Nef Yalıkavak Projesi

Gayrimenkul sektörü son yıllarda büyük projelere imza atmış ve yatırım konusunda da çok başarılı yatırımlarda bulunmuş bir sektördür. Hem inşaat hem de gayrimenkul sektörü birleşerek değişik bölgelerde farklı yatırımlar yapılmakta, bu konuda gelişmekte olan birçok yer desteklenmektedir. Nef projesi ile İstanbul’da büyük işlere imza atan firma yeni projesi ile Bodrum Yalıkavak bölgesini daha da güzel bir hale getiriyor. Daha çok üst gelir grubuna hitap eden bu projede aradığınız birçok özelliği bulabilirsiniz. Bu projenin mimari yapısının üstlenilmesi için aralarında dünyaca ünlü mimarlarında bulunduğu bir yarışma düzenlendi ve yarışmayı daha önce yine İstanbul’da başka bir projeyi tasarlayan yabancı bir mimar kazandı. Bu yarışma ile de çok büyük ses getiren bu proje sayesine Bodrum çok daha farklı bir boyut kazanmış ve Yalıkavak bölgesi daha da değerli hale gelmiştir. Bodrum’ un değeri ve güzelliği zaten tartışılmaz bir gerçektir ancak bu tarz projeler değerli olan yerleri daha da değerli kılarak insanlara büyük bir konfor ve modern bir yapılaşma hizmeti sunmaktadır.

birevim faizsiz ev

Nef Yalıkavak Kat Planları

Nef Yalıkavak’ta 2 odalı, 3 odalı, 4 odalı, 5 odalı, 6 odalı konutlar bulabilmeniz mümkündür. Metre kare durumları 80 metre kareden 450 metre kareye kadar çıkabilmektedir. Katlarda konfor ve kullanım durumları ön plana çıkmaktadır. Bir ailenin çok rahat bir şekilde yaşaması için gereken tüm yaşam alanları oldukça modern bir şekilde tasarlanmıştır. Modern mimarisi konutların  kat planlarında da dikkati çekmektedir. Kat planı yapılırken her sayıda aile düşünülmüş, rahat ve konforlu bir şekilde hayat sürebilmeleri için hiçbir şeyden kaçınılmamıştır. Genellikle bu tarz projelerde akıllı ev sistemi kullanıldığı için kat planları küçük tutulur ancak bu projede her türlü bütçeye ve her türlü büyüklüğe uygun daire bulabilmeniz mümkün oluyor.

Ödeme Seçenekleri

Nef Yalıkavak fiyat listesi biraz üst gelir grubuna hitap eden bir projedir. Bu nedenle hiçbir masraftan kaçınılmadan proje tamamlanmıştır. Bu nedenle fiyatları da diğer projelere oranla biraz daha fazladır. Nef Yalıkavak projesinde binler değil milyonlar konuşulmaktadır. En uygun daire 2 milyondan başlarken bu fiyatlar 30 milyona kadar çıkabilmektedir. Bodrum zaten normalde pahlı bir tatil mekanı ancak bu tarz projeler sayesinde değerleri çok fazla bir şekilde artmaktadır. Üst gelir grubuna hitap eden bir proje olduğu için çok fazla bir taksitlendirme imkanı bulunmuyor. Nakit indirimde % 15’lik bir tutar söz konusu. Başka bir seçenek de %40 peşinat verip kalanı 24 ay vade ile taksitlendirebilirsiniz. Tam olarak alıcı iseniz firma size ödeme konusunda esneklik sağlıyor. Ancak peşinatınızın yüksek olması konut fiyatlarından da anlaşılacağı üzere kesin olarak gerekmektedir.

Nef Yalıkavak Özellikleri

Bir siteden beklentinizi bu proje oldukça fazla bir şekilde karşılamaktadır. Akıllı sistem ev özelliği ve üst gelir grubuna hitap etmesi nedeni ile her türlü konfor sağlanmaktadır. Site içerisinde yapabileceğiniz birçok etkinlik bulunuyor. Hem çocuklar için hem de kendiniz için farklı tarzlarda etkinlik bulabilmeniz mümkündür. Spor olanakları, yüzme havuzları, oyun ve yürüyüş parkları gibi birçok aktiviteyi bulabilmeniz mümkün. Verdiğiniz parayı fazlaca hak eden bir proje olduğunu söyleyebiliriz.

Nef Yalıkavak Nerede? Ve Yakın Çevre

Daha önce İstanbul’da büyük projelere imza atan firma şimdi Bodrum Yalıkavak bölgesinde aynı şekilde başarılı bir proje gerçekleştiriyor. Kendine ait bir kumsalı ve özel koyu bulunan bu projede başka bir tatil mekanına ihtiyacınız bulunmuyor. Gündoğan gibi güzel bir mekana olan yakınlığı sebebi ile de oldukça avantajlı durumda. Yalıkavak’ta denize sıfır koyda olması projenin diğer projelerden ayrılan en büyük özelliği ayrıca Yalıkavak Marinasının yanı başında olması da yatı olanlar için çok büyük bir avantaj. Yatı olan müşterileri için de ayrı özellikler düşünülmüş olup bu konuda müşterilerine belirli bir ayrıcalık sunan firma denize sıfırlık konusunda oldukça hassas davranmış.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Mülga Nedir? Mülga Kanunu Nedir?

Read Next

Blok Nizam Nedir?

6 Comments

 • Yalıkavak kısmında yapılan bu proje ekonomik anlamda ülkemize çok şey katacak diye düşünüyorum

  • Merhaba Aynur Hanım,
   Nef Yalıkavak Projesi hem konumu hemde içerisinde bulundurduğu akıllı sistem ev özelliği ile üst gelir grubuna hitap etmektedir.

 • Fiyatları konusunda bir bilgi var mı acaba?

  • Merhaba Zehra Hanım,
   Nef Yalıkavak, Bodrum
   Timur Gayrimenkul tarafından Bodrum’da yapılan bir projedir.
   3.167.100 – 38.693.700 TL arasında fiyata sahiptir.

 • Bodrum’da bulunması güzel, ancak fiyatlar konusunda baya yüksek fiyatları varmış.

 • Yalıkavak Projesi bence Nef’in ustalık eserlerinden bir tanesi, müstakil ev tarzı projeleriyle Bodrum’a uyum sağladığını düşünüyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 − 6 =