NEF Ormantepe Projesi 

NEF Ormantepe projesi az katlı yapıları sayesinde konforu ve rahatlığı bir arada hissettiren bir projedir. Metrekare alanının geniş olması ve toplam iki etaptan meydana gelmesi ise projenin diğer önemli özelliklerindendir.

birevim faizsiz ev

NEF Ormantepe Kat Planları

Günümüz yapılarında bilindiği üzere çok katlı metropol hayatına uyum sağlama amacı bulunmaktadır. Bu durum ise pek çok insanı memnun etmemektedir. NEF Ormantepe kat planları az tutularak insanlara daha ferah bir yaşam alanı elde edilmeye çalışılmış durumdadır. Projede toplam olarak 409 adet daire yer almaktadır. Ortalama olarak dört kattan oluşan dairelerin büyüklükleri ise değişik alternatifler sunabilmektedir. Alımlar tercih ve ihtiyaçlara göre 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde gerçekleştirilebilmektedir.

NEF Ormantepe Ödeme Seçenekleri

Projenin hem fiyat listesi hem de ödeme olanakları uzun süre öncesinden yayımlanmıştır. Buna bağlı olarak yapıların büyük ilgi gördüğünü söylemek de yanlış olmayacaktır. NEF Ormantepe ödeme seçeneklerinde dairelerin fiyatlarına göre hem de konumlarına göre değişim göstermektedir. Bunun yanı sıra projeye dâhil olabilmek için toplam ödenmesi gerekli olan miktarın %10’luk kısmı peşinat şeklinde istenmektedir. Teslimde ise kalanın %40’ı ödenmektedir. Ödemeler tamamlandığında kalan miktar ise isteklere göre 24 ya da 120 ay arasındaki zaman dilimlerinde ödenebilmektedir. Ödemeler için belirlenen faiz miktarı ise 0,08 şeklindedir.

NEF Ormantepe Özellikleri

NEF Ormantepe özelliklerinin en önemlisi az katlı şekilde tasarımı yapılan mimarisidir. Bu sayede ev sahiplerinin şehir hayatında bir ferahlık hissetmeleri sağlanmaktadır. Üstelik katların iç tasarımlarında da ferahlık özeliği ön plana alınmıştır. Böylelikle 1+1 dairelerde bile kullanım alanlar maksimum derecelere çıkarılabilmektedir. Konutların önemli özelliklerinden bir diğeri de bahçeli ve teraslı şekilde alternatifler bulundurmalarıdır. Teras ve bahçe kullanımları neticesinde yeni ve güvenli bir yaşam alanı da elde edilmiş olacaktır. Bahçe ve teras tasarımlarında da mümkün olduğu kadar geniş alanlar oluşturulmaya çalışılmıştır. Projenin bahsedilen özellikleri kapsamında hem şehir hayatından uzaklaşmak isteyenler hem de aileler tarafından büyük bir ilgi gördüğü bilinmektedir.

NEF Ormantepe Nerede ve Yakın Çevresi

Daire alımlarında konutların özellikleri kadar konumları da oldukça önemlidir. NEF Ormantepe nerede konusu bundan ötürü ilgi çekici başlıklar arasındadır. Öncelikle konutların İstanbul Çekmeköy’de inşasının yapılacağı bilinmelidir. Teslim tarihi olarak 2020 gösterilen projede konutların toplu taşımalara yakın olduğu da bilinenler arasındadır. Özellikle metroya yakın olması sayesinde ev sahiplerinin trafik olmaksızın istedikleri yerlere gidebilmeleri hedeflenmektedir. Projenin okul, hastane ve havaalanına yakın olduğu da bilinmektedir. Bu sayede toplu taşımaya ya da özel araç fark etmeksizin istenen yerlere uzun süre yolculuk etmeden erişim sağlanabilecektir. Konutlar özellikle Sabiha Gökçen Havalimanına bir hayli yakındır. Deprem yönetmeliği ve diğer olası afetlere karşın uygun şekilde tasarlanan yapılar bu özellikleri ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Mistral İzmir Projesi

Read Next

NG Residence Projesi 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × 4 =