Resim İstanbul Projesi

Anadolu Yakası Sancaktepe de yer alan Resim İstanbul toplam da 28 bloktan oluşur. 81.433 m2 arazi üzerine inşa edilmiştir. Aydos ormanının hemen yanında bulunan proje en güzel manzarasıyla dikkat çekmektedir. İstanbulun bol miktar oksijenine sahip Aydos ormanı ile aite daha da güzelleşmektedir.

birevim faizsiz ev

28 blokta toplanan daireler şse 1.394 konuttan oluşmaktadır. 1+1 den başlayarak 4+1’e kadar daireler değişmektedir.

Resim İstanbul Açık ve kapalı yüzme havuzları, sosyal alanlar, kafe ve restoranlar, güvenlik sistemi ile daha birçok alan da hizmet veren bir projedir. Kartal Samandıra bağlantı yolunda bulunan proje de en iyi fiyatlar satışa sunulmaktadır. 16 Aralık da başladığı satışlar kısa süre de dolmuştur. 1. Etap da bulunan daireler için 546 daire satışa çıkmıştır.

Özellikle ulaşım konusundan insanları rahatlatan bu proje daha birçok alanda sizlere fırsatlar sunmaktadır. Bu nedenle ev alırken merkezi konumu her şeyden daha önemlidir. Bu nedenle ev seçimleriniz de dikkatli bir şekilde araştırma yaparak karar vermeniz de fayda var.

Resim İstanbul Kat Planları

Resim İstanbul projesinde daireler 1+1 den başlayarak satışa sunulmaktadır. 4+1 olmak üzere 14 farklı tip de daireler bulunur. 28 blok da 1.310 daire bulunur. 3 farklı etap olarak inşa edilmiş bir projedir. İlk etabında 546 daire olarak başlanmıştır ancak zamanlar dairelerin sayısı da artmıştır.

1+1 daireler 66 metre kare 78 metre kare arasında değişir. 2+1 daireler 107 metre kare 137 metre² arasında değişmektedir. 3 + 1 daireler ise 205 metre² aralığında yapılmaktadır. 4 + 1 dairelerde 230 metre² olarak baz alınmıştır.

Her aileye uygun daire tipi bulunur. 1+1 olan daireler tek yaşayanlar için idealdir. 66 m2 den başlayan genişlikte dairelerin tadına varabilirsiniz. Oldukça güzel manzaralarla sizi karşılayan daireler son derece harika tasarımlarla yapılmıştır.

Ödeme Planı

Anadolu Yakasının en iyi manzaralı projesi resim istanbul 2+1 daireler de 480 binden satışa sunmaktadır. 3 + 1 daireler ise 680.000’den satışa sunulur. 4+1 ve dubleks daireler bu durum 1.300.870 TL’ye kadar fiyatlar çıkmaktadır. Ödeme konusunda bankalardan konut kredisi çekerek istediğiniz vadede ödemeniz mümkün. %10 peşinat vererek 0.98 vade oranı ile kredi seçeneklerinden yararlanmanız mümkün.

Ödeme konusunda kendi bütçenizi ayarladıktan sonra banka kredisi çekmeyi denemeniz gerekir. Peşinat verdiğiniz zaman daha az kredi çekersiniz. Böylelikle ödemeleriniz daha az olmuş olur.

Resim İstanbul Özellikleri

Anadolu Yakasının en iyi projelerinden olan Resim İstanbul site içerisinde açık ve kapalı havuz bulunmasından dolayı hem yetişkinlerin hem de çocukların kullanabildiği bir alandır. Açık ve kapalı otopark ile araçlar 24 saate boyunca hizmet sunmaktadır.

Çocuklar için de oyun parkurları ve kreş de sitenin içinde hizmet vermektedir. Siteler de en önemli nokta güvenlik sistemidir. Apartman girişleri ve otopark özel olarak kamera sistemi ile görüntülenmektedir.

Resim İstanbul projesinin en büyük özelliği ise merkezi bir alanda olması ve hemen hemen her noktaya yakın olmasıdır. Ulaşımı da oldukça rahattır. Evinizin hemen önünden geçen otobüslerle çok rahat bir şekilde diğer ulaşım alanlarına gidebilirsiniz.

Resim İstanbul Nerede? Ve Yakın Çevre

İstanbul Sancaktepe de bulunan Resim İstanbul Projesi konumu itibari ile birçok alana da çok yakındır. Sancaktepenin en merkez noktasında yer alan proje E5 ve E6 ana yollarına oldukça yakındır. Samandıra ve Kartal bağlantı yolunda bulunan daireler ulaşım açısından sizlere büyük kolaylık sağlar.

Finans merkezi olan Ataşehir ise uzaklığı sadece 10 dakikadır.

Sabiha Gökçene 10 dakika, Kartal sahile 15 dakika da ulaşmak mümkündür. Eğitim merkezler olarak da çevresinde birçok okul ve üniversite bulunmaktadır.

Etrafta bulunan AVM sayesinde alışverişlerinizi kısa sürede yapabilir ve ihtiyacınız olan her şeyi merkezi alanda olmasından dolayı bu alandan karşılamanız mümkün.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Park Aluna Projesi

Read Next

Sembol İstanbul Projesi

6 Comments

  • Pandemi sürecinde fiyatlarında değişiklik oldu mu acaba? Güncel fiyatları hakkında bir bilgi var mı?

    • Merhaba Metin Bey,
      1+1 daireler 350 bin 838 TL, 2+1 daireler 500 bin 778 TL, 3+1 daireler 709 bin 750 TL, 4+1 daireler 1 milyon 127 bin 100 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

  • Merkezi konumda olması, ana yollara ve sahile yakınlığı gerçekten kıymet artıracak cinsten

  • Kayaşehirde yapılan konutlar sonrası çoğu yerde içinde yaşam alanı olan konut projeleri türemeye başladı 🙂

  • Kayaşehir tarafına yapılan projeler çok kısa sürede popüler olmaya başlıyor.

  • Proje gerçekten çok güzel, mimari olarak çok estetik yapılmış 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 + sixteen =