Piazza Maltape Projesi

Piazza Maltape, İstanbul Anadolu yakasında yer alan en iyi projelerden biri olarak kendini göstermektedir. Gerek konut gerek ofis şekilde kullanılabilen dairelerde rezidans alternatifleri de yer almaktadır. Böylelikle gayrimenkul alımı isteyen bireyler alternatifleri istedikleri şekillerde değerlendirebilmektedir.

birevim faizsiz ev

Piazza Maltape Kat Planları

Konut sahibi olmak isteyenler Piazza Maltape kat planlarını incelemeleri halinde projenin karma yapıda olduğunu fark edeceklerdir. Proje kapsamında toplamda 21 kattan meydana gelen ofis bloğu yer almaktadır. Ofis bloğundan sonra ise 29 katlı bir konut bloğu olduğu görülmektedir. Projede satışa sunulan 230 adet konut vardır. Ayrıca kap planlarına göre 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde alternatif daireler arasından alım yapılabilmektedir.

Piazza Maltape Ödeme Seçenekleri

Günümüzde konut sahibi olmak isteyenler en çok alımlar sırasında zorluk yaşamaktadır. Yaşanan bu zorluk Piazza Maltape ödeme seçenekleri esnek tutularak giderilmeye çalışılmaktadır. Firma tarafından gerçekleştirilen açıklamalar projede konut sahibi olmak isteyenlere 60 ay vade farksız 120 aya kadar taksitlendirme avantajı sunmaktadır. Proje ile ilgilenen bireylerin ek avantajlar ya da yenilenen ödeme sistemleri ile alakalı bilgilendirme almak için yetkililerle iletişim kurmaları yeterli olacaktır. Ayrıca ödemelerini peşin olarak yapacak alıcılar için de özel kampanyaların hazırlandığı bilinmektedir. Bu sayede peşin alımlarda net fiyat üzerinden indirim temin edilebilmektedir.

Piazza Maltape Özellikleri

Piazza Maltape özellikleri ile birlikte gerek ailelerin gerekse yalnız yaşayanların dikkatini çekmektedir. Site içerisinde çocuk oyun alanlarının bulunması çocuklu ailelerin keyifli zaman geçirmesini sağlamaktadır. AVM, spor kompleksleri, sauna ve kapalı otopark da tüm site sakinlerince kullanılabilmektedir. Siteden konut ya da ofis alanların temin edecekleri bir diğer avantaj ise adalar ve deniz manzarası şeklinde tanımlanmaktadır. Üstelik yapıların denetiminin gerçekleştirilmesi, deprem yönetmeliğine uygun olması gibi teknik özelliklerde de herhangi bir eksik bulunmamaktadır. Dairelerin özellikleri arasında ise merkezi ısıtma sistemi ya da ısı pay ölçer gibi alternatif sistemlerin yer aldığı açıklanmıştır. Bloklarda su deposu, hidrofor ve jeneratör kullanıldığı da gelen bilgiler arasında bulunmaktadır.

Piazza Maltape Nerede ve Yakın Çevresi

Piazza Maltape yakın çevresi ile de ilgi çeken projelerden biri şeklinde lanse edilmektedir. AVM, ofis ve konut üçlemesini bir arada bulundurarak ev sahiplerini rahat ettiren yapılar İstanbul Maltepe güzergâhındadır. Yapıların tam adresi ise Cevizli Mahallesi Tugay Yolu Caddesi, No:71 şeklindedir. Günümüzde inşası yapılan projelerin büyük bir bölümü sadece özel ulaşım araçlarının kullanımına uygundur. Ancak bu projede özellikle metro kullanımı kısa süre içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Çünkü bloklar Maltepe Esenkent Metro İstasyonu’nun hemen yan tarafında yer almaktadır. Proje şehirlerarası ya da ülkeler arasındaki ulaşımın en çok tercih edilen alternatiflerden biri olan havalimanına yakınlığı ile de dikkat çekmektedir. Konutlardan 20 dakika içerisinde Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşım sağlanabilmektedir.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Park Yaşam Santorini Projesi 

Read Next

Relax Plus Projesi 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × 3 =