Piyalepaşa İstanbul Projesi

Piyalepaşa İstanbul projesi İstanbul da bulunan en eski semtlerinden biri olan Piyalepaşa da yer almaktadır. Bölgeye ismi Kaptan-ı derya, Osmanlı mimarisinden örnekler alarak tasarlanmıştır. Piyalepaşa İstanbul projesi kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilmiştir. Sektör de en büyük proje olarak biliniyor. Ofis, konut, alışveriş ve otel olarak tasarlanan proje toplamda 82 bin metre kare alan üzerinde yer almaktadır. Eski tarzı mimariyle buluştura tasarımcılar oldukça güzel görseller elde etmiştir.

birevim faizsiz ev

Proje semt duygusunu içinde barındırır. Bakkal, market ve simitçi konseptlerinden yola çıkarak tasarlanan kafe, restoranlar mevcut. Birçok büyük markanın yatırım yaptığı yerlerden bir tanesidir. Piyalepaşa İstanbul projesinde toplam da 760 daire bulunuyor. 190 adet de rezidans bulunmaktadır. İstanbul’un göbeğinde yer alan bu proje hem ulaşım açısından hem de semt açısından zengin bir konumdadır. Eski mimari tarzını seven herkesin rahatlıkla seveceği alanlar yapılmıştır.

Yüzlerce daire ve rezidans arasından istediğinizi seçebilir ve ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.

Piyalepaşa İstanbul Kat Planları

Piyalepaşa İstanbul semt yaşamını yansıtan bir proje olarak hayata geçirilmiştir. 1+1 den başlayan daireler 4+1 e kadar devam etmektedir. Her bir daire metre kare olarak daha büyüktür. 1+1 olan daireler 62 m2 ile 108 m2 arasındadır. 2+1 daireler, 87,60 m2 ile 120,25 m2 arasındadır. 3+1 daireleri 167 m2 ile 182 m2 arasında ve 4+1 daireler ise 238 m2 ile 240 m2 arası olarak değişiklik gösterir.

Rezidanslar da ise metre kareler biraz daha farklıdır. 1+0 rezidans daireleri 61,68 m2 ile 74,76 m2 arasında, 1+1 daireler 72 m2 ile 79,13 m2 arasında, 2+1 daireler ise 113,45 ile 148,91 m2 arasında değişmektedir.

Piyalepaşa İstanbul Ödeme Seçenekleri

Piyalepaşa projesi Polat Gayrimenkul tarafından Beyoğlu’nda hayata geçirilen önemli bir projedir. Her bir daire alanları da değişmektedir. Piyalepaşa İstanbul da yüzde 0’dan başlayan faiz oranları ile ev sahibi olabilirsiniz. 120 aya kadar vade oranları düzenlenmiştir. Firma bünyesinde ise 48 aya kadar 0 faiz fırsatı da sunulmaktadır. Bankalardan da konut krediler ile ilgili fırsatlardan yaralanabilirsiniz.

1+1 daireler 832 Bin 900 TL, 2+1 daireler 1 Milyon 114 bin 300 TL, 3+1 daireler 2 Milyon TL, 4+1 daireler ise 46 Bin 900 TL’den satışa sunulmaktadır. Rezidans fiyatları ise 1+0 899 Bin 300 TL, 1+1 daireler 1 Milyon 193 Bin 400 TL, 2+1 ise 2 Milyon üzerinden satılmaktadır.

Piyalepaşa İstanbul Özellikleri

Mimarisi ile Beyoğlu ve Nişantaşı’na benzeyen Piyalepaşa projesi 550 metre uzunluğun da 17 metre genişliğinde bulunan alışveriş sokağı ile restoranlar ve kafeler sunmaktadır. Birçok sosyal donanım alanı mevcuttur. Sinema salonu, AVM, spor salonu, kuaför gibi daha birçok sosyal alan mevcut. Bugün ki modern görünüme kavuşmuş olan Piyalepaşa rezidans projesi ile ön plana çıkmaktadır. Birçok rezidans daire fırsatından yararlanarak muhteşem manzaraya eşlik edebilirsiniz.

82 dönümlük bir arazi de inşa edilen Piyalepaşa İstanbul projesi İstanbul’un silüetini ve tarihi dokusunu bozmadan semte yeni bir görünüm kazandırmıştır. Sakin ve sessiz bir alanda yaşayarak aynı zamanda sosyal aktivitelerden de yararlanabileceğiniz bir alanda oturmak sizin elinizde.

Piyalepaşa İstanbul Yakın Çevre

Piyalepaşa İstanbul oldukça merkezi bir konumda yer alan projedir. Ulaşım açısından sorun yaşatmayan bir konumda olan Piyalepaşa İstanbul D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına yakın bir konumdadır. Kağıthane ve Dolmabahçe tünellerine, Çağlayan Adliyesine de çok yakın olmasıyla ön plana çıkıyor. Beyoğlu, İstiklal Caddesi, Beşiktaş ve Nişantaşı ilçelerine de çok yakındır. Bölgede bulunan hastane ve AVM’lere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz.

Merkezi konumda bulunması nedeniyle metroya bağlantı da yapabilirsiniz. Metro üzerinden tramvay ve metrobüs hatlarına da ulaşım sağlamanız mümkün. Piyalepaşa İstanbul projesinin bulunduğu lokasyonda duraklar da bulunmaktadır. Buradan istediğiniz yere kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Nidapark Kayaşehir Projesi

Read Next

Livin İzmir Projesi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five + six =