Uplife Kadıköy

Son yıllarda ülkemizde inşaat sektörü büyük gelişmeler yaşamaktadır. Bu sektörde mevcut varlığını korumak isteyen yaptıkları dev proje ve yatırımlarla hem gelişen semtleri geliştirmekte hem de birçok insanı ev sahibi yapmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde ev sahibi olmanın ne kadar zor olduğunu düşünecek olursak, bu tarz projeler ile hem ülke ekonomisi kalkınıyor, hem birçok kişiye istihdam sağlanıyor hem de konut satışları büyük oranda desteklenmiş oluyor. Uplife Kadıköy projesi de bu ihtişamlı projelerden bir tanesidir. Konumu itibari ile Anadolu Yakası’nın göz bebeği olan Kadıköy semtini daha da geliştirecek ev sahibi olmak isteyen kişileri Bu güzel semtte ev sahibi yapacaktır. Kadıköy hem ulaşım em de konum itibari ile birçok semte göre daha avantajlı durumdadır. Deniz ulaşımının da çok aktif olarak kullanıldığı bu semtte bu tarz projelerin varlığı ulaşımın daha da desteklenmesini sağlamaktadır. Uplıfe Kadıköy projesi 16 bin metre karelik bir arsa üzerine inşa edilmektedir. 23 ve 22 katlı toplam dört kuleden oluşan proje gelişmiş mimari yapısı ile de dikkat çekmektedir.

birevim faizsiz ev

Uplife Kadıköy Kat Planları

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Uplife Kadıköy çok katlı razidans mantığında inşa edilmiş bir projedir. Daireler 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde planlanmış durumdadır. Katların metre kareleri 50 metre kare ve 130 metre kare arasında değişmektedir. Hem ailenizle oturabileceğiniz hem de home ofis olarak kullanacağınız daireleri bulabilmeniz mümkündür. Daire planlaması yapılırken bu özellik göz önünde tutulmuş. Toplamda 830 adet daire bulunan bu projede rezidans mantığı gözetilmiş ve buna uygun olarak katlar da desteklenmiştir.

Ödeme Seçenekleri

Ödemelerinizde size %10 ve %20 şeklinde indirimler uygulanabiliyor. Peşinat durumunuza göre ödeme konusunda firma size kolaylık sağlıyor.%5 peşinat ödeme yaparak 36 ay vadeye kadar vade yapabilirsiniz ancak bu durumda ara ödemeleriniz oluyor. Eğer bu projeden ev almayı düşünüyor iseniz peşinat miktarınızı mümkün olduğu kadar fazla tutmanız gerekmektedir. Ayrıca firmanın anlaşmalı olduğu bankalarda konut kredisi kullanma imkanınız da mevcut. Ancak bu durumda konut kredisi faiz oranlarını çok iyi bir şekilde analiz etmeniz gerekecektir. Faiz ile birlikte konuta ödeyeceğiniz toplam tutarı çok iyi hesaplamanız gerekiyor. Gerçi bu projede ödediğini maliyeti kısa sürede çıkarmış oluyorsunuz, çünkü konum olarak çok avantajlı bir yerde yer alıyor ve herkesin çok fazla beğendiği bir proje. Yatırım için bile alıp fazla kira getirisi elde etmek isteyenlerin sayısı da oldukça fazla.

Uplife Kadıköy Özellikleri

Rezidans yapısında olduğu içi rezidans özelliklerini fazlası ile modern bir şekilde yaşatan bir projedir.  Bir siteden beklentinizi fazlası ile karşılamaktadır. Hem çocuklar için hem de yetişkinler için ayrı bir yaşam alanı sunan site de hem açık hem de kapalı havuz sistemi bulunuyor. Rahatlıklar istediğiniz bir dönemde havuzda yüzebilme imkanı bulabilirsiniz. Güvenlik konusunda da oldukça hassas davranan site kamera sistemleri ile de 7/24 siteyi koruma altına almaktadır. Deniz ve adalar manzarasını doyasıya yaşayacağınız bu sitede özellikle üst katların manzarası gerçekten görülmeye değer. Merkezi ısıtma sisteminin kullanıldığı sitede her katın ısı ölçer pay sistemi bulunuyor. Dairelerde ebeveyn yatak odası ve ebeveyn banyo sistemi mevcut. Tamamen akıllı ev sistemi ile kurulmuştur.

Uplife Kadıköy Nerede? ve Yakın Çevre

Konum itibari ile oldukça avantajlı bir bölgede yer alan proje hem Kadıköy hem de gelişmekte olan Fikirtepe’ye yakınlığı nedeni ile oldukça önemli bir konumdadır. Bu proje ile birçok noktaya ulaşım çok rahat bir şekilde sağlanmaktadır. İş merkezlerinin çoğunlukta olduğu Kozyatağı ile olan yakınlığı da dikkat çekmektedir. Bu tarz projeler ulaşım konusundaki sorunları da ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle Kadıköy ulaşımını da olumlu yönde etkilemiştir. Hem metro, hem deniz ulaşımı, hem otobüs imkanları ile birçok farklı noktaya günün her saatinde ulaşmanız mümkündür.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Teras Kule Projesi

Read Next

Yedi Mavi Projesi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − nine =