Relax Plus Projesi 

Ankara’nın önde gelen inşaat firmalarının ortak işi olan Relax Plus projesi konut sahası ve proje genişliği ile dikkat çekmektedir. Projede imzası bulunan firmalar Dimaş İnşaat, Evon İnşaat ve Mikro İnşaat şeklindedir.

birevim faizsiz ev

Relax Plus Kat Planları

Relax Plus kat planları bloklara göre yapılmıştır. Öncelikle proje toplamında 7 ayrı blok olduğu bilinmektedir. Blokların içerisinde ise 1.500 adet konut yer almaktadır. Konutların kat sayıları zeminden sonra 17 şeklinde açıklanmıştır. Projenin en güzel yanlarından biri katlardaki dairelerin büyüklüklerinin alternatiflere sahip olmasıdır. Bu sayede ihtiyaçlara göre 1+1 evler de 2+1’ler de temin edilebilmektedir. Üstelik 1+1 ve 2+1 evlerde metrekare alternatifleri de vardır.

Relax Plus Ödeme Seçenekleri

Bahsedildiği üzere proje kapsamında 1+1 ve 2+1 evlerde metrekare farkları bulunmaktadır. Özellikle konutlarında balkon isteyen bireyler için ek alanlar kullanılmıştır. Bu da ödenmesi gerekli olan fiyatlarda değişime yol açmaktadır. 1+1 evlerde rakamlar 159.000 ila 279.000 arasında değişim gösterirken 2+1’lerde değişimler 219.000 TL ile 299.000 TL arasındadır. Relax Plus ödeme seçeneklerinde de yardımlarda bulunmaktadır. Proje direkt olarak Albaraka Türk ve Türkiye Finans Bankası ile anlaşmıştır. Bu sayede konut sahibi olmak isteyenler ismi geçen bankalardan daha uygun faiz oranları ödeyerek konut kredisi temin edebilmektedir. Böylelikle ödemelerde ek bir kolaylık elde edilmiş olunmaktadır.

Relax Plus Özellikleri

Relax Plus özellikleri gereğince özellikle yatırımcıların ilgi odağı haline gelmiş durumdadır. Proje kapsamında blokların yapı kalitelerinden sonra ev sahiplerine sosyal bir alan kazandıracağı da bilinmektedir. Çünkü sitelerde; kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, voleybol ve basketbol sahası, açık otopark, yürüyüş parkuru gibi alanlar bulunmaktadır. Konutlarda ise merkezi ısıtma ve balkon gibi artı yönler bulunmaktadır. Binaların çok katlı olmasına karşın yapı denetimlerinin sağlanması ile birlikte herhangi bir tehlike arz etmedikleri de kanıtlanmıştır. Yapıların deprem yönetmeliğine uygun şekilde inşa edildiğinin de altı çizilmektedir. Yalıtım yönetmeliğine de dikkat edildiği için projede konut sahibi olan bireyler enerji tasarrufu da elde edebileceklerdir.

Relax Plus Nerede ve Yakın Çevresi

Relax Plus yakın çevresi sayesinde hemen her yere kolay bir şekilde ulaşım imkânı sunabilmektedir. Konutlar Ankara’nın en yeni merkezlerinden biri olan Yenimahalle’de inşa edilmektedir. Yaşamkent’te bulunan blokların toplu taşıma olanaklarına sahip olması da artı yönlerinden biridir. Özel araçlarla da rahat bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. Projenin lokasyonu sayesinde ev sahipleri trafiğe karışmak zorunda kalmadan ulaşım imkânlarının tadını çıkarabilecektir. Üstelik yine lokasyon sayesinde pek çok hastane ve okula yakın bir konum elde edilecektir. Projenin genel özelliklerine konum artısının eklenmesi sayesine konut değerlerinin arttı görülmektedir. Bu neden yüzünden konutlar özellikle yatırım yapmak isteyen kişiler tarafından ilgi ile karşılanmıştır. Detaylı bilgi için firma ile iletişime geçilmelidir.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Piazza Maltape Projesi

Read Next

Sofa Loca Projesi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − 20 =