One Tower Projesi 

Ankara’nın yenilenen siluetine yakışır bir proje olan One Tower ile modern bir rezidans yaşamı fırsatı oluşturulmuştur. Yapının manzara artısının yanı sıra bölge açısından artıları da bulunmaktadır. Üstelik hemen teslim olduğundan ötürü yerleşim ya da kira gelir teminler için beklemek de gerekmeyecektir.

birevim faizsiz ev

One Tower Kat Planları

One Tower projesi İTO Yatırım tarafından finanse edilmektedir. Projenin kaplamış olduğu arsa alanı ise 21 bin metrekare olarak açıklanmaktadır. Yapıda 306 adet konut yer almaktadır. Var olan konutların tipleri ise çeşitlilik göstermektedir. Bu sayede ihtiyaca ya da isteğe göre 2+1, 3+1, ++1 veyahut 5+1 konutlardan alım yapılabilmektedir. Konutların büyüklükleri ise 108 metrekare ile 256 metrekare arasında değişim göstermektedir.

One Tower Ödeme Seçenekleri

Bireyler alımlarında ödeme türlerine göre farklı kampanyalar kullanabilmektedir. One Tower ödeme seçenekleri arasında yeri alan peşin alımlarda indirim imkânı yer almaktadır. Ödemelerini peşin olarak yapmak isteyenler için toplam rakam üzerinden tam olarak %12 oranında indirim uygulanmaktadır. Akıllı ev sistemleri bulunduran konutlarda vadeli ödemeler için bir peşinat talep edilmektedir. Peşinat ödemelerinin hemen ardından ise 40 aya kadar vade farkı olmadan bir yıl ödeme erteleme yapılabilmektedir. Böylelikle görüldüğü üzere konutlar hemen her bütçeye uygun ödeme imkânları içermektedir.

One Tower Özellikleri

Karma bir proje olması One Tower özellikleri arasında ilk sayılanlardan biridir. Yapı bu neden yüzünden 48 kattan oluşmaktadır. Deprem yönetmeliğinin dışına çıkılmaması ve yalıtım sorunlarının olmaması sayesinde çok katlılık yüzünden hiçbir problem yaşanmamaktadır. Binanın inşa edildiği sitede sosyal aktivitelerin yapılabileceği pek çok farklı alternatif yer almaktadır. Kapalı yüzme havuzu, sauna, güneşlenme terası, masa tenisi, bilardo ve basketbol sahası bu alanda altı çizilen özelliklerdendir. Akıllı ev sistemleri ile tasarlanan binada ise yangın merdiveni, jeneratör, paratoner, lobi ve yük asansörü bulunduğu bilinmektedir. Her konutta bulundurulan artılar ise depo, ısı pay ölçer, ebeveyn banyosu ve merkezi ısıtma şeklindedir. Konut büyüklüğüne göre sayılan artılara ebeveyn giyinme odası gibi farklı imkânlar da eklenebilmektedir.

One Tower Nerede ve Yakın Çevresi

One Tower çevresi ile de oldukça iyi bir proje olduğunu göstermektedir. Konutlar, Ankara’nın en iyi bölgelerinden biri olarak kabul edilen Oran’da yer almaktadır. üstelik 12 farklı tipte rezidans bulunduran yapıda manzara da bir hayli hoştur. Ev sahipleri günlerini Mogan ve Eymir Göl manzaraları ile geçirebilmektedir. Yapının merkezi bir alanda olması sayesinde ulaşım problemi de yaşanmamaktadır. Çünkü gerek hastaneler gerekse eğitim kurumları Oran’a bir hayli yakındır. Ayrıca projede beş kat alışveriş merkezi şeklinde tasarlanmıştır. Böylelikle ev sahipleri bir bakıma konutlarını terk etmek zorunda kalmadan alışveriş yaparak keyifli zaman geçirebilmektedir. Bunun yanı sıra konut farklı alışveriş merkezlerine de oldukça yakın bir yerdedir.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Nurol Park Projesi 

Read Next

Park Yaşam Santorini Projesi 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × four =