Park Aluna Projesi

Ankara’nın en gözde ve nezih semtlerinden birisi olan Çankaya’da bulunan Park Aluna Projesi hem yatırımcılar için hem de proje sakinleri için harika fırsatlar sunuyor. Yaşamın başladığı proje, Ankara’nın en merkezi lokasyonu olan Çankaya’da bulunmaktadır. Bu nedenle kent içi ulaşımın hiçbir şekilde problem olmadığı Park Aluna’da farklı noktalara oldukça kolay bir ulaşım olanağı bulunmaktadır. Toplamda 50 daireden oluşan projedeki daireler ise 4+1 dairelerden oluşmaktadır.

birevim faizsiz ev

Son derece geniş ve ferah olan bu dairelerde ayrıca 3’er adet banyo, giyinme odası ve çamaşır odası gibi detaylara da yer verilmiştir. Alpuka İnşaat tarafından gerçekleştirilen ve Ankara Yaşamkent’ te bulunan proje içerisinde yer alan süs göleti, kış bahçesi ve yürüyüş alanları gibi alanlar yaşayanlar için oldukça hoş mekanlar oluşturmaktadır. Kaliteli ve sosyal bir yaşamın kapılarını Park Aluna ile aralayabilirsiniz. 2018 sonu itibariyle yaşamın başladığı Park Aluna’ nın ayrıca alıcısına yüzde 35 oranında prim sağlayacağı da öngörülmektedir. Gerek yatırım için gerekse de yaşam için oldukça ideal olan bu projede yerinizi almak için acele edin.

Park Aluna Projesi Kat Planları

Ankara Yaşamkent’te kurulan Park Aluna Projesi toplam 50 ferah ve lüks daireden oluşmaktadır. Her bir dairede tüm ihtiyaçların karşılanabildiği projede siz ve sevdikleriniz için bütün detaylar düşünülmüş durumdadır. Kullanılan tüm malzemeler en kaliteli malzemelerden oluşmaktadır. Mimari ve iç mimari anlamında tüm inceliklerin düşünüldüğü dairelerin tamamında üç adet banyo, giyinme odaları ve çamaşır odaları gibi alanlar oluşturulmuştur. Tüm daireler genişliği ve ferahlığı ile göz doldurmaktadır. 180 metrekarelik yaşam alanları sunan Park Aluna Projesinde yer alan tüm daireler akıllı ev sistemi ile donatılmıştır. Dairelerin iç mimarileri açısından sahip olduğu konforun yanı sıra proje ayrıca oldukça geniş bir sosyal ve yaşam alanına da sahiptir.

Park Aluna Projesi Ödeme Seçenekleri

Ankara’nın merkezinde Çankaya’da kurulan Park Aluna Projesinde yer alan, 180 metrekare genişliğindeki 4+1 odalı 50 daire için oldukça cazip ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Dairelerin tamamında kişisel konfor için her şeyin düşünüldüğü, lokasyon olarak her yere yakın olan proje için fiyatlar 850 bin TL’den başlamaktadır. Akıllı ev konsepti ile tasarlanmış olan proje gerek yaşam için gerekse yatırım için oldukça cazip fırsatlar sunuyor. Alpuka İnşaat imzası ile gerçekleştirilmiş olan projede kaliteli ve konforlu bir yaşam için her şey düşünülmüş ve en iyi şekilde yerine getirilmiştir. Tüm bu konfora ve huzur dolu yaşam alanlarına sahip olabilmek için siz de Park Aluna cazip deme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Park Aluna Projesi Özellikleri

Ankara’nın en gözde semtlerinden birisi olan Çankaya ilçesinde inşa edilen Park Aluna projesine dair her türlü zemin etüdü gerçekleştirilmiş ve deprem yönetmeliklerine uygun şekilde inşa edilmiştir. 4+1 daire seçeneği ile inşa edilen projede her dairede 3 adet banyo ve bir çamaşır odası ve bir de giyinme odası bulunmaktadır. Sosyal alanlarda ise süs havuzları, şelale, kış bahçesi, ve gölet gibi keyifli alanlar bulunmaktadır. Ayrıca spor alanları ve yürüyüş alanları da Park Aluna sakinlerinin keyifli bir yaşam geçirmelerine olanak tanımaktadır. 150 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparklarının da bulunduğu Park Aluna Projesi site içerisinde tüm ihtiyaçlarınızın konforlu bir şekilde karşılandığı olanaklar sunmaktadır.

Park Aluna Nerede? Ve Yakın Çevre

Park Aluna Projesi ev sahibi olmak isteyen kişilerin yerleşim bölgesi olarak oldukça ilgi gösterdikleri bir bölgede yer almaktadır. Ankara’nın en eski ve en nezih semtlerinden birisi olan Çankaya ilçesi Yaşamkent mahallesinde gerçekleştirilmiş olan proje Ankara’nın en merkezi lokasyonlarından birisindedir. Tüm üniversitelere, anaokullarına, ilk ve orta okullarına, liselere oldukça yakın mesafede olan Park Aluna Projesi siz ve sevdikleriniz için hayatı tamamen kolaylaştıracak bir noktadadır. Bunun yanı sıra kentteki tüm sağlık kuruluşlarına da son derece yakın bir konumdadır. Toplu ulaşım olanakları konusunda da oldukça avantajlı bir yerde olan proje hem size hem de sevdiklerinize huzurlu ve rahat bir yaşam sunmaktadır. Siz de Park Aluna konforunda yaşamak için cazip ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Yedi Mavi Projesi

Read Next

Resim İstanbul Projesi

5 Comments

  • Proje daha çok iş yerleri için yapılmış olmasına rağmen, çalışanların rahat bir ortamda hissetmeleri için yaşam alanı oldukça geniş yapılmış.

  • Proje Ankara’da çok popüler olan bir proje, 3 arkadaşım buradan daire aldılar 🙂

  • Aluna Park güzel bir proje olmuş, lokasyon olarak çok güzel bir noktada 🙂

  • Burada arkadaşımın ofisi var, gayet güzel içeride youtube videoları için çekim yapıyor 🙂

  • Dairelerin tamamının 4+1 olması şaşırtıcı ancak ofis mantığında yapıldığı için güzel bir düşünce olmuş

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 + three =