Nivo İstanbul Projesi 

Nivo İstanbul, Neba A.Ş. finansörlüğünde devam eden projelerden biridir. Hemen teslim olarak satışa sunulan konutların en önemli özellikleri ferah bir yaşam alanı sunmalarının yanı sıra alternatif şekillerde kullanılabilmelerinden kaynaklanmaktadır. Üstelik projenin 42 bin metrekareden oluşan büyük bir arsa alanı olduğu bilinmektedir.

birevim faizsiz ev

Nivo İstanbul Kat Planları

Yapımcı firmalarından biri de Cathay Group olan Nivo İstanbul kat planları konut ve ofis kullanımına uygun şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca proje içerisinde pek çok farklı dükkân alanı da yer almaktadır. Konut tiplerinde 50 metrekare ile başlayan 1+1 ve 2+1 alternatifleri vardır. Konutların en geniş olanlarında ise metrekareler 147’ye kadar çıkmaktadır.

Nivo İstanbul Ödeme Seçenekleri

Projede yer alan konut tiplerinin ve dükkânların sayısının fazla olması Nivo İstanbul ödeme seçeneklerinin karışık hale gelmesine yol açmamıştır. Sistemli bir şekilde satışa sunulan konutlarda da ofis ve dükkânlarda da müşteriler için yardımcı olunduğu bilinmektedir. Öncelikle hangi tip bir alanın satın alınacağına göre %25 ila %50 arasında değişim gösteren peşinatların ödenmesi istenmektedir. Peşinat ödemelerinden sonra yine bireylerin bütçelerine ya da istediklerine göre özel bir ödeme planı üzerinde çalışma sağlanmaktadır. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında 12 aydan 24 aya kadar değişim gösteren vade planlamaları yapılabilmektedir. Vadeler yerine uygun faiz oranlarından konut kredi başvurularında bulunulması da ödeme olanakları arasında yer almaktadır.

Nivo İstanbul Özellikleri

Nivo İstanbul özellikleri ile birlikte pek çok sistemi kompleks şekilde sunabilmektedir. Site içerisinde güvenlik normal ve kameralı şekilde sağlanmaktadır. Kapalı otopark ve AVM ise ek artılardan biridir. Binaların kalite derecelerinin yükseltilmesi ve konforlu yaşam için ise jeneratör, su deposu şeklinde eklentiler yapılmıştır. Bilindiği üzere İstanbul’daki en büyük sorunlardan biri depreme karşı dayanıklı olmayan konutlardır. Proje bu açıdan da deprem yönetmeliğine uygun raporu bulundurmaktadır. Satışa sunulan konutlar ortak özellikleri olarak ise merkezi ısıtma ve ısı pay ölçerlerinin yer alması sayılmaktadır. Konutların ek özelliklerle donatılması için bireysel olarak çalışmaların gerçekleştirilmesi de mümkündür.

Nivo İstanbul Nerede ve Yakın Çevresi

Kullanıcılarına kentsel dönüşüm kapsamında hizmet verecek olan Nivo İstanbul çevresi ile de belli avantajları kullanılabilir hale getirmektedir. Çünkü yapının konumu bir hayli merkezidir. Bu sayede konutlar yatırım amaçlı şekilde de kullanılabilmektedir. Çünkü yapı içerisindeki dairelerin kira getirilerinin bir hayli iyi rakamlardan oluşacağı tahmin edilmektedir. Karma bir proje olarak planlaması yapılan Nivo İstanbul Basın Ekspress yolu üzerinde yer almaktadır. Konum olarak giderek değer kazanan bir bölgede olması yatırım amaçlı alımlarda da kullanım amaçlı alımlarda da değer artışı şeklinde geri dönüşler sağlanmasını garantilemektedir. Üstelik metrekare hem alanı geniş olduğu için hem de konumu sayesinde çevresine yapılacak yeni yapılarla birlikte bu alanın beklenenlerden daha kısa sürede değerini katlayacağı öngörülmektedir.

birevim faizsiz ev

Read Previous

NG Residence Projesi 

Read Next

Nurol Park Projesi 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × five =