Nurol Park Projesi 

Nurol Park projesi son zamanlarda gerçekleştirilen en yüksek yatırım payına sahip olan işler arasındadır. Yapı gerek sosyal imkânları gerek ticari ve konut imkânları sayesinde kısa süre içerisinde ilgililerin merakını cezbetmeyi başarmıştır.

birevim faizsiz ev

Nurol Park Kat Planları

Günümüzde tasarımı yapılan projelerde yaşam alanlarının yanı sıra sosyal aktiviteler için kullanılması mümkün olan alanların olmasına da özen gösterilmektedir. Nurol Park kat planları da bahsedilen ana özellikler çerçevesinde tasarlanmıştır. Kompleks toplamda 24 bin metrekarelik alanda inşa edilmektedir. Tasarımı yapılan bloklarda konutların yanı sıra ofis ve otel kullanımı için uygun olan bölümlerin bulunacağı da açıklanmış durumdadır. planlamalarda 154 rezidans dairesi olduğu konut tiplerinin ise 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde yapılacağı açıklanmıştır.

Nurol Park Ödeme Seçenekleri

Nurol Park ödeme seçenekleri ve daireler için belirlenen fiyat aralıklarında sabit rakamlar bulunmamaktadır. Konutların özellikleri ve büyüklüklerine göre farklı ödeme planları yapılabilmektedir. Ancak alıcıların ödemelerini kolay bir şekilde yapmalarını isteyen firma, rakamların genelinde banka kredisi temin edilebilecek rakamlar çıkarmıştır. Bu sayede belli birikmişleri olmayanlar ödemelerini banka kredileri ile tamamlayabilmektedir. Üstelik bilindiği üzere bankalarda konut kredisi faiz oranları aşağı çekilmiştir. Böylelikle eskiye oranlar daha minimal faiz oranlarından proje kapsamında bir daire satın alınması mümkün olmaktadır.

Nurol Park Özellikleri

Nurol Park özellikleri sayesinde komşuluk ilişkilerinin yeniden canlanmasını hedeflemektedir. Üstelik yeniden canlanacak olan komşuluk ilişkilerinde yapıların tasarımları ile birlikte modernlik de söz konusu olacaktır. Konut sahipleri sitenin genel özelliklerinden olan; kapalı – açık – çocuk yüzme havuzlarını, market, kafe, restoran gibi alanları istedikleri zaman aralıklarında kullanabilmektedir. Binaların genelinde ise yangın merdiveni ve yük asansörü gibi gereksinimler karşılanmıştır. Üstelik binalarda inşa açısından sıkıntı oluşturabilecek tüm sistemler ekarte edilmiştir. Örneğin temellerin depreme dayanıklı olarak atılması ya da zemin konusunda çalışmaların tamamlanması bu alandaki çalışmalar arasında gösterilebilmektedir. Binada konut sahibi olmak isteyen kişiler evlerinde ankastre beyaz eşya setlerini de bulacaklardır. Merkezi ısıtma, intercom sistemi gibi artılar da konutlar için tanımlanan ek özellikler arasındadır.

Nurol Park Nerede ve Yakın Çevresi

Mahalle kültürünü hayata döndürme hedefi olan Nurol Park nerede inşa edildiğine bakılarak da bu garantiyi verdiği anlaşılabilmektedir. Yapının hemen yakınında Hürriyet Medya Towers yer almaktadır. net konum isteyenler için yapılan açıklama ise TEM ve E5 arasındaki Basın Ekspress Yolu şeklinde gerçekleştirilmektedir. Yakın çevresinin hemen her yere kolay şekilde ulaşılabilir şekilde olmasının ise pek çok artısı mevcut. Yapının sadece konum özelliklerinden kaynaklı olarak bile kira gelirlerinin bir hayli yüksek olma beklentisi bulunmaktadır. Projenin alışveriş merkezleri ve ana ulaşım yollarının yanı sıra sağlık ve eğitim kurumlarına da yakın olduğunun altı çizilmektedir. Projenin hemen teslim satışları olduğu da unutulmamalıdır.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Nivo İstanbul Projesi 

Read Next

One Tower Projesi 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × one =