Vadi İzmit Projesi

İzmit çevresinde son yıllarda pek çok farklı konut projesi hayata geçirilmiştir. Vadi İzmit hayata geçirilen projeler kapsamında en geniş ve en büyük olanlarından biridir. Bektaş İnşaat finansörlüğünde yapılan proje kapsamında farklı özelliklerdeki konutlar temin edilebilmektedir.

birevim faizsiz ev

Vadi İzmit Kat Planları

Vadi İzmit kat planları toplam olarak 58 bin metrekare olan arsa alanının net bir şekilde kullanılması neticesinde tamamlanmıştır. Bunun yanı sıra konut alternatiflerinde villalar da kullanılmıştır. 9 farklı villa bulunduran projede tercihi daireden yana olanlar için 433 farklı alternatif satışa sunulmaktadır. Projenin kat planları konutların metrekarelerinin geniş olması özelliği taşımaktadır. İncelemeler yapıldığında en küçük dairelerin bile 114 metrekareden başladığı görülmektedir. Böylelikle konutlar bireysel yaşamada da aile hayatlarında da rahatlığı ve konforu aynı anda getirebilmektedir. Üstelik site içerisinde yer alan AVM sayesinde konut sahiplerinin ekstra bir avantaj elde etmeleri garantilenmektedir.

Vadi İzmit Ödeme Seçenekleri

Günümüzde konut alımlarında indirim uygulamaları genel olarak peşin ödemelerde yapılmaktadır. Ancak Vadi İzmit ödeme seçenekleri alımlarını banka kredisi ile temin eden bireyler için de indirimler tasarlamaktadır. Kredi ile konutlarına sahip olmak isteyenler peşin alanlarda uygulanan %15 indirim kampanyasından istifade edebilmektedir. Ödemelerdeki kampanyalardan bir diğeri ise konut bedelinin sadece %30’unun peşinat alınmasının yeterli gelmesidir. Geri kalan miktarlar vade farkı olmadan 84 aya kadar değişim gösteren zaman diliminde ödenebilmektedir.

Vadi İzmit Özellikleri

İzmit’in en kaliteli ve prestij sahibi projelerinden biri olarak kabul gören Vadi İzmit özellikleri ile namını hak ettiğini göstermektedir. Site içerisinde çocuk oyun alanları ve kapalı bir yüzme havuzu yer almaktadır. Sauna, Türk hamamı, hastane, revir, market, restoran, kafe, AVM şeklinde devam eden sosyal alanlar site sakinlerinin hayat konforlarını artıracaktır. Bunların yanı sıra sitenin inşaat teknikleri incelemelerinden geçer not aldığı da bilinmektedir. Yalıtım yönetmeliğine uygun şekilde tamamlanan binalarda depreme dayanıklılık açısından da testler tamamlanmıştır. Konut sahibi olanlar için dairelerde ankastre beyaz eşya temini de yapılmaktadır. Ayrıca konutlarda teras ve balkon da bulunmaktadır.

Vadi İzmit Nerede ve Yakın Çevresi

Vadi İzmit konumu sayesinde şehre yakın olmasına karşın daha sakin bir yaşam alanı sunabilmektedir. Kocaeli / İzmit’te yer alan sitenin verilen tam adresi Fatih Mahallesi Şantiye Sokak No:12 şeklindedir. Bahsedildiği üzere sitenin genel özellikleri sosyal aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri ekstra alanlar bulundurmaktadır. AVM bulundurması sayesinde farklı alışveriş merkezlerine gitme zorunluluğu da ortadan kalkmıştır. Buna karşın yine konumu sayesinde alternatif eğitim kurumlarına olduğu gibi alışveriş merkezlerine ulaşım da oldukça kolay şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Konut sahiplerinin proje kapsamında yeşil bir manzaraya sahip olacaklarının da altı çizilmektedir. Bahsedilen şehir içerisinde sakin bir yaşam lüksü de bu şekilde temin edilmektedir. Yetkililer daire satışlarına halen devam etmektedir.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Taksim 360 Projesi

Read Next

100.000 TL’lik Arabayı 500 TL Taksitle Alma Fırsatı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 − 7 =