Soyak Konforia Projesi

İstanbul Başakşehir içerisinde geliştirilen bir proje olan Soyak Konforia konut sahibi olmak isteyenler için hemen teslim avantajı sunmaktadır. Üstelik yapının tamamında Soyak güvencesi bulunmaktadır. Piyasada bilinen bir inşaat firması olması ye konutlar hakkında yapılan açıklamalar çerçevesinde projenin bir hayli kaliteli olduğu kanıtlanmaktadır.

birevim faizsiz ev

Soyak Konforia Kat Planları

Soyak Konforia kat planları projenin kaplamış olduğu alana göre yapılmıştır. Arsa alanının 100 bin metrekare olması sayesinde proje içerisinde alternatif sosyal alanlardan farklı artılara sahip olunabilmektedir. Toplam olarak beş bin konutun teslim edileceği dev proje içerisinde daire tipleri de çeşitlendirilmiştir. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 tercih edilebilecek daire alternatiflerinden sadece birkaçıdır. Dairelerin kaplamış oldukları metrekare alanı ise 50 ila 193 arasında değişim göstermektedir.

Soyak Konforia Ödeme Seçenekleri

Konut sahibi olmak için pek çok insanın senelerde birikim yaptığı bir gerçektir. Soyak Konforia ödeme seçenekleri ile birlikte herhangi bir birikimi olmayan alıcıların da yüzlerini güldürmektedir. Firma, fiyat belirleme politikası kapsamında banka kredileri ile ortak bir yol izlemiştir. Bu sayede birikimi olmayan alıcılar uygun faiz oranlarından istifade ederek kredi temini üzerinden evlerini satın alabilmektedir. Yapının konumu oldukça iyi olduğu için yatırım amaçlı satın alımlara da uygundur. Bu sayede alıcılar özellikle kira gelirlerinden yana büyük kar elde edebileceklerdir.

Soyak Konforia Özellikleri

Soyak Konforia özellikleri ile birlikte yerli yatırımcıların olduğu kadar yabancı yatırımcıların da dikkatini çekmeyi başarmıştır. Site içerisinde açık ve kapalı otopark bulunduğu bilinmektedir. Güvenliğin yanı sıra kameralı güvenlik sistemleri de sitede bulundurulmaktadır. Merkezi uygu sistemi ve araç şarj istasyonu sitedeki diğer ekstra özelliklerdendir. İnşası gerçekleştirilen binalarda su deposu, hidrofor, yük asansörü, asansör, yangın merdiveni vardır. Konut özellikleri kapsamında yapılan açıklamalarda ise merkezi ısıtma, ısı pay ölçer, balkon olduğu kaydedilmiştir. Sattın alınan konutların büyüklüklerine göre ebeveyn banyosu elde etmek de mümkündür. Konutların bulunduğu ek özellikler için yetkililerle konut büyüklükleri temel alınarak bir görüşme gerçekleştirilmesi tavsiye edilmektedir.

Soyak Konforia Nerede ve Yakın Çevresi

İstanbul her geçen gün gelişmektedir. Bu da merkezlerin farklı yerlere kaymasına yol açmaktadır. Soyak Konforia konumu ile birlikte ulaşım sorunu yaşanmadan isteyen yerlere erişim imkânı tanımaktadır. Projenin özellikle 3. Havalimanı ve 3. Köprü ’ye bir hayli yakın olduğunun altı çizilmektedir. Yeşil Bina Sertifika adaylığı bulunduran projenin yakınlarında farklı sosyal alternatifler de yer almaktadır. Böylelikle konut sahibi olanlar eğitim ve sağlık gibi hizmet alımlarında zaman kaybı yaşamadan hareket edebilmektedir. Üstelik konumu sayesinde projenin değeri günden güne artış göstermektedir. Bu da kira gelirlerinde olduğu gibi alım ve takaslarda da büyük bir artı elde edilmesini sağlamaktadır. Son olarak projenin yakın çevresinde inşası devam eden farklı projeler olduğu da açıklanmıştır.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Sofa Loca Projesi

Read Next

Taksim 360 Projesi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 + 19 =