Yalova Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Kredisiz ev alma fırsatı genellikle ülkemizde çok fazla tercih edilen bir durumdur. Genellikle hiçbir banka müşterilerinin kredisiz bir şekilde ev alma fırsatı sunmaz. Bu nedenle vatandaşların hemen hemen çoğu kirada oturmayı tercih etmektedir. Bu nedenle bankalar konut kredisi verdiği zaman çok daha fazla üzerine faiz eklediği için müşterilerde ödeme de oldukça güçlük çekerler. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için bankalardan hizmet almak yerine Birevim gibi firmalardan hizmet almak daha doğru olacaktır.

birevim faizsiz ev

Ev Seçimi

Birevim kuruluşundan ev almak istediğiniz zaman ev seçimi konusunda herhangi bir kısıtlama bulunmaz. Genellikle vatandaşlar ödeme güçlüğü yaşamadan istediği evi almayı tercih eder. Ödemede zorluk yaşamayacağınız her evi alma imkanınız bulunur. Herhangi bir bölgeden ev seçimi yaptığınız zaman bir peşinat ödeme zorunluluğu olmadan aylık taksitlerinizi ödemeye başlayarak ev sahibi olabilirsiniz. İlk ödemeye başlamadan önce sisteme giriş parasını hesaba yatırmanız gerekir. Gerekli ödemeyi yaptıktan sonra aylık taksitlerinizi ödemeye başlayarak ev sahibi olabilirsiniz.

Ev Teslimi Ne Zaman Yapılır?

Birevim firması ev teslimatı için çekiliş yöntemini uygular. Genellikle belli dönemlerde çekiliş yapılır ve bu dönemlerde her bir aile bir ev sahibi olur. Bunun için sisteme katılmak konusunda verilen tüm şartların yerine getirilmiş olması gerekir. Sisteme katılmak için şartları yerine getiren tüm müşteriler çekilişe katılır ve çok kısa süre içerisinde ev sahibi olur. Ev teslimatı yapılmadan önce aylık taksitleri ödemeye başlanır. Taksitlerinizi ödemeye başladıktan sonra evin teslimi size yapılmış olur. Daha sonra vade bitimine kadar tüm taksitler eksiksiz bir şekilde ödenmeye başlar. Bu konuda Birevim  firması sizlere oldukça fazla kolaylık sağlar.

Kredisiz Ev Alma Avantajları

Yalova kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı sunan Birevim firması kredisiz ev alma konusunda her bir müşteriye ev alma imkanı sunar. Genellikle kredisiz ev aldığınız zaman bu durum sizin için avantajlıdır. Çünkü bankalardan kredi çektiğiniz zaman yarısı kadar faiz ödemesi yapmış olursunuz. Ancak Birevim firması üzerinden kredisiz ve taksitli bir şekilde ev alacağınız zaman herhangi bir faiz ödemesi de yapmamış olursunuz. Bu nedenle ödeyeceğiniz miktar da daha aza düşmüş olur. Bu konuda Birevim firması müşterilerine birçok avantaj sunar. Müşterilerde bu avantajı da ev alma imkanı sayesinde Birevim gibi kuruluşları tercih ederler. Almak istediğiniz evi seçtikten sonra ödeme miktarını kendi gelirinize göre ayarlayıp kolay ve hızlı bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz. Bu gibi firmalar genellikle güvenilir anlamda hizmet sunduğu için ülkemizde bir çok müşteri tarafından tercih edilmeye devam etmektedir. Ödeme esnekliği de sağladığı için çoğu vatandaşlar ev ve araba alma konusunda Birevim firmasını tercih eder. Böylelikle hemen hemen herkes istediği eve sahip olur.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Van Kredisiz Ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Read Next

Yozgat Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

6 Comments

 • Yalovada şahane müstakiller var onları da alabiliyor muyuz faizsiz sistemlerle?

  • Merhaba Cemal Bey,
   Birevim ile istediğiniz müstakil evi alabilirsiniz.

 • Faizsiz ev seçenekleriyle sadece konutlardan mı ev alabiliyoruz yoksa normal apartman dairesi de alabiliyor muyuz?

  • Merhaba Yasemin Hanım,
   Bu sistemle dilediğiniz evi alabilmektesiniz.

 • Başvuru sonrası ne kadar sürede dönüş oluyor? Ne kadar sürede işlemler tamamlanıyor

  • Merhaba Şaban Bey,
   Başvurunuzun ardından 1 iş günü içinde dönüş yapılmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twelve + ten =