Park Yaşam Santorini Projesi 

Park Yaşam Santorini teslim tarihi yakınlaşan konut projelerindendir. İzka İnşaat tarafından finanse esilen projenin açıklanan teslim tarihi Haziran 2020’dir.

birevim faizsiz ev

Park Yaşam Santorini Kat Planları

Projenin pek çok artı yönü bulunduğu bilinmektedir. Park Yaşam Santorini kat planlarının esnek yapıda olması da artı olarak lanse edilen yönlerden biridir. 21 bin metrekarelik büyük bir arsa alanına sahip olan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daire tipleri satışa sunulmuştur. Satıla sunulan dairelerin toplam rakamı ise 524 olarak açıklanmıştır. Konut tiplerinin karma olması ile birlikte ev almak isteyenler daire tipini tercih etmek zorunda bırakılmamaktadır. 5 ila 8 katlı şekilde değişim gösteren blokların içerisinde dubleks ve müstakil olanlar da yer almaktadır.

Park Yaşam Santorini Ödeme Seçenekleri

Park Yaşam Santorini ödeme seçeneklerinde rakam analizleri iyi bir şekilde yapılmıştır. Bu sayede konut alımı için yeterince birikmişi olmayan kişiler kolay bir şekilde banka kredisine başvurabilmektedir. Üstelik projenin yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde çekilecek olan banka kredilelerinin vadesi 120 aya kadar uzatılabiliyor. Vadelerin uzamasına karşın faiz oranlarının makul seviyelerde tutulması da kredi temin etmek zorunda kalan kişilerin elde etmiş olduğu bir artı olarak gösterilmektedir. Satışa sunulan dairelerin ortalama fiyatları ise 274.000 ila 485.000 arasında değişim göstermektedir. Dairelerin büyüklükleri meydana gelen değişimlerin ana nedenidir.  

Park Yaşam Santorini Özellikleri

Günümüzde inşası yapılan konutların ilham kaynakları farklıdır. Park Yaşam Santorini özellikleri ve genel tasarımını Yunanistan – Santorini’den almıştır. Bu kapsamda projelenen bloklarda açık yüzme havuzlarının yanı sıra çocuk yüzme havuzları da yer almaktadır. Sauna ve çocuklar için ek oyun alanları bulundurması da sitenin önemli özellikleri arasındadır. Kameralı güvenlik ve kapalı otopark da daire sahiplerinin kullanımına sunulan imkânlar arasında gösterilmektedir. 5 ila 8 katlı olan yapılarda asansör bulundurulması, merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer yer alması projenin temel özelliklerinden sayılmaktadır. Ayrıca teknik açıdan da herhangi bir eksiği olmayan projede deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun raporları temin edilmiştir.

Park Yaşam Santorini Nerede ve Yakın Çevresi

Depreme karşı dayanıklı olmasının yanı sıra Park Yaşam Santorini konum olarak da alıcılarını memnun etmektedir. Çünkü pek çok merkeze kolay şekilde ulaşım sağlanabilmek özelliği ile tasarlanmıştır. Çevreyolu bağlantılarına bir hayli yakın olması sayesinde gerek özel ulaşım gerekse toplu taşıma ile ulaşımlar zorluk yaşanmadan tamamlanabilmektedir. Ayrıca projenin yer aldığı alandaki hemen hemen tüm sağlık ve eğitim kuruluşlarına yakınlık artısı da sunulabilmektedir. Yapılan açıklamalar çerçevesinde özellikle Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kısa süre içerisinde erişim sağlandığı görülmektedir. Üstelik sosyal aktiviteler için kullanılabilecek dış mekânlar ve alternatif alışveriş merkezleri arasında tercihlerde bulunulması da mümkündür. Proje bu açıdan pek çok farklı alana komşu durumdadır.

birevim faizsiz ev

Read Previous

One Tower Projesi 

Read Next

Piazza Maltape Projesi

7 Comments

 • Güncel fiyatlarında bir değişiklik (artış) oldu mu acaba?

  • Merhaba Öykü Hanım,
   2020 yılı Eylül ayı Park Yaşam Santorini Projesi Fiyat Listesi
   Daire Tipi Fiyat Aralığı
   1+1 350.000 – 375.000 TL
   2+1 525.000 – 635.000 TL
   3+1 675.000 – 875.000 TL

 • Projeden konut alan arkadaşım vardı ancak teslimatı pandemi sebebiyle ertelenmişti sanırım

 • Güncel fiyat ve kampanyaları hakkında bir bilgi var mı acaba?

  • Merhaba Uğur Bey,
   2020 yılı Eylül ayında Park Yaşam Santorini Projesindeki 2+1 daireler 565.000 TL ‘den, 3+1 daireler ise 775.000 TL ‘den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

 • İzmir’e renk katan bir proje olmuş bence, kaliteli bir tasarım ve mimarisi güzel. Aktivite alanlarıda oldukça fazla

 • Konum olarak merkezi yakın olması büyük avantaj

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 4 =