirilmektedir. Yapılan çekilişler sayesinde katılımcılar kendi sıralarını bilerek ona göre ayarlamalarını yapabilmektedir. Sıra kendine gelen katılımcılar o ay içerisinde konutlarını satın alabilmektedir.

Atlık 1.000 TL Taksitle Konut Alma Fırsatı

Katılımcıların faizsiz peşinatsız ev alma üzerine kurulan kampanyalar kapsamında aylık ödemek zorunda kalacakları taksit miktarları kendilerine kalmıştır. İmkânlar dâhilinde herkes bütçesine göre bir ödeme planı çıkarabilmektedir. Üstelik firma bu bağlamda alternatif programları da işletmektedir. Örneğin konutların değeri 200.000 TL olduğunda aylık olarak 1.000 TL ödeme yapılarak katılım sağlanabilmektedir. Burada bilinmesi gereken ödeme planlarının sabit tutulmasının şart olmadığıdır. İsteyen katılımcılara gerek ara ödemelerle gerek taksitlerini artan miktarlarda ayarlayarak vade sürelerini kısaltabilmektedir. Bu durum genel borcun daha erken süre içerisinde tamamlanmasını sağlamaktadır. Ancak ara ödeme ve taksit artışı gibi konu başlıklarında hiçbir zorlama bulunmamaktadır. Tercih eden bireyler ödemelerini sürekli 1.000 TL olarak yapabilmektedir.

Peşinatsız Faizsiz Programlarla Ev Alma Şansı

Katılımcıların programlarla elde ettikleri en iyi şans faizsiz ve peşinatsız konut almak olarak tanımlanmaktadır. Normal şartlar altında gayrimenkul alımlarında belli rakamlar peşinat olarak alınmaktadır. Ancak tamamen tasarrufa dayalı sistemler bulunduran firma peşinat zorunluluğu getirmemiştir. Yetkililerle görüşme sağlayan bireylerden sadece belirlenecek olan işlem giderlerinin ödenmesi talep edilmektedir. Bunun haricince firmaya herhangi ek bir masraf ödemesi yapılmamaktadır. Üstelik bahsedilen işlem giderleri özellikle banka kredilerinin faiz oranları ile kıyas edildiğinde bir hayli makul rakamlardan meydana geldiği görülmektedir. Siz de anlatılan kampanya katılımı için firmanın en yakın şubelerine giderek ya da doğrudan müşteri temsilcilerine bağlanarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Read Previous

100.000 TL’lik Arabayı 500 TL Taksitle Alma Fırsatı

Read Next

İstanbul’da Taksitle Ev Almak İsteyenler Dikkat?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − 15 =