Yedi Mavi Projesi

İnşaat sektörünün her geçen gün farklı projelerle karşımıza çıkması bu konudaki beklentileri de arttırmış durumda. Özellikle büyükşehirlerdeki projeleri daha bir heyecanla ve merakla bekleyenlerin sayısı oldukça fazla. Hem ev sahibi olmak isteyenler hem de yatırım yapmak isteyenler bu tarz projeleri araştırıp ona göre fikir sahibi olmaktadırlar. Son yıllarda özellikle İstanbul’da bu projelerin fazlalığı şehre olan ilgiyi daha da arttırmış birçok ufak semt bu tarz projeler sayesinde kalkınmış ve gelişmiştir. Yeni Mavi projesini de bu projelere örnek verebiliriz. Bu proje 17 katlı toplam 6 bloktan oluşuyor. Zeytinburnu gibi gözde bir semtte bulunuyor olması da projeyi daha cazip kılan bir etken olmaktadır. Rekor kıran bir ihale bedeli ile Zeytinburnu’nda yükselen bu proje ilk günden itibaren hem maliyeti hem de yatırım büyüklüğü açısından oldukça ses getiren bir proje olmuştur. Deneyimli firma tarafından yapılan bu proje firmaya olan güveni daha da pekiştirmiş ve insanlar yatırım yapabilmek ya da ev sahibi olabilmek için sıraya girmiştir.

birevim faizsiz ev

Yedi Mavi Kat Planları

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi proje 17 katlı altı bloktan oluşmaktadır. Karma konsept halinde müşterilere sunulan bu projede hem rezidans, hem alış veriş merkezi, hem ofis hem de konut tipi daireler bulunmaktadır. Daire kat planları 1+1 den başlayıp 5+1’ e kadar çıkmaktadır. Konut dairelerde rahat ve konforlu bir yaşam sürdürülebilmesi için her türlü ayrıntı düşünülmüş durumda. Dairelerde fazlalık olarak kullanacağınız bir mekan fazladan bulunuyor. Özellikle bayanların çok fazla hoşuna giden bu durum hemen hemen tüm daire tiplerinde uygulanmış. Tamamen akıllı ev sistemi ile döşenmiş bu proje verdiğiniz ücreti fazlası ile hak ediyor.

Ödeme Seçenekleri

Ödeme seçenekleri konusunda firma ile detaylı görüştüğünüzde bu konuda esnek davranabiliyor. Ancak genel bir ödeme sisteminden bahsedecek olursak; %30 peşinat vererek kalan kısmını belirli vade ile taksitlendirebiliyorsunuz. Ayrıca firmanın anlaşmalı olduğu bankalardan konut kredisi kullanmanızda mümkün. Bu durumda faiz oranlarını çok iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir. Konut kredisi faiz oranları bankadan bankaya değişkenlik gösterdiği için bu durumu dikkatli bir şekilde analiz etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda bir diğer seçenek 36 ay vade ile faizsiz bir banka kredisi kullandırım imkanı. Ödeme durumunuz buna müsait ise faize bulaşmadan bu seçeneği de düşünebilirsiniz.

Yedi Mavi Özellikleri

Proje sitede olması gereken tüm özellikle müşterilerine fazlası ile sunmaktadır. Güvenlik sistemleri, açık kapalı otoparklar, deniz manzarası ile size eşsiz bir güzellik sunuyor. Tamamen akıllı ev sistemi ile döşenmiş bu projede sizin için her türlü kolaylık düşünülmüş. Çocuklarınız ve kendiniz için etkinlik alanları, spor merkezleri, yürüyüş parkurları da site içerisinde yer alıyor. Bu nedenler birçok büyük projeler arasında varlığını koruyabilmiş durumda. Deniz manzarası sayesinde oldukça avantajlı olan projede hem konut tipi daireler hem ofisler, he alış veriş merkezleri hem de apart oteller yer almaktadır. Site içerisinde adeta ayrı bir dünya bulunuyor ve site içerisinde iken dışarı çıkma ihtiyacını çok fazla hissetmiyorsunuz. Çünkü ihtiyacınız olan her şeyi bu proje size zaten sunuyor.

Yedi Mavi Nerede? Ve Yakın Çevre

Proje Zeytinburnun’nda TOBB’ a ait bir arazide yüksek tutarda bir ihale sonucu yükselmiş bir projedir. Zeytinburnu gibi önemli bir konumda inşa edilmesi birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Hem şehrin göbeğinde şehirden kopmuyorsunuz hem de dilediğiniz zaman eşsiz manzara karşısında şehrin karmaşasından uzaklaşmış oluyorsunuz. Proje İstanbul Deniz Otobüsleri Bakırköy Terminali’ne beş dakikalık bir mesafede bulunuyor. Bu nedenle deniz ulaşımını çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Ataköy Marina’ya da çok yakın. Atatürk Hava Limanı, İDO Yenikapı Terminali, E-5 gibi işlek bir oto yola da beş kilo metre gibi kısa bir mesafede yer alıyor. Bu nedenle ulaşım konusunda oldukça rahat olabiliyorsunuz.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Uplife Kadıköy

Read Next

Park Aluna Projesi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × five =