NG Residence Projesi 

NG Residence karma konut projelerinden biridir. Yapıların içerisinde hem konutlar hem de oteller ve iş merkezleri yer almaktadır. Bu sayede proje kapsamında pek çok farklı yatırımcı kendine uygun alternatifler elde edebilmektedir.

birevim faizsiz ev

NG Residence Kat Planları

NG Kütahya Seramik tarafından geliştirilen proje kapsamında blokların özellikler kat planlarının farklı olmasına yol açmaktadır. NG Residence kat planlarında rezidans alanı konut alanı olarak geçmektedir. Bu alandaki toplam kat sayısı ise 28 olarak açıklanmıştır. Projenin otel bölümü için de 420 adet oda bulundurulmaktadır. Odaların yanı sıra toplamda 3200 kişilik kontenjanı olan bir kongre merkezi de yer almaktadır.

NG Residence Ödeme Seçenekleri

NG Residence ödeme seçenekleri esnek hale getirilerek alıcıların daha rahat hareket etmeleri sağlanmıştır. Peşinat alımlarından sonra ister krediler üzerinden toplu ödemeler yapılarak ister kalan borç vadelere bölünerek ilerleme yolları mevcuttur. Ödeme planlarında müşteri odaklı bir çalışma yürütülmesinden ötürü bu alandaki kesin sonuç erişimleri için bir yetkiliye ulaşılması tavsiye edilmektedir. Üstelik firmada ödemeler kapsamında kredi faiz imkânlarında da yönlendirmeler yapılabilmektedir. Alımlar neticesine oluşturulan ödeme planlarında konutların tipleri de önemlidir. 1+1 dairelerle 2+1 dairelerin ödeme planlarındaki vadeler belli alanlarda değişiklik gösterebilmektedir.

NG Residence Özellikleri

NG Residence özellikleri ile birlikte şehir yaşamını daha kolay hale getirmektedir. Yapının toplam arsa alanı 17 bin 992 metrekareden oluşmaktadır. Toplamda 306 adet olan daire satısında konutların iç tasarımları da yapılmıştır. Amerikan mutfak ve ebeveyn banyosu konutların dikkat çekici özelliklerinden biri olarak gösterilmektedir. Binalarda sosyal aktivitelerin gerçekleştirilebilmesi ya da spor yapılabilmesi için de olanaklar geniş tutulmuştur. Bu kapsamda özel güvenlik, masaj salonu, açık ve kapalı yüzme havuzları yapılmıştır. Ayrıca konut sakinlerinin kullanımı için oldukça modern bir spor salonu da hizmet vermektedir. Binanın teknik açıdan da tasarımında artılar olduğu görülmektedir. su deposu bulundurması ya da yakıtım sistemi olması bu alanda sayılabilecek artılardandır. Son olarak blokların tamamı deprem yönetmeliğine uygun şekilde inşa edildiği için herhangi bir risk teşkil etmemektedir.

NG Residence Nerede ve Yakın Çevresi

NG Residence konumu Bağcılar İstanbul’dadır. Ancak kompleksler semtin oldukça merkezi bir yerinde inşa edilmiştir. Böylelikle olası ulaşım sıkıntıları yaşanmaksızın hareket edilmesi garantiye alınmaktadır. Üstelik yapılardan pek çok farklı yere kısa süre içerisinde erişim sağlamak mümkündür. Medicine Hospital ya da Altınbaş Üniversitesi yapıya bir hayli yakın olan kurumlardan sadece birkaçıdır. Ulaşım için ev sahipleri özel araçlarını tercih etmek zorunda da değildir. Proje merkezi bir alanda inşa edildiği için gerek otobüs ya da dolmuş gerekse metro gibi alternatif ulaşım metotları kullanılabilmektedir. Üstelik yapıya pek çok alışveriş merkezi de yakındır. Bu sayede sosyal alan erişimleri de sorun olmaktan çıkmaktadır.

birevim faizsiz ev

Read Previous

NEF Ormantepe Projesi 

Read Next

Nivo İstanbul Projesi 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × one =