Taksim 360 Projesi

GAP inşaat tarafından sürdürülen Taksim 360 gerek yatırım gerek konaklama ve iş için son zamanların en cazip tekliflerini sunmaktadır. Yapının özellikleri ve artıları sayesinde giderek değer kazanması ve yatırımcılarını memnun etmesi beklenmektedir.

birevim faizsiz ev

Taksim 360 Kat Planları

Taksim 360 kat planları yapının özelliklerine göre karma şekilde tasarlanmıştır. Bir kentsel dönüşüm projesi olarak gündemdeki yerini koruyan Taksim 360 içerisinde 128 adet ofis bulunmaktadır. Yaşam alanları açısından da oldukça iyi fırsatlar sunabilen projedeki konutların büyüklükleri de alternatiflerden meydana gelmektedir. Böylelikle konumu oldukça merkezi olan yapıda her ihtiyaca yönelik bir konut elde etmek mümkündür.

Taksim 360 Ödeme Seçenekleri

Taksim 360 ödeme seçenekleri kapsamında farklı kampanya sunumları gerçekleştirmektedir. bu sayede ödemeler peşin ya da vadeli şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Ancak bu konuda dikkat edilmesi istenen önemli konu başlıkları arasında kampanyaların geçerli oldukları süreler bulunmaktadır. Alım işlemlerini geçerli süre kapsamında gerçekleştirenler %20 oranında indirim avantajından istifade edebilmektedir. Üstelik alımlarında kredi çekecek olanlar için de farklı alternatifler sunulmaktadır. %5 peşinat ödenmesinden sonra geri kalan miktarın 0.98 oranındaki faiz oranlarından çekilecek konut kredisi ile tamamlanması örnek olarak verilen imkânlardan biridir. Ödeme planları yetkililerle kişiler arasında özek olarak hazırlanmaktadır. Bu neden yüzünden görüşmelerin birebir şekilde yapılmasının ardından net sonuçlara ulaşılmaktadır.

Taksim 360 Özellikleri

Taksim 360 özellikleri bina ya da site özelikleri olarak farklı başlıklarda incelenmektedir. Site özellikleri genel kapsamında güvenlik, otopark ve merkezi uydu sistemi gibi alternatiflerden meydana gelmektedir. Bunun yanı sıra inşası tamamlanan binaların tamamında yangın merdivenleri, yük asansörleri ve su depoları bulundurulmaktadır. Yapıların olası depremlere karşı deprem yönetmeliğine uygun şekilde tasarlandığı da bilinmektedir. Satın alınan konutların ekstra özellikleri arasında ise balkon, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma yer almaktadır. Bireyler tercihlerine göre konut özelliklerini artırabilmektedir. Bu bağlamda merkezi klima sistemi ve teras gibi olanak sunumları da yapılmaktadır. Kişiler proje incelemelerinden sonra görerek kendilerine uygun olan konut tipine anında karar verebilmektedir.

Taksim 360 Nerede ve Yakın Çevresi

Ülkemizde kentsel yenileme açısından pek çok farklı proje yapıldığı bilinmektedir. Taksim 360 yapılan projeler arasında Avrupa’nın en iyisi seçilmiştir. Taksim 360 konumu da ödülün alımında etkili olan ana alanlardan biridir. Çünkü proje Beyoğlu Tarlabaşı’nda yer almaktadır. Bölgenin eskimiş ve modern İstanbul siluetine uygun olmayan yapısı değiştirilmektedir. Yapıların tam konumu için verilen adres ise Tarlabaşı Bulvarı’dır. İstanbul’un en merkezi yerlerinden birinde tasarlanan kentsel yenileme projesi kapsamında hemen her noktaya kısa süre içerisinde ulaşım sağlanabilmektedir. Çünkü Beyoğlu tarihi ve turistik bir merkezdir. Bunun yanı sıra semtte gerek özel ulaşım için gerekse metro ya da otobüs gibi toplu taşıma araçları için pek çok farklı alternatifler bulunmaktadır.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Soyak Konforia Projesi

Read Next

Vadi İzmit Projesi

5 Comments

  • Ben AVM kısmını duyduğumda çok sevinmiştim, Taksim’de böyle bir yeniliğe ihtiyaç vardı bence

  • Taksim’de böyle bir proje çok büyük ses getirir diyorlardı öyle de oldu, rağbet çok fazla 🙂

  • Taksim’e yakışır bir proje oldu gerçekten, yatırımlık olarak alanlar şimdiden parasını katladılar.

  • Taksim’de manzarası şahane bir proje, fiyatlarıda yakında uçacaktır 🙂

  • Taksim’de şahane bir manzarası olan proje, şimdiden satın alanlar yılbaşından sonra kat ve katına satabilecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen − 4 =